Gal pas ka nors panasiai buvo ?

Pradėjo Karo Bried, rugpjūčio 26, 2017, 21:46:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Karo Bried

Sveiki,
Nakti buvau prie kompiuterio su įjungta šviesa ir pajutau kad kažkas stipriai pradejo judeti prie duru, pamaniau kad kasnors į mano kambari atejo, as greitai pažiurejau į duris ir pamačiau juoda spalva, atrode kaip juodi ryskus dumai ir tie juodi dumai judejo o forma nebuvo kaip žmogaus, atrode kaip didelis apskritimas ar ratas.. aš žiauriai isigandau ir greitai nusukau akis į kompiuteri, tiesiog bijojau judet ir apsimečiau kad nieko nemaciau, po keliu minuciu sukaupusi drasa paziurejau į ta pačia vieta ir ten nieko nebebuvo. Tuomet maniau kad sirdis iš krutines išoks...   
Pas ka nors gal panasiai buvo ?


Sorry už klaidas, senai Lietuvoje nebegyvenu o lietuviu kalba man jau pasimirso.

Naujoka2


Svogunas

Vaiduoklio matyt nemaciau, bet viename bute kur buvau issinuomojes tikrai kazkas buvo. Maudydavaisi vonioj ar siaip ka darydavai toks jausmas kad tave kas stebi ir net siurpas eidavo. Po kurio laiko issikrauscius i kita buta nebebuvo tokiu pojuciu. O ten net miegot nejauku buvo

Registras

Baisu, net pats issigandau :D paziurejau i interneto dezute ir apeme siurpas ;D brr xD

Aukštyn