Taro kortos

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 21, 2011, 22:48:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Ar užsiimate kas nors būrimais Taro kortomis?
Kokias kortas naudojate?
aš pats kažkada seniai buvau susidomėjęs Alisterio Kroulio ir G.O.M. kortomis, bet pamačiau, kad ne man jos kažkaip. Pasidalinkite savo patirtimi.

Julija

Kur mokeisi burti Taro kortomis?

paragraf 78

Dabar nebeburiu (jau seniai). Šiaip pats savarankiškai mokiausi. Bet jau ne daug ką bepamenu.

2012

Citata iš: insomnia  rugsėjo 21, 2011, 22:48:11
Ar užsiimate kas nors būrimais Taro kortomis?
Kokias kortas naudojate?
aš pats kažkada seniai buvau susidomėjęs Alisterio Kroulio ir G.O.M. kortomis, bet pamačiau, kad ne man jos kažkaip. Pasidalinkite savo patirtimi.


Su taro kortomis neteko, su paprastomis buvo idomu. Bet daugiau nuo to karto nebebandau  :)

Julija

Citata iš: insomnia  gruodžio 01, 2011, 00:11:22
Dabar nebeburiu (jau seniai). Šiaip pats savarankiškai mokiausi. Bet jau ne daug ką bepamenu.


Kodėl nebe? Kas buvo ne taip? Beje, kur įsigijai kortas? Įdomu, nes kaip tik svarstau pradėti mokytis jomis burti.

paragraf 78

Tiesiog supratau jog ne man taro kortos. O kortas įsigijau knygyne AUM Kaune. Ten didelis taro kortų pasirinkimas.
Šiaip sudėtingas dalykas tos kortos. Tad jei rimtai neplanuoji užsiimti, o tik šiaip pasibandymui tai net neapsimoka pradėti. Ir juo labiau kad nemažai kainuoja jos.

Julija

Aišku, turėsiu omenyje. O kokia informacija rėmeisi savarankiškai mokydamasis?

paragraf 78

Pirkau specializuotą literatūrą. Bet ji buvo rusų kalba. Lietuvių kalba yra tik apie G.O.M. kortas ir apie Lenormand kortas.

Julija

Galbūt dar kas buriate Taro kortomis? Būtų įdomu pasidalinti įspūdžiais, interpretacijomis, naudingais informacijos šaltiniais ir kt. :)

RoxiO

Citata iš: Julija  sausio 02, 2012, 22:41:25
Galbūt dar kas buriate Taro kortomis? Būtų įdomu pasidalinti įspūdžiais, interpretacijomis, naudingais informacijos šaltiniais ir kt. :)

Radau kažkokį tinklapį, tik kad anglų kalba. ---> Nuoroda.

Julija

Citata iš: RoxiO  sausio 27, 2012, 19:03:07

Radau kažkokį tinklapį, tik kad anglų kalba. ---> Nuoroda.


Ačiū, žinau ne vieną tinklapį, bet sužinoti kažką iš praktikuojančiųjų asmeninės patirties būtų įdomiau. :)

Beelzebub

Gal kasnors bandėte Taro kortų būrimą internete? http://www.taroskopai.lt/nemokamas-burimas-taro-kortomis/

Kaip manote, ar internete taip pat galima išsiburti kaip ir su tikromis kortomis? Iš komentarų tame saite, tai atrodo, kad nemažai kam atsakymai atitinka į klausimus.

Luna

Yra literatūros ir liet kalba, aš turiu bent tris knygas apie Taro, tik mokytis vis laiko pritrūksta, atsiranda svarbesnių dalykų.  Geriausia siūlau, kas rimtai nori išmokti, palankyti kursus, pvz Gerdos Red, juk dabar tiek pasiūlos, tik rinkis ir turėk pinigų už juos susimokėti. :)

martynas

#13
rugpjūčio 15, 2013, 18:07:57 Redagavimas: rugpjūčio 15, 2013, 18:10:53 by Benamis
taro kortų esminis momentas kortų pasirinkimas. Beelzebub nuorodoje automatiškai išmeta, todėl kaip ir netenka prasmės. būrimas arčiau tikrovės tarokortos.lt

kaip bebūtų, taro kortų reikšmės lanksčios, todėl interpretuoti galima į valias ;)

Salamandra

Pamatęs taro kortas labai susidomėjau ir nusipirkau, kelis kartus pabandęs pagal visokias pamokas man nieko neišėjo, o nuo tada nieko nedarau su jomis ir jos po visa kambarį išsimėčiusios.  :)

Aukštyn