Ufonauto terminas lietuviškai

Pradėjo paragraf 78, rugpjūčio 30, 2012, 15:51:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

Nepatinka man nei ufonautai, nei nsopiečiai. Ateiviai, tai žodis, kuris ,,išplaukia" iš vidaus, iš pačios sąmonės. Nemanau, kad prigytų koks naujadaras. :)

paragraf 78

"ateivis" išplaukia iš pačios tavo sąmonės tik todėl kad tai yra socialinis konstruktas. Būtų visuotinai naudojamas koks nors kitas terminas, jis taip pat natūraliai išplauktų

martinuxateivesionietis

Na Taiva As Esu 2013 Metu O Jus Ponai Esat Is 2012 As Jus Matau O Jus Mane Nematot. Manau Teisingas Pavadinimas Butu Ufovisionieciai

la.benas



Gal malonėtum paaiškinti, ką tuo norėjai pasakyti?

Kasius

Omen non est omen

Ufonautai - tarsi iš neatpažinto skraidančio objekto, bet dauguma susidūrimų tarsi ir ne iš skraidyklių.
Ateiviai - irgi kažkokius atvykėlius reiškia, be to, dar atėjusius, kažkokia panieka tame jaučiasi...
Kosmitai - kosmoso gyventojais ir mes patys visi tokie esame (pagaliau rastas atsakymas į knygą "Kas jūs Kosmitai?"), be to, dar kosmizmas kaip pseudofilosofijos judėjimas...
Vadinti pagal neigimą ar atmetimą? nežmonės, nehumonoidai, neplacentiniai etc. taip ir skardinę visais trim pavadinimais galima pavadinti ir būti teisiu.
Kokiu nors keiksmažodžiu ar kriminaliniu terminu vadinti? Irgi nei velnias, nei gegutė bus...
Svetimi? Nekalbant jau apie filmą, ir taip svetimų daugiau nei savų
Gal tarmiškai kaip nors? Priblūdeliais, Galaktikos parmazonais, Kosmoso šunavieriais? Ai, gal ne, dar įsižeis... ;)


Linas Esu

kosmogyvėlis :D
Jei rimtai , kosmitas , skamba gerai , dedu + už kosmitą :D

Aukštyn