Prakeikimai ir uzkalbejimai

Pradėjo Mayhem, lapkričio 10, 2011, 12:42:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Citata iš: Katastrofa  birželio 14, 2012, 11:30:50
Tai išmok.... Juk toks protingas esi!!!


Ne kalboms, sesule, ne kalboms. :D

Smygolas

Citata iš: RoxiO  birželio 14, 2012, 13:37:24
Citata iš: Katastrofa  birželio 14, 2012, 11:30:50
Tai išmok.... Juk toks protingas esi!!!


Ne kalboms, sesule, ne kalboms. :D


Kaip faina "sesule"  ::) ::) ::)
O brolau, tai laikas išmokti....

lt133

Noriu prakeikti kelis žmones, kurie sugriovė mano gyvenimą paskleisdami apkalbas. Visa tai turėjo rimtų pasekmių, viskas sugriuvo. Nenoriu labai detalizuoti, jeigu nėra reikalo, bet situacija rimta.
Su magija nieko bendro neturiu.
Kokios gali būti pasekmės? Ir ar kas nors galėtų padėti?

omcikas

nesu aš koks žinovas, bet galiu pasakyt tai ką pastebėjau iš asmeninės patirties. Buvo ir pas mane situacijų kai metų metus nekenčiau tam tikrų žmonių ir mintyse, o kartais ir garsiai ką blogo pasakydavau palinkėdavau.. žodžiu nesisekė tiem žmonėm, bet nesisekė ir man.. kuo daugiau blogo linkėjau tuo daugiau blogo ir pats sulaukdavau. Kai po mažu nustojau jaust panieka ir neapykanta, linkėt blogo, labai į gerą pasikeitė ir tie žmonės su kuriais nesutariau (tikiuosi taip ir liks ) :D
O viskas pasikeitė po to kai linkėjau vieno konkretaus likimo ir kai tas likimas vos vos neištiko manęs pačio sustojau ir susimasčiau, jog ko gero tai mano paties neigiamų minčių atoveiksmis va tada po biški keičiau mastymą ir kartu keitėsi ir tie kurių nemėgau. Tu gali manim netikėt, bet tie kurie apkalbomis sugriovė tau gyvenimą vienaip ar kitaip turės už tai atsiimti.. tu gal net nesužinosi, bet juos irgi ištiks kažkas negero.. Gal namie barniai kils, gal kas jų sandeliuką apvoks ar pan ..

lt133

Negaliu atleisti, nes piktybiškai yra tai daroma. Pasekmės žiaurios. Rizikuoju prarasti darbą, kuriam dirbu pagal spec. apie 9 metus ir draugus. Susirgau depresija. Prie to pačio paliko mergina, kurią be galo myliu. Pradėjau gerti, viskas atrodo pilka.
Nieko pakeisti negaliu. Nesu per daug prisirišęs, nes nieko kaip ir nebeliko, atrodo galėčiau viską paleisti ir numirti. Kartais atrodo kad visa tai vyksta ne su manimi, o su kažkuo kitu. Lyg iš šono stebėčiau.
Žinau man reikia psichologinės pagalbos, bet noriu sužinoti ir dėl prakeikimų. Gal pats esu prakeiktas.

la.benas

Matosi, kad dvasiniai dalykai pas tave nelabai... Gal pamedituok? Bet reguliariai, po kokią valandą. Pamegink apsivalyt, rast sprendimą, nes kitą prakeikt tai nelabai gerai. Manau pačiam tai atsilieps, ir tikrai ne geruoju.

TinSoldier

Hmm... iš dalies, visai naudingas tas tikėjimas prakeikimais..
Jei kažkam kažką labai blogo padarysiu, jis gal mane tik prakeiks. Ir jam lengviau pasidarys, ir aš išvengiau realaus keršto :)
Vis dėl to, yra naudos tame tikėjime kažkiek :)

lt133

#37
sausio 27, 2013, 13:36:03 Redagavimas: sausio 27, 2013, 13:37:44 by lt133
Tiesą sakant atsiverčiau į katalikų tikėjimą prieš kažkur 2 metus. Nuo to laiko reguliariai meldžiuosi, kalbu rožinį, gailestingumo vainikėlį, skaitau Bibliją, . Atlikau viso gyvenimo išpažintį. Buvau apleidęs, bet stengiuosi kasdieną. O dabar užgriuvo didžiulės nelaimės.
Beja, jeigu kas nusimanot apie Bibliją, ką galit pasakyti apie 109 psalmę. http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_Ps_109.

Citata iš: la.benas  sausio 27, 2013, 11:01:33
Matosi, kad dvasiniai dalykai pas tave nelabai... Gal pamedituok? Bet reguliariai, po kokią valandą. Pamegink apsivalyt, rast sprendimą, nes kitą prakeikt tai nelabai gerai. Manau pačiam tai atsilieps, ir tikrai ne geruoju.

lt133

Supranti, aš nenoriu turėti reikalų su policija. Ir tikiu, kad kažkaip jam viskas sugrįš. Tikiuosi, kad daug stipriau nei man padarė.

Citata iš: TinSoldier  sausio 27, 2013, 11:42:36
Hmm... iš dalies, visai naudingas tas tikėjimas prakeikimais..
Jei kažkam kažką labai blogo padarysiu, jis gal mane tik prakeiks. Ir jam lengviau pasidarys, ir aš išvengiau realaus keršto :)
Vis dėl to, yra naudos tame tikėjime kažkiek :)

Hekate

Citata iš: lt133  sausio 27, 2013, 13:41:46
Ir tikiu, kad kažkaip jam viskas sugrįš. Tikiuosi, kad daug stipriau nei man padarė.

Ankščiau ar veliau jie gaus ko nusipelnę  :). O dėl to tavo noro, kad jiems būtu dar blogiau tai galiu iš savo patirties pasakyti, kad geriau nebegalvoti apie tuos žmones. Nesistenk linkėti jiems blogo, pats geriau nuo to nepasijusi. Aš pati griaužiausi ir savo "skriaudėjus" griaužiau, bet tai nei kiek nepadėjo. Galų gale spjoviau į tokį gelbėjimosi būda ir tuos asmenis. Parožiau, kad mano gyvenimas nepriklauso nuo jų (aišku buvo sunku).Bet su laiku jų neliko mano gyvenime.
Aišku tavo atvejis sunkesnis  :-\

omcikas

Neprarask noro gyventi, sunkūs laikai ateina ir praeina, o žaizdas apgydys laikas. Visa kas bloga kažkada baigsis.  Jei ir prarastum darbą gal tai nebūtų pasaulio pabaiga, gal būt rastum kitą kuriame kolegos supratingesni būtų. Sakai paliko mergina, suprantu jausmas ne koks, bet vadinasi ji nebuvo ta kurios tau reikia, nors tau gal taip dabar ir neatrodo. Mergina neturėtų taip lengvai skirtis tik dėl to, kad šiuo metu tave užpuolė nelaimės. Kai žmonės būna kartu jie turėtu dalintis net tik tuo kas gera, bet kartu turėtų išgyventi ir visa kas nutinka blogo. Neskandink liūdesio alkoholyje, skandink alkoholi unitaze. Tai kas šiandien atrodo nepakeliama po pusmečio gal greičiau,o gal vėliau, bet galop neatrodys taip blogai kaip atrodo šiandien.

lt133

Ačiū už supratimą.
Apie visą, ką pasakei, aš galvoju. Tiesiog nesitiki, kad kažkas taip paprastai ir linksmai, nejausdamas jokios atsakomybės, gali sugriauti viską, ką buvau sukūręs. Kai pagrąsinau byla dėl šmeižto, atrašė kad nesupranta, apie ką kalbu. Nu taip negali būti manau, kad viskas liks be atsako. Nors ir ne šitoj pojūčiais suvokiamoj realybėj, bet manau kažkaip kažkas jam atmokės.
Yra labai apmaudu ir sunku.

Citata iš: omcikas  sausio 27, 2013, 14:25:42
Neprarask noro gyventi, sunkūs laikai ateina ir praeina, o žaizdas apgydys laikas. Visa kas bloga kažkada baigsis.  Jei ir prarastum darbą gal tai nebūtų pasaulio pabaiga, gal būt rastum kitą kuriame kolegos supratingesni būtų. Sakai paliko mergina, suprantu jausmas ne koks, bet vadinasi ji nebuvo ta kurios tau reikia, nors tau gal taip dabar ir neatrodo. Mergina neturėtų taip lengvai skirtis tik dėl to, kad šiuo metu tave užpuolė nelaimės. Kai žmonės būna kartu jie turėtu dalintis net tik tuo kas gera, bet kartu turėtų išgyventi ir visa kas nutinka blogo. Neskandink liūdesio alkoholyje, skandink alkoholi unitaze. Tai kas šiandien atrodo nepakeliama po pusmečio gal greičiau,o gal vėliau, bet galop neatrodys taip blogai kaip atrodo šiandien.

JENIGM4

Svarbiausia tikėti savimi ir turėti didelę valią, norą gyventi, neprarasti kantrybės.  Kas tavęs nenužudo padaro stipresniu, visi išbandymai tik ir parodys tavo stiprybę ir valią. Tikri draugai neapleistu tavęs, kaip sakoma draugą pažinsi nelaimėje, jei darbdaviai vertintų ir pasitikėtų tavimi tai apkalbos ir nesusipratimai jiems nieko nereikštų neturint įrodymų ir pan. Apie mergina taip pat, tikra meilė niekada neišduotų savojo vardo. Peržvelk viską iš teigiamos pusės. Gal esi kažką pražiopsojęs, gal kažkur klaidų ar spragų padaręs. Niekas iš niekur neatsiranda visada galima pasimokyti iš klaidų ir drąsiai peržvelgti viską ir kardinaliai pakeisti, taip pat pažinti priešus.. Gali pralaimėti kovą, bet svarbiausia nepasiduoti ir pamatysi kaip su kiekvienu smūgiu sustiprės, pamatysi naujas galimybes, atrasi savo pranašumą. Niekada nerodyk koks pažeidžiamas esi, parodyk kad turi drąsos net ir šypsnis priešus nužudo. Patikėk manim. Linkiu sėkmės stiprybės ir valios.

lt133

#43
sausio 27, 2013, 15:38:31 Redagavimas: sausio 27, 2013, 15:41:25 by lt133
Kai viskas prasidėjo visur mačiau skaičių 13, dažniausiai aišku laikrodyje. Dabar po 8 metų vėl ta pati situacija ir vėl tą skaičių matau ir daug dažniau ir įvairiose vietose (pvz skaičiuoju lapus - 13, kažką planuoju, vėl 13). Atsiverčiau Bibliją 13 ir 31 psalmės vėl man tinka. Tiesiog noriu kad kas nors bent truputį apšviestų.
Taip, padariau klaidų, neplaukiu pasroviui, bet laikausi įsitikinimų. Už tai matyt ir gavau. Iš šio pasaulio nieko labai nesitikiu, bet tikiuosi, kad ne viskas yra tai ką matome ir jaučiame.

omcikas

PASIRINKIMAS

Žmogelį slėgė nesibaigiantys gyvenimo vargai. Jis atėjo guostis pas garsų dvasios mokytoją:
- Nebegaliu daugiau! Tokio gyvenimo neištversiu.
Mokytojas paėmė saują pelenų ir subėrė juos į skaidraus vandens stiklinę, stovėjusią ant stalo. Vanduo susidrumstė ir pajuodo.
Mokytojas tarė:
- Tai - tavo kančios.
Ir išpylė vandenį.
Tada vėl paėmė saują pelenų, tokią kaip pirmoji, parodė ją žmogui ir, persisvėręs pro langą, sviedė pelenus į jūrą.
Jie akimirksniu išsisklaidė, o jūra liko tokia kaip buvusi.
- Matai? - pasakė mokytojas. - Kiekvieną dieną reikia apsispręsti, kuo būti: ar vandens stikline, ar jūra.

Pernelyg daug mažų širdžių, pernelyg daug svyruojančių sielų, pernelyg daug siauro mąstymo ir šiurkščių rankų. Labiausiai mūsų laikais stinga drąsos. Ne kvailo akių draskymo, ne pavojingo nutrūktgalviškumo, bet tikros drąsos, kuri bet kurio sunkumo akivaizdoje leistų ramiai ištarti: "Išeitis vis tiek yra, ir aš ją būtinai rasiu."

Ferrero, Bruno.

Aukštyn