Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Seratna

@eshter , "viskas priklauso nuo mūsų nusiteikimo, tikėjimo, ryžto, noro" visiskai pritariu.

Sapnai budavo labai ryskus ar vis dar yra?

Kaip suprantu, kuna puiku turi (reiskias ir energijos lygis turetu buti aukstas), as taip pat uzsimineju sportu nuo vaikystes, turedavau po 3 treniruotes per diena. Kai baigiau mokslus ir pradejau dirbti, pastebejau koks laikas yra svarbus:

07:00 keltis i darba
17:30 darbas baigiasi ir i treniruote
20:30 po treniruotes ir keliones namo
9 valandos miego
viskas susideda i 22.5 valandas, lieka tik 1h30 kitiem dalykam.

Sakau tai, nes suprantu kaip gali buti sunku rasti laiko dirbant, ar tau tokia pati situacija? Nes nuo uzimtumo taip pat gali kilti isukiu. Isivaizduok kuna kaip svarstykles, vienoje puseje materiali jo puse, kitoje spirituali, kol zmogus darbe jisai yra susitelkes i materialias problemas ir kaip jas isspresti, tai ir kunas pritampa, suaktyvina viska kas reikalinga siai problemai isspresti. svarstykle nusvirsta i materiale puse, norint susitelkti i spiritualia puse, kunui prireikia daugiau laiko nusverti svarstykle i kita.

Gal ir ne koks paaiskinimas, bet visko esme yra ta, kad is savos patirties pastebejau, kad reikia stengtis tureti balansa, tarp vieno ir kito. Mano iseitis buvo, padirbeti kelis menesius ir pasiemu ilgas atostogas ir t.t. taip as galiu susitelkti i poilsi atstatyti jegas, sporta ir spirituolisma. Net ir darbas pritaikytas, kad galeciau atlikti ir spiritualia praktika, empatyja, intuicija ir t.t. kas man padeda islaikyti tu svarstykliu balansa.

Esu darbo fazeja dabar ir neuzilgo imsiu atostogas, tada vel rimtai susitelkineti i vidini tobulejima, praitu atostogu pradzioje man prireike 4h meditacijos, kad pasiekti tinkama busena mano tikslui, zinoma poto darosi vis greiciau. Kiek laiko pats skiri tam?

__________________________________________________________________________________

Skirtingu sapnu tipai, turi buti analizuojimi kitais budais.

Del sapno, mano manymu, tai vidinio mastymo vaisius. Tikrai daugiau nezinant apie tave ir tavo
gyvenima, negaliu tiksliai pasakyti, bet jai tai istiesu mastymo vaisius, tai as si sapna matau kaip:
- Gal reiketu priletinti savo tempa, mastyma, fizini kruvi, atsipalaiduoti. Tik sapne atsidurei ir begi, neskubek.
- Susapnavai zmogu kuri pazysti, tu paskui ja iejai nors ir buvai atsumtas, gal tai panele kuri patinka ir tiesiog jaudinies del jos?
- Zmogenas su baltu drabuziu, ka jis tau primine? Gal giliai sirdyje bijai ko nors kas privestu prie daktaru matymo?
- Ar zmogeno veidas buvo zmogaus? Gal iskreiptas kaip nors?
- Zmones kuriuos prabegai, koki jausma tau jie sukele? Ar pazystamu buvo?
- Tai, kad tave sugebejo padurti rodo, kad dar nesi pilnos stiprybes mentaliai ir sapne, atleisk nezinau kaip apibudinti, bet tai, kad duriai atgal, rodo, kad eini ta linkme.

Ar is sio sapno, giliai pagalvojus, gali ka "relate" su savo gyvenimu?

Jai tai tikrai vidinio mastymo vaisius, tai jis tau dazniausiai parodo problemas kurias turi istaisyti.

Man smagu butu, jai atsakytum i visus mano uzduotus klausimus siame poste, nei viena mano mokiniu nedaeina iki tinkamo lygio gauti daugiau informacijos apie kitu zmoniu patirti analizacijai, per senos jau... Del to as ir forumuose....

Beje, atleisk negaliu i pm atrasyti, nes dar neturiu 10 zinuciu.
Ir atleisk del kalbos, stengiuosi, bet nelengva viska apibudinti taip kaip noriu.

eshter


Sapnai budavo labai ryskus ar vis dar yra?

Taip sapnai ir dabar ryškūs ir aiškūs.

Dėl darbo ir poilsio rėžimo tai aš atostogų turiu visai nulį. Turių omeny tokių kokių man norėtųsi. Dienos rėžimas pas mane irgi dabar sutrikęs...

Vidiniam tobulėjimui iš esmės laiko neskiriu.

__________________________________________________________________________________

Skirtingu sapnu tipai, turi buti analizuojimi kitais budais.

Del sapno, mano manymu, tai vidinio mastymo vaisius. Tikrai daugiau nezinant apie tave ir tavo
gyvenima, negaliu tiksliai pasakyti, bet jai tai istiesu mastymo vaisius, tai as si sapna matau kaip:
- Gal reiketu priletinti savo tempa, mastyma, fizini kruvi, atsipalaiduoti. Tik sapne atsidurei ir begi, neskubek.

manau

- Susapnavai zmogu kuri pazysti, tu paskui ja iejai nors ir buvai atsumtas, gal tai panele kuri patinka ir tiesiog jaudinies del jos?

Ne nepažįstu. Bet toks jausmas kad mes pažįstami.

- Zmogenas su baltu drabuziu, ka jis tau primine? Gal giliai sirdyje bijai ko nors kas privestu prie daktaru matymo?

Ne daktarų nebijau. Nepriminė nieko. Jis buvo marionetė..

- Ar zmogeno veidas buvo zmogaus? Gal iskreiptas kaip nors?

žmogiškas.

- Zmones kuriuos prabegai, koki jausma tau jie sukele? Ar pazystamu buvo?

2007 nepamenu.

- Tai, kad tave sugebejo padurti rodo, kad dar nesi pilnos stiprybes mentaliai ir sapne, atleisk nezinau kaip apibudinti, bet tai, kad duriai atgal, rodo, kad eini ta linkme.

Na nežinau. Bet esmė kad sapnuose aš jaučiuosi gerai nes žinau kad  tai sapnas. . . ir puikus poilsis.

Ar is sio sapno, giliai pagalvojus, gali ka "relate" su savo gyvenimu?   -  Melas ir nežinomybė tik.

Jai tai tikrai vidinio mastymo vaisius, tai jis tau dazniausiai parodo problemas kurias turi istaisyti. - tikriausiai.

Nžn atsakiau. kaip prisimenu ;-D

Seratna

Gerai, kad sapnu dienorasti laikai, nes taip lengviau analizuoti, bet mes biski nuo temos nukrypom.  PM kalbam, tai galim cia stop. :)

eshter

Turiu tokį klausymą. Ar normalu, kad nutirpsta lūpos liežuvis, dalis veido...atrodo, kad kaip pas somotologa užsaldo....priėjau iki tokios akimirkos kai atrodė kad kaip balionas pro kūpas pūčiuosi iš savo kūno lauk...na jausmas tiks tikroviškas...lyg pats būčiau tas balionas...ir viskas neatsimenu....

islander

Eshter, o apie kokią būseną kalbi, kada čia tau įvyko? Tai ką apibūdinai, toks nutirpimas, man įprastas pereinant iš realybės į sapno būseną (dienos meigo metu ypač)

eshter

#485
gegužės 03, 2018, 22:29:31 Redagavimas: gegužės 03, 2018, 22:38:48 by eshter
Prieš miegą. Atsipalaiduojant... OBE

Normaliai užmiegant tokių cirkų nebūna.

JuozasMa

Sveiki, gal kas galetu patarti, kokį rimta patikrinta metoda naudoti ikritimui i astrala? Ste by step gerai butu...

eshter

Sveiki.

Visai atsitiktinai kalbos pasisuko su mama. Snekėjom kažkaip apie astrala. Ji nelabai žino kas tai bet papasakojo labai įdomių dalyku.

Pasakojo kaip ji palikdavo kūną ir skaraidydavo virš namo. Matydavo save miegancia namus mane mano teva ....  tai jai atsitikdavo spontaniškai. Balta šviesa ir ji jau ten. Po tokių kelionių būdavo visai be jegų...

O priežastis to, kaip supratau stresas ar fizinis skausmas. Pvz. Karta labai alkune sake skaudejo taip kad negalejo miegot... nu zodziu... sako prasikankinau paskui staigiai balta ir as jau skraidau...

Dar pasakojo apie spontaniskas vizijas susijusias su seima kurios visos issipide.


As turiu twins'us sunelius. Ir ji  pasakojo kad jai sapnuojasi  giminaitis, kuris atsigime i mano viena "pupulina" :-) 

Mama  sako jis jai ir panasus ir judesiai ir grimasos.

Ka manot ?

a.t.sielis

#488
liepos 06, 2018, 21:18:41 Redagavimas: liepos 06, 2018, 21:20:44 by a.t.sielis
Citata iš: eshter  liepos 06, 2018, 20:40:59As turiu twins'us sunelius. Ir ji  pasakojo kad jai sapnuojasi  giminaitis, kuris atsigime i mano viena "pupulina" :-) 

Mama  sako jis jai ir panasus ir judesiai ir grimasos.

Ka manot ?
Galimas dalykas, reinkarnacijos tyrimuose būna tokių pasakojimų, kad gimsta toje pačioje giminėje.

Iš kitos pusės, gal vaikas tiesiog kažkuo primena jai tą giminaitį, ir todėl ji jį sapnuoja. T.y. sapnas yra tik pasekmė, o ne žinios.

Aukštyn