Vaikai raso nesamones

Pradėjo Bebras, vasario 24, 2014, 11:17:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Master

Jau susidariau nuomonę, kad tik tu esi vienintelis žmogus forume, ant kurio žinučių visai nebaisu spausti "pranešti" mygtuką.... Be jokio kaltės jausmo (:

Bebras

tu matau greit nuomone pasidarai naudoji tam burtus ? :D

.L.U.T.H.O.R.

Bebrai, 3/4 tavo žinučių yra apie nieką. Jei jau bambi, tai bent pavyzdį rodytum :)

Master

Sori, nenorėčiau tęsti su tavimi tolimesnės diskusijos.
Esmė, kad keli problemą "vaikai rašo nesąmones" ir skundiesi nuolatiniais offtopikais, "išsipisinė**mais" kaip sakai. Tačiau tuo pačiu metu pats savo temoje ryškiai krypsti nuo konteksto (pavyzdžiui kaip dabar)...
Tikiuosi išvadų man nereikia rašyti (:

Supera

Dar toks mažytis pastebėjimas, jei jau tau taip čia viskas nepatinka, tai kokio velnio būni ir prie kiekvieno kabiniesi? Beje, Lietuva yra laisva šalis, Konstitucijos gal necituosiu, bet esmė tame, kad kiekvienas gali pasakyti savo nuomonę. Todėl ir žmonės sako ką jie galvoja, tam ir yra diskusijos, o jei jau tau jos vaikiškos, tai tiesiog tose temose pasisakydamas įrodyk savo tiesą/nuomonę su faktais ir visa kita medžiaga, kurios pats ir reikalauji iš kitų.

la.benas

Na tai atsakyk į tų vaikų žinutes ir sugadink jiems gyvenimą pateikdamas tikrų argumentų, o ne kokių nesąmonių, ir įrodyk, kad jie nusišneka.

Bent jau aš taip daryčiau.

Calibrae277

Citata iš: Bebras  vasario 24, 2014, 16:09:14
Dar karta pasikartosiu igaliojimu neturiu jei ir tureciau tai tiek "nuomoniu" kiek perskaiciau kokiu 20% butu pratrinta ir nereikia virtualaus pasaulio ta patinti su realiu i kalejima cia sodinti tikrai nereikia :D Ar jums patiems malonu kai skaitai kokia nors tema ir normalias nuomones o tik pist ir prasideda fantazijos ?

Bebre, visi mes žmonės visi klistam jei kas nepatinka nekreipk dėmesio ir tesk toliau juk čia yra žodžio laisvė žmonės ir rašo čia todel ,kad galėtu faktais pasidalinti ir pakliedet :) juk taves niekas neverčia kreipt dėmesi į tai kas tau nepatinka :) man ir kartais kažkas nepatinka ,bet nepamirsk gerbt ir kitu nuomone ,kad ir kokia ji bebutu :) ir kalbėti galima gražiau koki pavizdi rodai vaikam  :D :D

paragraf 78

Bebre, dar vienas keiksmažodis forume ir pradėsiu dalinti įspėjimo taškus. Taisyklės visiems vienodos, o ir kaip Druwis gerai pastebėjo rašai apie nieką, nors kitus kritikuoji. Arba diskutuok konstruktyviai arba rakinu temą

idenmeyou

Iškart matosi, kad ieškoma problema ten kur jos nėra. Man asmeniškai visiškai nesvarbu kokio amžiaus žmogus rašo šiame forume. Nesuprantu, Bebrai iš ko čia reikia kelti bėda, jei kažkurių žmonių pasisakymai atrodo vaikiški gali pereiti į kitą forumo skiltį ir rašyti kitose temose, jų yra nemažai ir postų labai skirtingų.

varpainis

#39
vasario 24, 2014, 23:06:28 Redagavimas: vasario 24, 2014, 23:29:47 by varpainis
Citata iš: Calibrae277  vasario 24, 2014, 21:50:31
Citata iš: Bebras  vasario 24, 2014, 16:09:14
Dar karta pasikartosiu igaliojimu neturiu jei ir tureciau tai tiek "nuomoniu" kiek perskaiciau kokiu 20% butu pratrinta ir nereikia virtualaus pasaulio ta patinti su realiu i kalejima cia sodinti tikrai nereikia :D Ar jums patiems malonu kai skaitai kokia nors tema ir normalias nuomones o tik pist ir prasideda fantazijos ?

Bebre, visi mes žmonės visi klistam jei kas nepatinka nekreipk dėmesio ir tesk toliau juk čia yra žodžio laisvė žmonės ir rašo čia todel ,kad galėtu faktais pasidalinti ir pakliedet :) juk taves niekas neverčia kreipt dėmesi į tai kas tau nepatinka :) man ir kartais kažkas nepatinka ,bet nepamirsk gerbt ir kitu nuomone ,kad ir kokia ji bebutu :) ir kalbėti galima gražiau koki pavizdi rodai vaikam  :D :D

Pyst yra ne keiksmazodis, o istiktukas. http://www.vlkk.lt/lit/86908

Calibrae277

Gerai itikinai

Asasinas

Na manau jau vien žodis "Anomalija" reiškia savotišką kliedesį. Šitas forumas tuom ir unikalus, kad čia visi "nuplaukę". Gerąja prasme, žinoma.

Calibrae277

Citata iš: Asasinas  vasario 24, 2014, 23:59:46
Na manau jau vien žodis "Anomalija" reiškia savotišką kliedesį. Šitas forumas tuom ir unikalus, kad čia visi "nuplaukę". Gerąja prasme, žinoma.


gerai išsireiškei :) tuom ir įdomus bei nenuobodus sis forumas ir ne tik :)

Bebras

pist yra ne keiksmazodis pasidomek :D seip as nesikabineju prie zmoniu kaipkokia marozo boba master (sprendzia apie kitus) Vaikai raso nesamones tai tema ne mano sukurta o forumo vadovybes any way malonu pamatyt kas cia per zmones  :)

Bebras

#44
vasario 25, 2014, 07:11:29 Redagavimas: vasario 25, 2014, 07:13:36 by Bebras
Kazkodel neleidzia pakeisti pranesimo .Kodel galima kitiems blevizgot o man ne ? as palaikau pokalbi :) ir nematau kur jus cia tas bedas matot. tema buvo skirta daugiau isiaiskint su vadovybe ir i mano klausimus buvo seniausiai atsakyta.Zinoma gali rakinti tema dar karta sakau i klausimus buvo atsakyta :D

Aukštyn