Ufonauto terminas lietuviškai

Pradėjo paragraf 78, rugpjūčio 30, 2012, 15:51:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Ir ką tai reiškia? :)

Asasinas

Nežinau.  :D Iš pradžių kilo žodis Ufonautasijus, bet paskui kažkaip pakeičiau, sutrumpinau.

paragraf 78

Aš namie turiu šventojo Ufonazijaus ikoną :)

Draugė nutapė

Beelzebub

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 02, 2012, 21:27:35
Tai keisti ir nesiruošiam, čia šiaip įdomumo dėlei diskusija užvesta :)
Ateivis - nei šis nei tas, nes ateivis yra bet kas iš kur nors atėjęs. Va aš vokietijoje būčiau ateivis :)


Bet vistiek niekas taip nevartoja to žodžio, o vadina "užsieniečiu". Niekada negirdėjau, kad užsienietį kas vadintų ateiviu.

paragraf 78

Na ne pavadinime esmė, bet tame ką jis reiškia, ateivis reiškia jog iš kažkur yra atėjęs. O ateiviai nevaikšto, jie skraido. :D

likehsvilius


paragraf 78

Tarp kitko buvo bandymų naudoti šį terminą, vienoje senoje knygoje lietuvių kalba. Ji berods taip ir vadinosi "Kosmitai tai mes?"

Beelzebub

Jo, skaitau dabar tą knygelę.

paragraf 78

Ir kaip? Nes aš ją skaičiau kai tik buvo išleista, prie daug daug metų, dar mokykloje, tai nebepamenu kas ten rašoma.

Asasinas

Skraidūnai arba skraidoniečiai arba mitoskraidiečiai skraidantiems ufo apibūdinti.  :D

Beelzebub

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 05, 2012, 09:06:16
Ir kaip? Nes aš ją skaičiau kai tik buvo išleista, prie daug daug metų, dar mokykloje, tai nebepamenu kas ten rašoma.


Visai nieko, rašo apie žmogaus aurą, bioenergetiką, anomalijas, biolokacijos pradmenis, astralinį kūną ir pan. Kiek ten tiesos yra tai neaišku, bet lengvai skaitosi. Žinau kad yra antra dalis "Kosmitai - tai mes", ten kiek perverčiau yra kažkas apie levitaciją ir panašius dalykus. Išviso kiek žinau kokios 4-5 tokios knygelės yra, tik kitų pavadinimų jau neatsimenu, kažkur pas močiutę yra, reiks ir tas likusias pasiskolint.

paragraf 78

Na tai pasirodo yra lietuviškų knygų apie parapsichologiją ir panašius dalykus kurių esu neperskaitęs savo laiku :) nes aš tik tą vieną žinojau. Nors gal jau ir pamiršęs esu, juk paranormaliais reiškiniais domiuosi nuo kokios trečios ar ketvirtos klasės, o trečioje klasėje buvau 1989 metais. Kaip dabar atsimenu, berods "Vakaro žiniose"  1989 metais pasirodė straipsnelis apie ufonautus išsilaipinusius Voronežo centre, man taip patiko kad pradėjau domėtis plačiau. Pradėjau pirkti "Vakaro žinių" priedą skirtą ufologijai ir laikraštį "Žvilgsnis" skirtą visokioms paranormalybėms. Literatūros kitokios beveik nebuvo, tai daug ką tekdavo ranka persirašinėti, nes kompų ir kopijavimo aparatų ir gi nebuvo :)

Asasinas tai pavadinimų kūrimo genijus, vienas įdomesnis už kitą :D

Beelzebub

Tai kad ten net ne knygos, o knygelės sakyčiau, nes mažos ir labai plonos, tik po 90 psl. maždaug.

Aš tai vaikystėje iš mamos pasivogdavau tuos visokius žurnalus "Būrėja", "Lemtis" ir t.t. :D Atsimenu kažkada ten išsikirpau taro kortas popierines, ot tai pramoga buvo. ;D Arba kai teta kažkada kaime atidavė man savo runas ir dar knygą naudojimosi ir pripasakojo apie visokius būdus kaip galima palikt kūną, pvz įsivaizduojant kaip lėtai lipi nuo vieno baldo ant kito, ir taip iki lubų, stogo ir t.t. (turbūt apie astralą aiškino), tai tada atsimenu galvojau "ooooo, čia tai bent". Turbūt dar tada tik į kokią 1-2 klasę ėjau. Pasiilgau truputį aš tų senesnių laikų, mielai dabar sugrįščiau į kokius 1995-1999m.

Daividas

Nelietuvis. :D Tas geras ;D
O jei rimtai tai, manau kad Ufonautas tinka labiausiai

paragraf 78

Citata iš: Beelzebub  rugsėjo 05, 2012, 16:39:51
Aš tai vaikystėje iš mamos pasivogdavau tuos visokius žurnalus "Būrėja", "Lemtis" ir t.t.


Na šitie žurnalai tai jau vėlyvas periodas, jau buvo specializuoti knygynai. Mano laikais tai tokių dalykų nebuvo.

Citata iš: Daividas  rugsėjo 05, 2012, 16:43:42
O jei rimtai tai, manau kad Ufonautas tinka labiausiai


Ufonautas yra barbarizmas, todėl neturėtų būti tinkamas.

Aukštyn