Benamio plastakos

Pradėjo Benamis, birželio 04, 2012, 17:06:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vitake

Citata iš: rainiukee  birželio 19, 2012, 15:22:10
Na negražu antrą kartą prašyti, bet tikrai Vitake, jei nesunku, brūkštelk keletą žodžių apie tas mano rankas  :) Dabar gyvenime esu tarsi kryžkelėj, kuomet darbas-namai-darbas nieko nematau ir laukiu kokio tai posūkio ar pasikeitimo. Galbūt pašalinio žodžiai, kar ir kokie bebūtų, padėtų susigaudyti kur toliau eiti.  :)


Turi gerą nuojautą, taip pat talento linija(gali būti susijusi su intuicija ar neįprastais gabumais.) Gera atmintis, galite atlikti kelis darbus vienu metu. Pasikliaujate instinktais ir esate kūrybingos prigimties ir ties tuom turite sukaupusi daug energijos. Į jūsų šeimą gali ateiti arba išeiti žmogus, nes atidaryta šeimos grandinė. Nuo pat gimimo kiek matau einate vingiuotu keliu, bet tai turėtu sutvarkyti gyvenimo partneris (esamas arba būsimas).

O atsiradęs apgamas rodo, kad išmokote elgtis vienoje ar kitoje sferoje, taip pat gali būti, kad praradote baimę scenai ar viešai kalbai bei sutvirtėjo jūsų pasitikėjimas savimi.

rainiukee

#91
birželio 19, 2012, 17:37:34 Redagavimas: birželio 19, 2012, 17:42:18 by rainiukee
Citata iš: vitake  birželio 19, 2012, 16:56:47
Citata iš: rainiukee  birželio 19, 2012, 15:22:10
Na negražu antrą kartą prašyti, bet tikrai Vitake, jei nesunku, brūkštelk keletą žodžių apie tas mano rankas  :) Dabar gyvenime esu tarsi kryžkelėj, kuomet darbas-namai-darbas nieko nematau ir laukiu kokio tai posūkio ar pasikeitimo. Galbūt pašalinio žodžiai, kar ir kokie bebūtų, padėtų susigaudyti kur toliau eiti.  :)


Turi gerą nuojautą, taip pat talento linija(gali būti susijusi su intuicija ar neįprastais gabumais.) Gera atmintis, galite atlikti kelis darbus vienu metu. Pasikliaujate instinktais ir esate kūrybingos prigimties ir ties tuom turite sukaupusi daug energijos. Į jūsų šeimą gali ateiti arba išeiti žmogus, nes atidaryta šeimos grandinė. Nuo pat gimimo kiek matau einate vingiuotu keliu, bet tai turėtu sutvarkyti gyvenimo partneris (esamas arba būsimas).

O atsiradęs apgamas rodo, kad išmokote elgtis vienoje ar kitoje sferoje, taip pat gali būti, kad praradote baimę scenai ar viešai kalbai bei sutvirtėjo jūsų pasitikėjimas savimi.


Didelis pliusas nuo manęs!!  ;D Visur pataikei kaip pirštu į akį. Įdomu, tas sakinys ,,i šeimą gali ateiti ar išeiti vienas žmogus'' tai čia daugiau praeitis, dabartis ar ateitis? Nes jei praeitis, tai vienas jau išėjo... Jei ateitis tai super - gal tikrai kažkas naujo bus gyvenime :) Kad vingiuotu keliu einu tai tikra teisybė, nuo pat gimimo..  ??? Bet tikiu, kad kažkas visa tai pakeis.
O apgamas atsirado tada, kai tik susipažinau su pirmąja meile.. Taip kad nežinau ar tai su scena susiję, bet pasitikėjimas savimi tai sutvirtėjo iš tiesų.

Ir dėl atminties labai pataikei, nes save prisimenu nuo beveik metukų, ir šiaip gyvenime dalyku nepamirštu (nepaisant tel numeriu, kuriuos nuolat pamirštu  :D).

vitake

Citata iš: Beelzebub  birželio 19, 2012, 16:08:53
Na dabar mano eilė, kadangi aš jau senai žadėjau :D vitake, tikiuosi tavęs nesunervinsiu, bet gal gali ir man kąnors papasakoti? Stengiausi daryt tokias foto, kad būtent linijas aiškiai galima būtų matyti.

Kairė ranka: http://desmond.imageshack.us/Himg607/scaled.php?server=607&filename=img2540l.jpg&res=landing

Dešinė ranka: http://desmond.imageshack.us/Himg221/scaled.php?server=221&filename=img2593.jpg&res=landing

Dar turiu apgamą ant kairės rankos viduriniojo piršto, jis yra iš abiejų pusių, lyg pirštas būtų kiaurai perdurtas, gal tai irgi kąnors reiškia? :D http://desmond.imageshack.us/Himg526/scaled.php?server=526&filename=img2604sr.jpg&res=landing


Tai va:

Esi idealistas, romantikas, žinai ką darai.Tavo atmintis gera. Savo protu riboji savo gebėjimus. Domiesi mokslu ir turi daug sau patinkančiu mokslo šakų. Riboji savo verslo gyslelę. Mėgsti išsiskirti iš minios, reikštis.
Apgamas sako, kad esi diplomatiškas. Tavo šeima gali padėti tau įsitvirtinti gyvenime.


Beelzebub

Citata iš: vitake  birželio 19, 2012, 18:40:45

Tai va:

Esi idealistas, romantikas, žinai ką darai.Tavo atmintis gera. Savo protu riboji savo gebėjimus. Domiesi mokslu ir turi daug sau patinkančiu mokslo šakų. Riboji savo verslo gyslelę. Mėgsti išsiskirti iš minios, reikštis.
Apgamas sako, kad esi diplomatiškas. Tavo šeima gali padėti tau įsitvirtinti gyvenime.


Idealistas - pilnai sutinku, tai net kartais trukdo man. :D Romantikas - kaip kada, nors šiaip nemėgstu romantikos. Kad turiu gerą atmintį tai irgi teisingai, niekada jokios smulkmenos, skolų, pasakymų nepamirštu. Dėl to proto ir gebėjimų, tai mečiau dailę ir muziką ir pradėjau domėtis mokslu, dėl mokslo šakų tai irgi atspėjai - domėjausi viskuo iš eilės norėjau studijuoti ir mediciną, ir fiziką, ir informatiką, mėgstu matematiką. Dėl verslo, tai nepasakyčiau, jog tai mane domina, gal tik šiek tiek pamastau kartais. Šiaip daugmaž viskas teisingai, dėkui. :)

P.S. Tik nesupratau paskutinio sakinio, jog mano šeima gali padėti įsitvirtinti gyvenime. Čia tu turėjai omeny, dabartinė šeima? Ar apie ateitį kalbėjai? Net nelabai supratau, kuom man galėtų padėti įsitvirtinti gyvenime, nes šiaip nesu šeimos žmogus.

vitake

Na priklauso nuo to ką tu laikai šeima. Bet iš dalies tai tik  galimybė. Gali viską pakeisti.

Supernatural

As irgi pasidomejau truputi nesenai delnais, bibliotekoje prasedejau geroookai, kol perverciau 5-7nias knygeles, nes ieskojau ko kretaus atvejo, kur net nezinojau kaip vadinasi, nes su chiromantija nebuvo dar kolkas kada susidraugauti :) bet gerai ir teisingai atliekant namu darbus- viska galima suzinoti :) taigi, Sidnio linija, buvo tai ko ieskojau :) deja, apie zmogu, turinti ta Sidnio linija ir jos aprasyma net keliose knygose, sulyginus, turiu nesutikti, jog tai yra tiesa, zmogu pazystu 35kis metus maziausiai, zinau nuo iki viska, bet tai ka raso apie Sidnio linijos turetojus, absoliuti nesamone..todel tikrai, kiek pas jus cia paskaiciau, moteriske ar vyriskais po anuo niku kolkas nesupranta liniju interpretaciju pagal ju susikirtimo ir atsisakojimo esmes, ir gan paprastai is knygeles nurase teksta, net as kaip mielka vedma, jauciu, kad tas zmogus kitoks, nei aprasymas buvo pateiktas is rankos :)

Supernatural

Na, kur mūsų chiromantai?

elteide

perskaičiau straipsnį ...iš ten geras linksmas pastebėjimas...
CitataLaimingu gali tapti tik tas, kuris ugdosi sąmoningumą ir sveiką protą. Kitaip delnuose linijų rodančių mūsų nepasitenkinimą, nelaimingą gyvenimą ir likimą tik didės. Jeigu ir toliau ieškosime meilės ir laimės tik laikinuose dalykuose, tai pasak vedų, priklausomai nuo savo norų, kitame gyvenime galime gauti jau nebe žmogaus delnus, o kokias nors letenas arba kanopas.

Aukštyn