Moteris kuri gydo rankomis

Pradėjo Linas Esu, rugpjūčio 27, 2015, 18:08:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

rugpjūčio 27, 2015, 18:08:49 Redagavimas: rugpjūčio 27, 2015, 18:55:52 by Druwis
Kaipėdoje mano tėvai iki man sueinant 14-15 metų turėjo autobusą , buvo pasirašę sutartį su
Klaipėdos savivaldybe , veždavo žmones į aplinkinius sodus pavadinimais Aisė , Agluona berods .
Tėvas vairavo , mama buvo kasininkė kuri lakstydavo po visą autobusą mušdavo bilietus ir rinkdavo
pinigus iš pensininkų . Mama yra labai geros širdies ir bendraujanti moteris . Susibendravo su viena
moterimi , vardu Monika . Monikai vadindavo mažybiniu vardu Monikute , tuo metu buvo apie 45
metus , turinti sunkų gyvenimą . Vyras paralyžuotomis kojomis invalido vėžimėlyje , sūnus gerai
nefukcionuojamomis smegenemis , turi baltą bilietą , geria , rūko ir pan , nekontroliuojamas gyvena
visi kartu ir ji rūpinasi abiejais . Dirba Klaipėdos vaistinėje .

Mama mano pasakojo jog ji moka gydyti rankomis , aš buvau didžiausias skeptikas , man buvo gal 10-12 metų kai ji atvyko pas mus į namus. Taip sutapo jog ji priešais mūsų kitame Klaipėdos chruščiovino namo daugiabutyje gydė žmogų kuris sirgo odos liga vadinama rože . Mano mama buvusi bėgikė jaunystėje , jai pasireiškė kelio skausmai , girnelės uždegimas , įplyšusi kremzlė ar pan , jai buvo atlikta operacija vieno kelėno , kitos kojos kelėno ji nebenorėjo operuoti nors ir jisai ėmė skaudėti po darbo dienos .Mama mane įspėja : dabar ateis mano draugė , kuri gydo rankomis , prašau jos nieko neklausinėti . Monikutė atėjo pas mus į namus neaukšta gerų akių , labai smulki moteris , veidas nuvaguotas raukšlėmis , tikrai ne iš gero gyvenimo matyti . O aš tuo metu įsitaisęs iš dešinės stebiu kas vyksta . Mama atsiguli ant nugaros , Monika uždeda abi rankas ir tiesiog sėdi ramiai , laukia , nieko nekalba . Mama ramiai guli , matomai jaučiasi nepatogiai , jaudinasi . O aš krenksčiu kaip pridera mažvaikiui ,sesė šalia jaunesnė 3 metais išvis nesigaudo kas vyksta . Viskas pasibaigė . Klausiu Monikos . Kaip jūs tai darote - ji tyli , apsimeta jog nieko negirdi . Galiausiai jos kažką pasišneka , ama jai duoda šokolado Karūna plytelę o ji nenoromis tai paima ir išeina . Aš lieku nieko nesupratęs , klausiu kaip kas čia vyksta , esu didelis skeptikas . Man atsako viską .
Monika viską išmoko iš savo močiutės , ji išmokė kaip reikia geros energijos pasisemti ir kaip reikia ją panaduoti , negalima apie tai niekam pasakoti , imti pinigų už gydymus ir atsakinėti į klausimus nes tai atneša blogą energiją . Atrodo tai viską paaiškina apie šokoladą :D Aš tada galvoju jog tai didžiausia nesąmonė ir juokiosi iš tų komentarų pilvą susiemęs . Mamai po to laiko kelėno nebeskauda , tiesa kažkuria žiemą ji paslydo , smarkiai susitrenkė tačiau pagėrė kursą specialių vaistuų Flexit kurie regeneruoja kremzlę , kurių daktaras išrašė ir pasakė : jeigu nepadės operuosime . Viskas pasibaigė gerai .

O dabar linksmiausia dalis : 18 metų , vasara negaliu normaliai vaikščioti ar bėgti skauda dešinį kelėną , karta grįžtant net iš mokyklos dedant žingsnį užstrigo koja per kelėno sulenkimą  , jau tada supratau 8 klasėje jog kažkas ne taip . Vėliau viskas tik blogėjo , Nuvykau ligoninę , dabiau kyšį Gerb Dr Jermolajevas
skyrė magnetinį rezonansą . Išvados operuojame jeigu ne po kurio laiko taip nudilinsi kaula jog reikės visą gyvenimą nešioti silikoninę girnelę. Pasiryžau operacijai , apkarpė girnelę , nukirpo atplyšučią kremzlę pagėriau Flexit už puse tūkst lt visą kursą ir viskas gerai , tačiau buvo komplikacijos . Operacija vyko ryte o pavakary jau gulint palatoje mano kelėne kaupėsi skysčiai jis taip išsipuūtė kaip arbūzas , prišėrė vaistais nuo skausmo niekas nepadėjo , Budintis daktaras pasakė jog negali nieko daryti , tai turi praeiti , reikia kenkėti . Guliu lovoje , palatoje tiek skauda manau sąmonę prarasiu , net po operacinius tvarsčius atlaisvino , koja tiek išsipūtusi , mėlynuoti pradėjo nes kraujas nebevaikšto dėl užverštų tvarčšių . Mamai sakau eik namo nieko nepadėsi .
Guliu užmerkęs akis galvoju dieve dieve kodėl taip žiauriai ... Jaučiu kažkas prisėda prie lovos uždeda rankas ant kelėno ir pajaučiu didelę šilumą , kaitina...aš šoke nesuprantu ką ji čia veikia . Stovi mama šalia . Pasirodo Monika tuo metu dirbo Klaipėdos raudono kryžiaus ligoninės vaistinėje ir mamai einant namo ją netyčia sutiko , papasakojo viską ir atlydėjo ją pas mane į palatą . Savo kailiu negaliu patikėti pasidariau žvalus , skausmo kaip nebūta , šokas , adrenalinas atrodo plūsta , nežinau ką atsakyti , kaip atsidėkoti . Viskas truko gal 5min , visas skausmas nedingo dilgčiojimas vistiek liko tačiau nieko panašaus kas buvo prieš jai ateinant kai dantis sukandęs gaulėjau nuskausminamūjų pririjęs . Ji paliko išvyko , namo ta naktį ramiai miegojau kitą rytą man švirkštu traukė skysčius taip dar buvo 2 kartus , jau kai išrašė iš ligoninės teko atgal vykti nes vistiek kaupdavosi skysčiai . Tačiau vistiek negalėjau patikėti ką ji padarė , tai buvo atgaiva ir savo kailiu viską patyriau . Juokiausi iš jos pamenu , o dabar jaučiu didelę pagarbą ir tikėjimą jos sugebėjimais . Tiesa , sužinojau jog gimstant jos sūnui jam per stipriai suėmė už galveles , suspaudė per
miršta nieko nebus , o ji pareikalavo jį palikti jai , savo gyfymo pagalba ji sugebėjo jį atgaivinti , tada niekas negalėjo patikėti taip pat , o aš tikiu :) Manau nugalės mano smalsumas ir aš nuvyksiu
pas ją , noriu susitikti ir paklausti paprastą klausimą , KAIP ? 


Ar kas nors dar yra susidūrę su panašiais žmonėmis , kurie gydo ar der velniai žino kokį bėsą moka daryti ?

Teroras

Niekada nesuprasiu kodel zmones A4 formato teksta suplaka i viena visuma be jokiu tarpu... Jus manote kitiems patogu skaityti raidziu "makalyne"? Isivaizduokit, kad visa ziniasklaida pradetu taip visus tekstus spausdinti. Spekit per kiek minuciu jusu akys pasiustu jus ant triju raidziu?

Nejaugi taip sunku du kartus paspausti ENTER rasant pasakojima?

Linas Esu

Citata iš: Teroras  rugpjūčio 27, 2015, 18:36:47
Niekada nesuprasiu kodel zmones A4 formato teksta suplaka i viena visuma be jokiu tarpu... Jus manote kitiems patogu skaityti raidziu "makalyne"? Isivaizduokit, kad visa ziniasklaida pradetu taip visus tekstus spausdinti. Spekit per kiek minuciu jusu akys pasiustu jus ant triju raidziu?

Nejaugi taip sunku du kartus paspausti ENTER rasant pasakojima?

Nukopijavau iš laiško tiesiai į forumą , su vienu žmogumi susirašinėjau apie panašius dalykus , nepagalvojau jog sunku skaityti galime . Sutinku , nėra sunku enter paspausti .
p.s  pataisiau

.L.U.T.H.O.R.

Yra visokie reiki'stai, kurie gydo, bet kadangi paciam neprireike, tai nezinau kiek tas veiksminga. Nors kiti peikia, kad sukomercinta dabar reiki ir daro tuos reikistus konvejeriu. Galima ir paciam ismokti gydyti rankomis ir nereikia, uz jokius kursus moketi keliu simtu euru. Apie nepasakojima ir pinigu emima, tai cia kaip kam. Del nepasakojimo, tai manau, tas kad gali blaskyti visokie skeptikai ar siaip gincytis linke zmones, tada inesa dvejones i tai ka darai, todel dauguma daro sau ir pasakoja tik retam apie tai. Pinigai vel kaip kam, jei tu gydai tik del pinigu, tada aisku, bloga energija ir galiausiai nieko nesigaus :D O tie kur gydo is noro padeti, tai pinigu imti nenori/nes jiems nereikia, bet kazkokie mainai turi ivykti, tai paima tarkim sokolada ar panasiai.

Linas Esu

Citata iš: Druwis  rugpjūčio 27, 2015, 19:27:42
Yra visokie reiki'stai, kurie gydo, bet kadangi paciam neprireike, tai nezinau kiek tas veiksminga. Nors kiti peikia, kad sukomercinta dabar reiki ir daro tuos reikistus konvejeriu. Galima ir paciam ismokti gydyti rankomis ir nereikia, uz jokius kursus moketi keliu simtu euru. Apie nepasakojima ir pinigu emima, tai cia kaip kam. Del nepasakojimo, tai manau, tas kad gali blaskyti visokie skeptikai ar siaip gincytis linke zmones, tada inesa dvejones i tai ka darai, todel dauguma daro sau ir pasakoja tik retam apie tai. Pinigai vel kaip kam, jei tu gydai tik del pinigu, tada aisku, bloga energija ir galiausiai nieko nesigaus :D O tie kur gydo is noro padeti, tai pinigu imti nenori/nes jiems nereikia, bet kazkokie mainai turi ivykti, tai paima tarkim sokolada ar panasiai.


Tas žmogus kuriam gydė odos ligą rožę tai , mokėjo jai vistiek pinigų , ne daug bet mokėjo , ji pas jį pasirodydavo kas antrą dieną , vistiek tai laiko kainuoja plius kelionės maršrutiniu ar atubosu mieste . Vakar kalbėjausi su mama , sakė ji negydo visų ligų apskritai daugiau net skausmą tik nuima , rožė turbūt vienintelė liga kurią ji sugebėjo tam žmogui pilnai išgydyti ir skausmus nuimti .
Bet pasaulyje krūvos or tokių , kurie rnakomis operuoja , kiaulės inkstus ištraukia iš žmognių pilvų , ale augliai :D . Žinoma , tokie vaizdai limpa daugiau mažiau necivilizuotose kraštuose , valstybėse . Ar magijos pasirodymuose .

Incantatrix

Išties pati pastebėjau, kad galiu gydyti rankomis. Bet tai toli gražu ne reiki, nes pastarasis kiek žinau, paremtas vidine harmonija, suvokimu to, ką darai ir t.t.

Viskas prasidėjo juoko formoje, kai viena draugė pasakė, kad jai skauda galvą. Nieko negalvodama uždėjau delną jai ant galvos,  palaikiau, o ji išsigandusi ėmė aiškinti, kad skausmas praėjo. Pradžioje netikėjau, tačiau kuo toliau tuo keisčiau, "gydymo" metu abi jaučiame keistas energijas ir tai ką ji apibūdina būna visiškai tai, ką jaučiu ir aš. Bandžiau tai su dar pora žmonių, taip pat suveikė, tačiau ne taip gerai. Išties taip idealiai suveikia tik su vienu žmogumi, ta pirmąja drauge,  kuriai jei vos tik ką skauda, aš visuomet sugebu nuimti tą skausmą. Gal kas nors žinote ką nors apie tokius dalykus? Jaučiuosi šiek tiek pasimetusi, nes nesuprantu, kas darosi

Linas Esu

Citata iš: Incantatrix  balandžio 26, 2016, 20:56:31Išties pati pastebėjau, kad galiu gydyti rankomis. Bet tai toli gražu ne reiki, nes pastarasis kiek žinau, paremtas vidine harmonija, suvokimu to, ką darai ir t.t.

Viskas prasidėjo juoko formoje, kai viena draugė pasakė, kad jai skauda galvą. Nieko negalvodama uždėjau delną jai ant galvos,  palaikiau, o ji išsigandusi ėmė aiškinti, kad skausmas praėjo. Pradžioje netikėjau, tačiau kuo toliau tuo keisčiau, "gydymo" metu abi jaučiame keistas energijas ir tai ką ji apibūdina būna visiškai tai, ką jaučiu ir aš. Bandžiau tai su dar pora žmonių, taip pat suveikė, tačiau ne taip gerai. Išties taip idealiai suveikia tik su vienu žmogumi, ta pirmąja drauge,  kuriai jei vos tik ką skauda, aš visuomet sugebu nuimti tą skausmą .Gal kas nors žinote ką nors apie tokius dalykus? Jaučiuosi šiek tiek pasimetusi, nes nesuprantu, kas darosi
Reiktų pradėti nuo to jog pati save vadini ragana , buri taro  kortomis, matai vizijas, turi labai išreikštą empatiją ir daug kitų keistenybių . O dabar teigi jog gebi gydyti rankomis galvos skausmą . Ką dar gebi daryti ?

elteide

kodėl toji Monika nepagydė savo vyro ar sūnaus arba abiejų?

Linas Esu

Citata iš: elteide  gegužės 20, 2017, 23:23:58kodėl toji Monika nepagydė savo vyro ar sūnaus arba abiejų?
Dėl vyro , nežinau . Reikėtų skambinti mamai , klausti . Bet kiek pamenu jis ilgą laiką buvo sveikas . O dėl sūnaus paaiškinu laiško pabaigoje .
Esu matęs sūjų kelis kartus , bendravęs su juo paauglystėje ...

Ji gydo konkrečiai tik rožę bei nuima skausmus . Visai dar nesenai kelių mėnesiu bėgyje netikėtai sulaukiau vienos moters laiško , prašė jos kontaktų , tačiau atsisakiau duoti , dėl tam tikrų priežasčių .... vėliau juos gavau .

P.S
Įtartinai pasirodė tada , bet prisiminiau jog pažįstu tą kunigą Aleksandrą , tai jeigu jūs vis dar iėškote ir skaitote šia žinutę parašykite dar kartą į pm , padėsiu . Ištryniau jūsų žinutes , negaliu atrašyti .

Linas Esu

#9
liepos 05, 2017, 14:45:58 Redagavimas: liepos 05, 2017, 14:57:07 by Linas Esu
Ar kam nors teko susidurti su panašiais dalykais ? Žmogus kuris gydo rankomis vežį . nuima skausmą ?

TavoKošmaras

Gan teko skaityti pasakojima. Tuo paciu technika kaip gydyti kitus paciam.

Linas Esu

Citata iš: TavoKošmaras  liepos 05, 2017, 15:52:34Gan teko skaityti pasakojima. Tuo paciu technika kaip gydyti kitus paciam.
Papsakokite plačiau

Aukštyn