Nufotografuotas vaiduoklis ar ne?

Pradėjo paragraf 78, balandžio 04, 2013, 20:18:54

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

balandžio 04, 2013, 20:18:54 Redagavimas: balandžio 04, 2013, 20:20:50 by paragraf 78
Taigi, pažįstama atsiuntė savo tetos darytą nuotrauką. Ji norėjo pasiteirauti ar čia galėtų būti užfiksuotas vaiduoklis?
Sakė jog fotografuota buvo kelis kartus iš eilės ir net sekančią dieną, toje vietoje vis kažkas matydavosi.
Šalimais buvo carinės kareivinės (Kaunas, netoli Botanikos sodo)
Tai gi būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę.
Aš jai jau pasakiau savo nuomonę, bet jos kolkas nesakysiu, kad nepadaryčiau įtakos jūsų atsakymams. Galvoju, gal kam šaus kokia idėja dėl šios nuotraukos.
tiesa, joms bežiūrint nuotraukas katinas pradėjo smarkiai kriokti

Benamis

Citata iš: paragraf 78  balandžio 04, 2013, 20:18:54
Sakė jog fotografuota buvo kelis kartus iš eilės ir net sekančią dieną, toje vietoje vis kažkas matydavosi.


Gerai dar butu ir kelias kitas foto pamatyti :)

paragraf 78

Draugė teturi tik šitą vieną. Bet žadėjo paprašyti daugiau. Tai jei gaus atsiųs man, o aš įkelsiu į forumą :)

Beta

Gal man ir vaidenasi, bet dešinėje nuotraukoje ( ta pritraukta ) labai neryškiai matosi didelis moters veidas, lyg su žieminiu kapišonu, bet reikia labai įdėmiai įsižiūrėti. Arba kaip ir sakiau, man jau vaidenasi :|

Skunk

Net nežinau, toks jausmas, lyg kamera apsitraukus kažkuom, lyg būtu aprasojusi.

la.benas

Krūmų šakos taip "įrėmino" fone esantį sniegą, suteikė jam formą...

paragraf 78

Abejoju kad tai įrėmintas sniegas, per daug jau blankus dalykas

ponaitis

Man atrodo(padidintoje nuotraukoje)jog ten šiek tiek išsiskiria tokia kaip kugine figura,tarkim,moteris su suknele.

vitake

Jei tai būtų užfiksuota tik vieną karta, tada sutikčiau, kad tai gali būti vaiduoklis, bet kadangi tai galima užfiksuoti bet kada, galime spręsti, kad tai viso labo toks gamtos išsidėstymas, o visa kita tik mūsų fantazija.

Marius

Jei tau kasdien virš galvos kabės skraidanti lėkštė,tai bus fantazijos,bet jei tik viena kart pamatytum,tada jau tikra..idomi mastysena.

.L.U.T.H.O.R.

Aš tai ir pritarčiau, kad tiesiog įrėminta, medžių ir krūmų.

ponaitis

Buna pasakojimu kai ryškesni vaiduoklei stovi ten pat ir visose foto buna tai pat,o gamtos išdaiga gal kaip tik turėtu nepasikartot.
P.S.Reiktu nakty nufotkint,ten jei matytusi tai tik tinsolder ka nors paneigt galėtu :)

PusiauŽmogus

Citata iš: Beta  balandžio 04, 2013, 20:46:27
Gal man ir vaidenasi, bet dešinėje nuotraukoje ( ta pritraukta ) labai neryškiai matosi didelis moters veidas, lyg su žieminiu kapišonu, bet reikia labai įdėmiai įsižiūrėti. Arba kaip ir sakiau, man jau vaidenasi :|


Aš irgi įsižiūrėjęs matau ir labai tikroviškas veidas, net baugu liko.

.L.U.T.H.O.R.

Na įdomu būtų sulyginti dviejų skirtingų dienų nuotraukas :)  Aš tai būčiau arčiau priėjęs :D

paragraf 78

Aš kaip supratau, tas siluetas buvo pastebėtas tik peržiūrint nuotraukas.

Aukštyn