Nufotografuotas vaiduoklis ar ne?

Pradėjo paragraf 78, balandžio 04, 2013, 20:18:54

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Istillrighthere

Citata iš: Beta  balandžio 04, 2013, 20:46:27
Gal man ir vaidenasi, bet dešinėje nuotraukoje ( ta pritraukta ) labai neryškiai matosi didelis moters veidas, lyg su žieminiu kapišonu, bet reikia labai įdėmiai įsižiūrėti. Arba kaip ir sakiau, man jau vaidenasi :|


Va, cituoju Beta komentarą. Ne viena aš matau tą "skraidančią galvą"  >:( ;D

meska

Aš manau  kad tai tikrai yra vaiduoklis. Nes esu mačiusi daugiau tokiu vaizdų.  :)

Grafas

Brolis teigia, kad tai Senis Besmegenis;
Sese-pabaisa;
As- Tai tiesiog Puga ar Sniegas

Pensininkas

Na kaip aš, lengvatikis, galiu pasakyt kad šis vaiduoklis tikras. Daugiau neturiu ką bepridurti.  :)

paragraf 78

Citata iš: Pensininkas  sausio 21, 2015, 17:12:35
Na kaip aš, lengvatikis, galiu pasakyt kad šis vaiduoklis tikras. Daugiau neturiu ką bepridurti.  :)


Natūraliai kyla klausimas: kodėl taip manai? :)

Pensininkas

Citata iš: paragraf 78  sausio 21, 2015, 17:21:34
Citata iš: Pensininkas  sausio 21, 2015, 17:12:35
Na kaip aš, lengvatikis, galiu pasakyt kad šis vaiduoklis tikras. Daugiau neturiu ką bepridurti.  :)


Natūraliai kyla klausimas: kodėl taip manai? :)


Na jei tik pamatau foto kurioje yra permatomas žmogaus siluetas, iškart nusprendžiu kad tai vaiduoklis  :D nors ir esu lengvatikis, nesu iš tų kurie pamato kokį video ar foto (fake ar ne fake) iš karto užštampuoja kad tai vaiduoklis. Visada permastau logiškai. :)

paragraf 78

Citata iš: Pensininkas  sausio 21, 2015, 17:24:55
Visada permastau logiškai. :)


Na taip, bet tada būtų įdomu pamatyti tavo minčių loginę seką kuri tau leidžia padaryti išvadą, jog čia tikrai vaiduoklis :)

killerWOLF

aš tai čia įžiūriu moterį trumpais žieminiais prasegtais kailiniais,ilgu sijonu,pakreipusią galvą,trumpais plaukais ir skersai permesta taše,tik jai kojos trūksta:/

TeiwazA

Pati fotografau ir žinau, kad ten nevaiduoklis, bet tikrai atrodo, kad tie "dūmai" kepurę kelia :)

Benamis

Gera nuotrauka :)

Aukštyn