Del astralines keliones

Pradėjo Edv3, vasario 08, 2012, 23:14:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Edv3

Ar imanoma iseiti i astrala gulint ne ant nugaros? Jau praktikuoju kelis menesius, bet niekaip neiseina atsiskirti nuo kuno. Jutau ir virpesius ir rodos jau ir kazka maciau pro uzmerktus akiu vokus, bet galiausiai viskas nutrukdavo ir nebeisguledavau nejudedamas.. Gal turit patarimu?

RoxiO

Tau gali pagelbėti meditacija. Medituojant net kelios išgulėtos valandos neprailgs.

mastyrukas

#2
vasario 09, 2012, 00:52:35 Redagavimas: vasario 09, 2012, 00:55:48 by mastyrukas
Citata iš: Edv3  vasario 08, 2012, 23:14:01
Ar imanoma iseiti i astrala gulint ne ant nugaros? Jau praktikuoju kelis menesius, bet niekaip neiseina atsiskirti nuo kuno. Jutau ir virpesius ir rodos jau ir kazka maciau pro uzmerktus akiu vokus, bet galiausiai viskas nutrukdavo ir nebeisguledavau nejudedamas.. Gal turit patarimu?


Na, siaip rekomenduoja pradedantiesiems sedint ar pusiau gulink patogiame kresle ar kokioj 'papludimio' kedeje, kad mazesne tikimybe butu uzmigti, lyginant su lova.  Zinovai sako lengviausiai gaunasi ryte, atsikelus valanda, dvi pries iprastini pabudima. Taip pat gali pasinaudot forumo paieska, jei dar neieskojai, gan nemazai straipsniu sia tema yra

Teroras

As girdejau, kad ir embriono pozoje pasiekiamos astralines keliones... :)

Jonas

#4
vasario 09, 2012, 16:39:45 Redagavimas: vasario 09, 2012, 16:43:53 by Jonas
Citata iš: Edv3  vasario 08, 2012, 23:14:01
Ar imanoma iseiti i astrala gulint ne ant nugaros? Jau praktikuoju kelis menesius, bet niekaip neiseina atsiskirti nuo kuno. Jutau ir virpesius ir rodos jau ir kazka maciau pro uzmerktus akiu vokus, bet galiausiai viskas nutrukdavo ir nebeisguledavau nejudedamas.. Gal turit patarimu?


Šiaip tai dažnai yra rekomenduojama pradėti Astralines keliones (OBE) sėdint kokiame krėsle ar kėdėje, todėl atsakymas į tavo klausimą yra teigiamas.
Kur guli visada ? Savo lovoje ? Kai darai pratimus norėdamas išeiti į Astralą tai siūlyčiau gulėti ne toje lovoje kur visada miegi, būtų geriau jei eitum į kitą kambarį ar bent jau ant žemės kokį čiužinį pasidėtum, nes savo lovose mes dažniausiai esame įpratę užmigti ir tai gali sugadinti AP bandymą.
Jeigu jau jauti vibracijas ir matai kažkokius vaizdus, tai žinok, jog esi labai arti ir reikia nepasiduoti, treniruotis ir bandyti toliau.
Kokią techniką naudoji ? Kai jau yra pradedamos justi vibracijos ir kiti simptomai Astraliniam subtiliajam kūnui atsiskiriant nuo fizinio kūno, tai yra siūloma tiesiog įsivaizduoti, jog su rankomis sieki virvės ir kopi su ja į viršų  arba gali stengtis pajudinti savo astralinį kūną minčių, valios pagalba.
Kai jau sąmoningai išeisi į Astralą siūlau ten užsibūti kokias kelias sekundes ir garsiai mintyse šaukiant: „Man pavyko!" grįžti į kūną, kad astralinė atmintis būtų stipresnė už fizinio kūno arba sapnų, nes iš tiesų smegenys turi problemų susidorojant su minčių išsišakojimo efektu (kai maišosi fizinio, eterinio, astralinio kūno mintys ir sapnai ar pan.) ir dauguma žmonių skundžiasi, jog jie jaučia vibracijas, išeina iš kūno ir visą kitą, bet neprisimena savo potyrių Astrale, nes jie per ilgai užsibūna ir mintys nukeliauja į sapnus ir t.t., o kai astralinis kūnas grįžta į fizinį nesąmoningai, tada yra sunku atsiminti potyrius, nes tos mintys yra neryškios ir blankios.
Vėliau, kai jau įgusi, tai bus galima užsibuvimo laiką didinti.
Dėl visų šitų patarimų praktinės naudos negaliu garantuoti, nes pats nesu išbandęs, bet taip yra sakoma profesionalių, reguliarių astralinių keliautojų, taip yra rašoma knygose....

mastyrukas

Citata iš: Teroras  vasario 09, 2012, 15:52:31
As girdejau, kad ir embriono pozoje pasiekiamos astralines keliones... :)


Hmm, tada gaunasi Out-of- two- Bodies experience ?  :)

Edv3

Visus kartus bandziau tik savo lovoje ir dazniausiai pries miega. Na kai bus laiko pameginsiu kitoje vietoje. O technika naudojau, tiesiog guledavau ant nugaros ir stengdavausi isvalyti visas mintis, atsipalaiduoti kiek galima daugiau. Taciau buna kartu, kai pavargus bandyti iseiti i AP, persiverti ant sono ir pries pat uzmingant suprantu, kad esu samoningas ir tiesiog atsirandu sapne ir matau viska lyg nemiegociau, bet tuo paciu suprantu, kad miegu. Dazniausiai tada bandau viskius neimanomus dalykus, taciau po kiek laiko uzsimirstu, kad esu sapne ir samoningumas dingsta. Dar buna, kad pradejus busti, sugebu grizti vel atgal i ten ka paskutini kart sapnavau ir taip keleta kartu, kol atsibundu visiskai. :)

Benamis

Nuosirdziai pavydziu tau Edv3 ;D Tu nesamoningai pradedi sapnuoti samoningus sapnus ;D Man tik viena karta tai pavyko, bet is didelio dziaugsmo sapne - prabudau :-\

Edv3

Bet va, kai labai noriu tai nepavyksta :D Jei suvokiu, kad galiu patekti i sapna, tai tik budamas tarp miego ir nemeigo busenos, jei pavyksta, tada laisvai kontroliuju sapnus, iki kol visiskai pabundu. O del prabudimom, tai pastebejau, kad jei uzsigeidi kazko sapne,zinodamas , kad sapnuoji, nereikia pulti staigiai to daryti, nes kiek bandziau visada prabusdavau iskart :D kitus kartus bandziau tai daryti ramiai ir palengva, tai pavygdavo sapne isbuti labai ilgai (bent jau taip atrodydavo) ir prabudes atsimindavau kiekviena smulkmena. Dar man padeda, kai jau jauti kad prabusi, sapne sustoti ir stengtis tarsi stipriai merktis, bent jau man taipadeda ir vel kuri laika bunu sapne :)

RoxiO

Aš irgi moku vieną "techniką". Kai pabundu po malonaus sapno, neatsimerkiu, o kokią 10min paguliu užsimerkęs ir galvoju kaip sapnas būtų vystęsis jei nebūčiau pabudęs. Ir po kurio laiko vėl po truputį gryštu į tą sapną ir tęsiu jį, bet jau savo nuožiūra. Tik keistas dalykas yra tas, kad aš jaučiu, kad nesu giliame miege, nes girdžiu viską kas realiai vyksta aplinkui. Tai labai keistas jausmas.

S3mkA

Citata iš: RoxiO  vasario 09, 2012, 23:22:22
Aš irgi moku vieną "techniką". Kai pabundu po malonaus sapno, neatsimerkiu, o kokią 10min paguliu užsimerkęs ir galvoju kaip sapnas būtų vystęsis jei nebūčiau pabudęs. Ir po kurio laiko vėl po truputį gryštu į tą sapną ir tęsiu jį, bet jau savo nuožiūra. Tik keistas dalykas yra tas, kad aš jaučiu, kad nesu giliame miege, nes girdžiu viską kas realiai vyksta aplinkui. Tai labai keistas jausmas.

Aš taip visalaiką darau todėl pramiegu labai ilgai :D

rainiukee

Mano manymu į astralą išeiti ir yra įmanoma tik patogiausioj kūno pozoj, ar embriono pozoj, ar ant nugaros ar ant pilvo - esmė atsipalaidavime. Esmė tame, kad reikia būti tokioj pozoj kurioj galėtum kad ir užmigti, man pvz gulint grynai ant nugaros ir ten specialiai medituojant - nė velnio niekas neišeina - tas pats kas bandyt užmigti stovinčiai  :D O va būna kad susiriečiu patogiai ant šoniuko ir valio - nuotykiai prasideda. Bet vieną patarimą ar tiesiog mintį galiu duoti: visada tai pavyksta jei protas yra dėl kažko susijaudinęs, kai tarsi miegi ir nemiegi.

Gal net pratimą tokį pasiūlysiu tik tik pradedantiems: būkite šiek tiek pavargę,  nusistatykit žadintuvą kokiam pusvalandžiui ir tiksliai žinokit kad iš karto atsikėlus reikės daryti kažką svarbaus: pvz ruošti pamokas (moksleiviams), atlikti svarbų skambutį, susitvarkyti namus, na žodžiu kažką svarbaus ir ne itin malonaus... Būtent tada, per ta pusvalandį kai protas ne visai išsijungs nes žinos kad tuoj reikės keltis ir ,,dirbti'' 90proc garantuoju, kad patirsite kažkokį įdomų epizodą  ::) ir gal visą pilną astralinę kelionę. Bet dar kartą pabrėžiu: reikia būti šiek tiek pavargusiam, bet įsitempusiam emociškai, na tikrai pagausit tokių situacijų gyvenime.

Trance

Pritariu Rainiukei, atsipalaidavimas svarbiausias, jei esi pakankamai atsipalaidavęs, astralinę projekciją galima pasiekti įvairiausiose pozose, pačiam tai teko patirti keletą kartų, tai embriono pozoje, tai ant nugaros. :) Mano manymu, tiems kurie negali pakankamai atsipalaiduoti, atsikratyti minčių ir susikaupti, geriausias būdas patekti į astralą yra per sąmoningą sapną, tiesiog reikia panorėti patirti astralinę projekciją. Aišku galima ir susidurt su kita problema, kaip labai retas sąmoningas sapnavimas... :)

astropasaulis

#13
rugsėjo 30, 2012, 15:27:43 Redagavimas: rugsėjo 30, 2012, 15:29:38 by astropasaulis
Labai greitai laikas praeina medituojant. Šiandien norėjau išeiti į astralą, bet nesigavo. Buvau meditacijos būsenoje 1h. Atrodo, kad viską padarau, ko reikia, tačiau niekaip nekyla astralinis kūnas į viršų. Kodėl gali nepavyko atsiskirti? Nors nepatekau į astralą, tačiau jaučiuosi labai gerai po meditacijos. :)

.L.U.T.H.O.R.

Nepasirengęs.

Aukštyn