Apie suvokimą

Pradėjo astropasaulis, birželio 26, 2012, 22:20:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

Ar žmogus gali nejausti, nesuvokti, kad jis galbūt yra ateivis? Kad galbūt jo kūne yra atevis? Kad jame yra reptilija? Ką jūs apie tai manote? Kodėl būna tokių atvejų, kai žmonės kitus žmones pavadina ateiviais? Ar kitoks žmogaus elgesys (neatitinkantis visuomenės standartų) gali reikšti, kad jis gali būti ateivis?

Asasinas

Citata iš: astropasaulis  birželio 26, 2012, 22:20:19
Ar kitoks žmogaus elgesys (neatitinkantis visuomenės standartų) gali reikšti, kad jis gali būti ateivis?


Na aš dažnai keistai elgiuosi, bet man dar niekas niekada nepasakė, kad esu ateivis.

.L.U.T.H.O.R.

Na čia galime paspėlioti. Ar ateivis gali nesuvokti kad yra ateivis? Na jei būtų augintas žmonių šeimoje, tai nesuprastų manau. Kad ateivis būtų žmogaus kūne tai irgi nesąmonė :D Nebent tikėtume reinkarnacija. Tada galėtume sakyti, kad siela prieš tai buvusi ateivio kūne dabar reinkarnavosi žemėje į žmogų. O šiaip nesąmonė :D Arba ta būtybė ateivis arba žmogus, arba ateivis augintas kaip žmogus :D Na jei duosi kokį pavyzdį tų tavo atvejų tai gal atsakysiu ir kodėl :)

vitake

Citata iš: astropasaulis  birželio 26, 2012, 22:20:19
Ar žmogus gali nejausti, nesuvokti, kad jis galbūt yra ateivis? Kad galbūt jo kūne yra atevis? Kad jame yra reptilija? Ką jūs apie tai manote? Kodėl būna tokių atvejų, kai žmonės kitus žmones pavadina ateiviais? Ar kitoks žmogaus elgesys (neatitinkantis visuomenės standartų) gali reikšti, kad jis gali būti ateivis?


Laaabai jau dažnai kartojasi 'ateivis'.
Mane vieną kart ar du yra pavadinę ateive, bet tai nieko blogo :D

Ar laikai save ateiviu?

astropasaulis

Nepykit dėl gramatinių klaidų, tiesiog rašiau pasikliaudamas emocijomis. Nelaikau save ateiviu. Kad aiškiau suprastumėte mano klausimus, štai jums video: http://www.youtube.com/watch?v=MwlOq7JRS4Y Ką jūs manote apie tai?

OKULTISTE

Ką gi... Juk vyrai iš Marso, o moterys iš Veneros...

RoxiO

Kiek pamenu yra kažkokia liga ar fobija, kai žmogus mano, jog viena jo kūno dalis iš tikro yra ateiviškos kilmės. Tada jis tą dalį nusipjauna.

astropasaulis

Kokie mes visi protingi ir tolerantiški...

RoxiO

Citata iš: astropasaulis  birželio 27, 2012, 20:47:09
Kokie mes visi protingi ir tolerantiški...


Kas ką ne taip pasakė?

.L.U.T.H.O.R.


RoxiO

Na iš kitos pusės - kitoms civilizacijoms mes esame ateiviai. :)

.L.U.T.H.O.R.

Bet kas, kas negyvena tavo aplinkoje ir joje netikėtai atsiranda vadinamas ateiviu :D Netgi žmonės iš kitų šalių yra ateiviai. Ateivis nuo žodžio ateiti :)

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 28, 2012, 16:11:38
Bet kas, kas negyvena tavo aplinkoje ir joje netikėtai atsiranda vadinamas ateiviu :D Netgi žmonės iš kitų šalių yra ateiviai. Ateivis nuo žodžio ateiti :)


Aš ateivis... Hehehe :D

.L.U.T.H.O.R.

Man tai tu išeivis :D

Dar kažkada internete skaičiau, kad gali būti ir dragonborn ir panašiai, ir yra tikinčių užsiminėjančių tuo :D Bet kažin kažin ar tiesa.

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 29, 2012, 00:21:50
Man tai tu išeivis :D

Dar kažkada internete skaičiau, kad gali būti ir dragonborn ir panašiai, ir yra tikinčių užsiminėjančių tuo :D Bet kažin kažin ar tiesa.


dragonborn dragonball

Aukštyn