VUDU magija. Ką esate apie ją girdėję?

Pradėjo raksera, spalio 15, 2011, 15:12:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Žinoma yra kaina ir pasekmės, tik taip sakote tarsi, tai yra blogai :) Kainą visada reikia tam tikrą sumokėti, net parduotuvėje už batoną :) O pasekmės blogos, tik tiems, kurie elgtis nemoka :)

elteide

Citata iš: Legionas  gegužės 26, 2017, 16:06:57Žinoma yra kaina ir pasekmės, tik taip sakote tarsi, tai yra blogai :) Kainą visada reikia tam tikrą sumokėti, net parduotuvėje už batoną :) O pasekmės blogos, tik tiems, kurie elgtis nemoka :)
kaip gali nebūti blogos pasekmės kai kišamasi į kito žmogaus gyvenimą be jo sutikimo prieš jo valią ir dar prieš dievo valią, nes pagal raštus Jis prieš visokį žyniavimą,
tiesiog , kas maždaug moka tai daryti , pasekmės bus vėliau arba pagal jo liniją vaikams , anūkams..
na čia mano tokie pamąstybai, pastebėjimai ...

kiskis

Citata iš: elteide  gegužės 26, 2017, 23:38:31kaip gali nebūti blogos pasekmės kai kišamasi į kito žmogaus gyvenimą be jo sutikimo prieš jo valią ir dar prieš dievo valią
Pagal rastus: net zolyte nekruta be Dievo valios, kaip galima kazka padaryti pies Jo valia? Jei jau tu esi, tai tu jau esi isikises :D siam gyvenime, jei tu negrazei isikisi, tai vadinasi tas zmogus jau yra nusipelnes, kad tu negrazei isikistum...tuo paciu nusipelnai pasekmes,,,viskas pagal Dievo valia.

elteide

#33
gegužės 27, 2017, 00:55:01 Redagavimas: gegužės 27, 2017, 01:05:43 by elteide
Citata iš: kiskis  gegužės 26, 2017, 23:59:46Pagal rastus: net zolyte nekruta be Dievo valios, kaip galima kazka padaryti pies Jo valia? Jei jau tu esi, tai tu jau esi isikises :D siam gyvenime, jei tu negrazei isikisi, tai vadinasi tas zmogus jau yra nusipelnes, kad tu negrazei isikistum...tuo paciu nusipelnai pasekmes,,,viskas pagal Dievo valia.

žolytė kruta , dėl to kad dievas panorėjo sukurti ją ir vėją, kuris ją krutina - tame valia, o ne tame kad kiekvienas krustelėjimas Jo noras /valia..Jo žinioj ,tai taip .
su viskuo kitu panašiai , tarkim žmogus gal ir galėjo išvengt  burtų prieš jį, bet dievas leidžia tam įvykti, gal nebent stiprumą įtaigos pasekmes pakontroliuoja, tiek aukai tiek kerėjusiam, nes aukai gal bus neprošal diskomforte pabūt kurį laiką, na o kerėtojui irgi jau laikas susimąstyt ir paverkt prie skilusios geldos.. per kančias į žvaigždes , tspk.,
Dievo žinioj viskas, bet nebūtinai kiekvienas konkretus dalykas Jo valioj, nes yra globali dievo valia ir  Jo mini valios . Tai jei tuose burtuose nebuvo Jo valios , tai nereiškia kad prieštarauja Jo globaliai valiai , tarkim,  suprotint ir grąžint pas save ir įvykdyt Teisingumą.
aš taip suprantu

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: elteide  gegužės 26, 2017, 23:38:31kaip gali nebūti blogos pasekmės kai kišamasi į kito žmogaus gyvenimą be jo sutikimo prieš jo valią ir dar prieš dievo valią, nes pagal raštus Jis prieš visokį žyniavimą,
tiesiog , kas maždaug moka tai daryti , pasekmės bus vėliau arba pagal jo liniją vaikams , anūkams..
na čia mano tokie pamąstybai, pastebėjimai ...
Bet tai tik jūsų dievas, pasaulyje begalės dievų ir kiekvienam nuo tikėjimo priklauso tik :)

elteide

vardu daug  ;)

Afrodite

Apie tai yra labai daug informacijos rusu kalba

vb

Citata iš: Supernatural  sausio 05, 2017, 12:47:49išbandžiau vudu su ne mano aplinkos žmogumi prieš kelias savaites. Suveikė puikiai, net pati tokio greito rezultato nesitikėjau, nes prašiau, kad žmogus parašytų, kai išsipildys, parašė..per greit kažkaip (patobulinau truputį ritualą, bet ne užkeikimus).
Koks ne jūsų aplinkos žmogus padėjo gauti rezultata? Galite prašau įvardinti ta žmogų ? Aciuuu

Kotryna

Citata iš: Supernatural  sausio 05, 2017, 12:47:49išbandžiau vudu su ne mano aplinkos žmogumi prieš kelias savaites. Suveikė puikiai, net pati tokio greito rezultato nesitikėjau, nes prašiau, kad žmogus parašytų, kai išsipildys, parašė..per greit kažkaip (patobulinau truputį ritualą, bet ne užkeikimus).
Gal galite plačiau papasakoti ?

Aukštyn