Ką iš Lietuvos , išsiųstumėte į kitą planetą ?

Pradėjo Linas Esu, liepos 02, 2017, 21:58:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

liepos 02, 2017, 21:58:39 Redagavimas: liepos 03, 2017, 00:04:52 by Linas Esu
Kaip tik šiuo metu žiūrėjau filmą "Contact" ( kontaktas ) 1:18,12 . Pamačiau Lietuvos trispalvę (greičiausiai Rusijos :D) , pasirodo šis žmogus nuotraukoje - vienas iš dešimties galimų kandidatų visame pasaulyje , susitikti su kitos planetos civlizacija . Filmo režisierius , lietuviškų šaknų turintis , Robert Zemeckis.

http://www.imdb.com/title/tt0118884/

https://filmux.org/6782-kontaktas-contact-1997.html




Kilo mintis , jeigu turėtume tik vieną vietą Lietuvos valstybės piliečiui , ką išsiųstumėte savo nuožiūra arba už ką balsuotumėte ? Žmogus turėtų atstovauti mūsų žemės civilizacijai , susipažinti su nežemiečiais .


1. Lietuvis ? ( jūsų pasirinkimas )
2. Vienintelis žmogus iš bet kokios šalies ( jūsų pasirinkimas )





Cerber

ten rusijos veliava

Linas Esu


elteide

Karbauski ..blaivo proto zmogu

.L.U.T.H.O.R.

Čekuolį.
Iš pasaulio, tai gal E. Musk, atrodo protingas žmogus :D

Linas Esu

Citata iš: Legionas  liepos 03, 2017, 00:23:26Čekuolį.
Iš pasaulio, tai gal E. Musk, atrodo protingas žmogus :D
Čekuolis jau ne per senas tokioms kelionėms :D  ?

Abiem atvejais pirmenybe teikčiau kuriam nors fizikos mokslininkui .

Cerber

Citata iš: Linas Esu  liepos 03, 2017, 00:00:42Tai ką siųstumėte ?
tave turbut, nes sutiktum skristi be brangiu mokymu. O jeigu neisgyventum, taptum nacionaliniu didvyriu, paminkla turetum kaip Vytautas Didysis.

Linas Esu

Citata iš: elteide  liepos 03, 2017, 00:04:49Karbauski ..blaivo proto zmogu
Ramūnas Karbauskis ?

.L.U.T.H.O.R.

Iš esmės jeigu susipažinimui tik, tai ir prezidentę, kaip Lietuvos atstovę siųsti galima būtų :D O po to jau žemės mokslininkų delegacija galėtų keliauti.

Linas Esu

Citata iš: Legionas  liepos 03, 2017, 00:39:36Iš esmės jeigu susipažinimui tik, tai ir prezidentę, kaip Lietuvos atstovę siųsti galima būtų :D O po to jau žemės mokslininkų delegacija galėtų keliauti.
Jau tada geriau Nomedą . Ta bent jau maloniai stengiasi bendrauti :D jei rimtai , Dalios net nesvarsyčiau . Politika rimtas bet nesąžiningas žaidimas . Galima rasti patikimesnių žmonių . Jau tada tikrai geriau Čekuolį pirmu reisu .

.L.U.T.H.O.R.

Na tai čia tik susipažinimui :D už bet kokius sprendimus tikrai neturėtų būti atsakingas vienas žmogus.

Linas Esu

Citata iš: Legionas  liepos 03, 2017, 00:55:19Na tai čia tik susipažinimui :D už bet kokius sprendimus tikrai neturėtų būti atsakingas vienas žmogus.
Pritariu , vistik tai tik atstovas , kuris geriausiai atstovautų žmonijai , jų interesams .

Skeletonas

Gal koki ufologa lietuvoje daug ka nuveikusi. Gal žinot tokiu nes aš tai nežinau :D

Linas Esu

Citata iš: Skeletonas  liepos 03, 2017, 01:20:08Gal koki ufologa lietuvoje daug ka nuveikusi. Gal žinot tokiu nes aš tai nežinau :D
Nežinau...net garsaus užsieniečio , kuris būtų kažką nuveikęs kaip ufologas . Jais apsiskelbti gali bet kas . Gunaras Kakaras berods ufologas , nors jo pagdindinė specialybė visai kita , ufologija daugiau hobis .

Skeletonas

Citata iš: Linas Esu  liepos 03, 2017, 01:23:19Nežinau...net garsaus užsieniečio , kuris būtų kažką nuveikęs kaip ufologas . Jais apsiskelbti gali bet kas . Gunaras Kakaras berods ufologas , nors jo pagdindinė specialybė visai kita , ufologija daugiau hobis .
Taigi jai tokiu nera daug butent juos mnyčiau atrinkt reiktu

Aukštyn