Fleimas/"Stumimas"/Nepagarba

Pradėjo 2Pacas, gruodžio 20, 2013, 10:55:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

gruodžio 20, 2013, 10:55:40 Redagavimas: gruodžio 20, 2013, 11:03:03 by 2Pacas
Manau toke tema reikejo jau senai sukurti.
Citata is taisykliu:

7. Rašomose žinutėse draudžiama:

- užgaulioti kitus diskusijų dalyvius;
- sąmoningai provokuoti floodus, fleimus ir t.t.;

Manau kad reiktu tikslesnio (issamesnio) apibrezimo sitom dvejom savokoms,is taisykliu.Nes kiekvienas jas supranta savaip. Vienam gali pasirodyt kad riba jau perzengta kitam ne.Pastaruoju metu pastebejau vis daugiau kyla diskusiju del sito dalyko.Tai va ir noriu kad visi sutartume ka reiskia perzengti riba ir gauti "nuobauda" o kas dar leidziama,ir nepriestaraujama forumo taisyklems.

eternal.bliss

#1
gruodžio 20, 2013, 11:10:30 Redagavimas: gruodžio 20, 2013, 11:12:30 by eternal.bliss
Esmė tame, kad kaikurie žmonės ateina į tokius forumus tiktai tam, kad išsilietų susikaupusį stresą "realiame" gyvenime. Pvz užsiemant ciniko poziciją (žmogus save vadina skeptiku, nors iš tiesų jisa tenori išlieti savo nepasitenkinimą kas nėra budinga skeptikui.)
Kadangi neigimas betko, nereikalauja daug energijos ar protinių gebėjimų, tau tereikia eiti kartu su norma, kurią visi žino puikiai, toks žmogus gali puikiai išsilieti ir tame jaučia pasitenkinimą, įgauna daugiau energijos, jaučiasi viršesnis ir t.t.
Dažniausiai skeptikai tėra cinikai, skeptikas ieško tiesos ir neužiema pozicijų, cinikas neigia ir neieško nieko, užiema visuomenės normos poziciją, bei tokiu būdu išlieja savo nepasitenkinimą pačia sistema.
Aišku visa tai daroma nesąmoningai.

Benamis

Mano nuomone, stai toks pasisakymas traktuojamas kaip uzgauliojimas:

Citata iš: Gabrielius  kovo 29, 2013, 12:48:40
O kas buna kaltas ,kad tu gimei durnas???


Bet stai kokias zinutes pranesa dalyviai naudodami mygtuka:

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 10, 2013, 14:31:30
Jei jau taip prakalbai, tai visuotinai tvirtinama, kad žemė lanko ne 1 rūšis ateivių, kad jie visi turi skirtingas tehnologijas, tkslus, taip pat ir išvaizda skiriasi. Kaip gali taip susireikšminti, ir savo patirtį priskirti vienintelei galimybei bei tiesai. Kažkoks trumparegiškas požiūris.

Beto nėra taip jau sudėtinga paspausti gaiduką, jeigu vaikai afrikoje puikiausiai tai sugeba nemanau, kad tai reikalauja didžiulių žinių.. Tuo labiau kai visi kariškiai yra +-praplautasmegeniai.


Pranesimo priezastis: Nemandagus ir forumo dalyvį pravardžiuoja

Gal as aklas, bet del ko eternal.bliss turetu gauti ispejima uz sia savo auksciau parasyta zinute? Nes as jokio pazeidimo neizvelgiu.

TinSoldier

#3
gruodžio 20, 2013, 11:17:50 Redagavimas: gruodžio 20, 2013, 11:35:51 by TinSoldier
Manau, jei kam nors galėjo kilti abejonės, ar tai buvo įžeidimas - tai nebuvo įspėjimo vertas įžeidimas :)

Įsižeisti galima dėl daug ko, priimti kaip užgauliojimą. Pvz, aš galiu įsižeisti, jai blogąja prasme mane tolerastu vadina. Galiu įsižeisti, jei sako, kad būdamas ateistu neturiu moralinio pagrindo, galiu įsižeisti, jei pasakys, kad neišmanau apie ką kalbu ir pan. (net, jei ir iš tiesų neišmanau apie ką kalbu)

Pvz,

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 20, 2013, 11:10:30
Esmė tame, kad kaikurie žmonės ateina į tokius forumus tiktai tam, kad išsilietų susikaupusį stresą "realiame" gyvenime. Pvz užsiemant ciniko poziciją (žmogus save vadina skeptiku, nors iš tiesų jisa tenori išlieti savo nepasitenkinimą kas nėra budinga skeptikui.)
Kadangi neigimas betko, nereikalauja daug energijos ar protinių gebėjimų, tau tereikia eiti kartu su norma, kurią visi žino puikiai, toks žmogus gali puikiai išsilieti ir tame jaučia pasitenkinimą, įgauna daugiau energijos, jaučiasi viršesnis ir t.t.
Dažniausiai skeptikai tėra cinikai, skeptikas ieško tiesos ir neužiema pozicijų, cinikas neigia ir neieško nieko, užiema visuomenės normos poziciją, bei tokiu būdu išlieja savo nepasitenkinimą pačia sistema.


čia aš galiu matyti netiesioginį užgauliojimą (nesvarbu, ar čia mano nick'as tarp eilučių turėjo būti). Bet tikrai eternal.bliss nenusipelnė įspėjimo už tai :D

Gal truputį per daug susireikšminę mes (visi). Reiktų pripažint, kad nesam (na, bent dauguma mūsų) kokie vieši, autoritetingi asmenys, kad kieno nors išvadinimas, pvz, "boba" taptų politiniu skandalu. Mes čia buitiškai, palaidai bendraujam. Tai gal ir į įžeidimus reiktų truputį atlaidžiau žiūrėti :)

eternal.bliss

#4
gruodžio 20, 2013, 11:25:16 Redagavimas: gruodžio 20, 2013, 11:29:09 by eternal.bliss
Na tai juk nuo inkognito iškarto gauni minusą jei nepritari jo nuomonei, ir gal kam nors tiesiog nepatiko tai ką parašiau, nesugebėjo savo nuomonės išreikšti žodžiais o tenorėjo ją pasmerkti.

Kaip ir sakiau kaikurie žmonės tokiuose forumuose tenori išreikšti savo emocijas. Visi minusai mano galva turėtų būti argumentuoti.


Dėl įžeidimo. Įsižeisti žmogus gali dėl betko su kuo jisai tapatinasi, tai yra apsurdiška, nes žmogus gali tapatintis tiek su savo nuomonė tiek su savo mašina tiek su betkokiu daigtu ar žodžiu, tu jį gali įžeisti nepritardamas jo nuomonei pasakydamas, kad jis turi kledarą, ar net išvis ištardamas betkokį žodį.

Žmonės nėra objektyvus dėl to, kad vadovaujasi ne logika o emociniu ryšiu ir sąsajomis su jiems nutikuriais įvykiais, Kaip sakant moterį per periodą gali ižeisti ir pasisveikinimas.

Marius

#5
gruodžio 20, 2013, 11:31:24 Redagavimas: gruodžio 20, 2013, 11:33:19 by Marius
''Gal truputį per daug susireikšminę mes (visi). Reiktų pripažint, kad nesam (na, bent dauguma mūsų) kokie vieši, autoretetingi asmenys, kad kieno nors išvadinimas, pvz, "boba" taptų politiniu skandalu. Mes čia buitiškai, palaidai bendraujam. Tai gal ir į įžeidimus reiktų truputį atlaidžiau žiūrėti :) ''

BŪTENT...

Dar kas liečia ižeidimus,tai čia kiekvieno asmeninis reikalas,kas yra tam žmogui yzeidimas ir apibrėžinėt,ar daryt kažkokias taisykles kurios tai apibrėžtų yra bergzdžias reikalas,nes visad atsiras susireikšmines ''jautruolis'',kurio nuomonė buvo sukritikuota ir jis dėl to baisiausiai isižeis..Beto šiame forume diskutuojama tokiomis temomis,kad objektyvumo ir griežtų gairių nenubrėši niekaip..mano manynu kol nėra grasinama,atvirai keikiamasi,ar piktybiškai rašoma ne į temą,nėra jokio pažeidimo,o kaikam reikėtų tiesiog ramiau ir šalčiau į viską žiūrėt,o ne leist is narvo savo laukinį ego.

inkognito

Citata iš: Benamis  gruodžio 20, 2013, 11:12:19
Mano nuomone, stai toks pasisakymas traktuojamas kaip uzgauliojimas:

Citata iš: Gabrielius  kovo 29, 2013, 12:48:40
O kas buna kaltas ,kad tu gimei durnas???


Bet stai kokias zinutes pranesa dalyviai naudodami mygtuka:

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 10, 2013, 14:31:30
Jei jau taip prakalbai, tai visuotinai tvirtinama, kad žemė lanko ne 1 rūšis ateivių, kad jie visi turi skirtingas tehnologijas, tkslus, taip pat ir išvaizda skiriasi. Kaip gali taip susireikšminti, ir savo patirtį priskirti vienintelei galimybei bei tiesai. Kažkoks trumparegiškas požiūris.

Beto nėra taip jau sudėtinga paspausti gaiduką, jeigu vaikai afrikoje puikiausiai tai sugeba nemanau, kad tai reikalauja didžiulių žinių.. Tuo labiau kai visi kariškiai yra +-praplautasmegeniai.


Pranesimo priezastis: Nemandagus ir forumo dalyvį pravardžiuoja

Gal as aklas, bet del ko eternal.bliss turetu gauti ispejima uz sia savo auksciau parasyta zinute? Nes as jokio pazeidimo neizvelgiu.

Nepalaikyk to įžeidimu bet jeigu nematai jokio įžeidimo tame parašyme,tai negali būti moderatoriumi. Juk ar buvo atsakyta į tai kas buvo parašyta oponento,jis buvo apkaltintas susireikšminimu o paskui aplamai kažkokia nesamonė apie tai kad Afrikoje vaikai gaiduką paspausti moka, O kad visi kariškiai yra vos ne debilai buvo taikyta man ,nes aš kad ir ne savo noru tačiau turėjau tarnauti kariuomenėje. Taip kad Benami skaityk viską kas parašyta o ne tik tai kas naudinga tau ir mano oponentui. Ar norėtum kad tau asmeniškai butų taip atsakyta į postą? Kai tu rašai apie ratus o tau atsako apie batus ir dar paaiškina koks tu susireikšminęs  ir t.t. Na nejuokinkite žmonių su tokiu savo vadovavimu forumui jūs ir padarote tai kad čia būtų didžiausia betvarkė,bet ir ji yra kažkam labai naudinga,kas nori forume prakišti savo tikslus ir  religines įdėjas.

Marius

Kas tu aplomai per persona,kad sprestum ,kas gali būt moderatorium ,kas ne..?jei jis paskirtas,reiškiasi yra vertas,gal tu nevertas,kad būtum šiame forume..
                                                                                                                                       

Durys atviros,visad gali palikt šį blogaji forumą, kuris pasirodo yra religinės sektos pagrindu..

eternal.bliss

Jeigu tu tai laikai įžeidimu, tuomet kiekviena tavo žinutė yra įžeidimas vis skirtingam asmenui.
Va dabar ižeidei moderatorių, adminą, forumą, forumo narius, išvis visus kas jame dalyvauja.
Nejuokink 

inkognito

Mariau  o kas tu esi per vienas kad man nurodinėtum ką aš turiu daryti? Šis forumas ne tavo ir ne paragrafo UABas kuriame galėtumėte diktuoti visiems . Esi toks pats forumo dalyvis kaip ir aš tad malonėk būti savo vietoje.
O benamiui paaiškinau kodėl jis negali būti moderatoriumi,o gi todėl kad nemato įžeidimo ten kur jis aiškiausiai yra,tai kaip toks asmuo gali moderuoti?Čia nėra jokio asmeniškumo,tai tėra tik  klaidos kuri yrasvarbi visiems forumodalyviams parodymas. Pasimokinkite vyrukai iš užsienio forumų ir paskui eikškite savo emocijas čia Lietuva o ne laukinis ruskynas,laikas jau pradėti keisti yapč ponui Mariui.

inkognito

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 20, 2013, 11:46:44
Jeigu tu tai laikai įžeidimu, tuomet kiekviena tavo žinutė yra įžeidimas vis skirtingam asmenui.
Va dabar ižeidei moderatorių, adminą, forumą, forumo narius, išvis visus kas jame dalyvauja.
Nejuokink

Na taip kiekivienas viską supranta pagal sugedimo laipsnį,jeigu jis yra pats melagis ai pagal jį visi kas parašo ką nors irgi yra melagiai,o jeigu koks žulikas tai pagal jį visi panašūs į jį turi būti. Ir tada nieko blogo tokie bendravimai forumuose. Bet blogiausia yra tai kąd vienam galima būti chamu ir ižeidinėti kitą tiesiogiai,o jo oponentui atsikirtus jis jau yra baudžiamas todėl ir sakau kad toks forumas yra ne forumas o palaida bala,ir kažkoks savos chebrytės susilėkimas,kur kitaip galvojantiems paprasčiausiai nėra vietos.

eternal.bliss

Ne nu tu duodi. Visų pirma tavo atsakas būna netoks pat. Visų antra, žmonės su tavimi dar ir kaip mandagiai elgiasi čia, gal nepameni kaip varė ant astropasaulio????? Ir panašių narių?

Benamis

Inkognito, rasyk peticija steigejams, kad mane nuimtu, mano nuomone visvien nepasikeis: as ten nematau izeidimo.

CitataO kad visi kariškiai yra vos ne debilai buvo taikyta man <...>


Visu pirma niekas nepavadino kariskiu debilais, o del smegenu plovimo (http://lt.wikipedia.org/wiki/Smegenų_plovimas) kuris jiems taikomas kiekvieno asmeninis reikalas - tau atrodo, kad kariskiams smegenu neplauna, o man atrodo atvirksciai. Tai del to, kad man atrodo atvirksciai, as kazkaip izeidziu tave? Ar as kazko nesupratau? :)

Teroras

Baikit jus cia smegenu subinei ieskot. Kuo didesnis forumas, kuo daugiau nariu - tuo daugiau ir nesusipratimu, nes kiekvienas skirtingai kazka suprato, interpretavo ir t.t. Prie kiekvieno neprisitaikysi gi... Nesakau, kad nebuna nesusipratimu arba, kad visi ispejimai forume duoti "teisingai", bet ir teismuose ne visuomet teisybe rasti galima, o jus cia prie forumo lyg prie teisines institucijos "priekabiaujate".

Marius

Tokių temų aplomai nebūtų,jei keli veikėjai susitvarkytų su savo laukiniu ego..

Aukštyn