Samoning sapnai (Lucid dreams)

Pradėjo Benamis, rugsėjo 17, 2011, 17:27:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Noreciau pradeti diskusija apie samoningus sapnus (angliskai Lucid dreams). Tiesa pasakius specialiai jokiu techniku nenaudojau, bet viena karta gyvenime buvo pavyke suprasti sapne, kad as sapnuoju. Bet padariau didziausia klaida: is to dziaugsmo jog sapne pavyko samoningai galvoti labai susijaudnau ir prabudau :'(

Ar teko jums sapnuoti samoningus sapnu? Gal zinote kokias lengvas technikas? :)

Jeigu dar neteko apie si reiskini girdeti, siulau perskaityti: http://anomalija.lt/2011/06/samoningi-sapnai/

Manau tikrai butu puiku valdyti sapnus. Tik pagalvokite, ten galetumem daryti VISKA! Skraidyti, vairuoti Ferrari, teleportuotis ir t.t.

Reja

Niekad nesistengiau sukelti samoningu sapnu,nes man patinka naturalus-i tai ziuriu,kaip i ispejima busimu ivykiu.Bet,sapnuojant artima mirusi,zinau,kad jis mires ir noriu,kad jis pasiliktu.Sapne,lengvai praskrendu virs zmoniu,medziu,bet kai bandau ka paemus  paskraidinti,visad sekasi sunkiai-vos pakylu kelis metrus.Ir visad, imdama ka ant ranku,prisimenu,kad sunkiai seksis pakilti.

2012

Dazniausiai einu miegoti, ir "uzsuku" tema apie kuria noriu sapnuoti kol issijungiu. Stengiuosi isvengti nekontroliuojamo sapnavimo

OKULTISTE

Bet toks "užsukinėjimas" šiek tiek trukdo miegoti... Na aš irgi taip "užsukinėju", bet jei noriu kuo greičiau užmigti, tai net "gaudau" nesąmoningus sapnus...

Benamis

Citata iš: 2012  spalio 05, 2011, 19:25:36
Dazniausiai einu miegoti, ir "uzsuku" tema apie kuria noriu sapnuoti kol issijungiu. Stengiuosi isvengti nekontroliuojamo sapnavimo


Galetum truputeli detaliau parasyti apie ta tavo "uzsukinejima", nes tikrai labai duomiuosi LD.

2012

#5
spalio 06, 2011, 23:42:15 Redagavimas: spalio 06, 2011, 23:46:00 by 2012
Citata iš: Benamis  spalio 06, 2011, 22:18:43
Citata iš: 2012  spalio 05, 2011, 19:25:36
Dazniausiai einu miegoti, ir "uzsuku" tema apie kuria noriu sapnuoti kol issijungiu. Stengiuosi isvengti nekontroliuojamo sapnavimo


Galetum truputeli detaliau parasyti apie ta tavo "uzsukinejima", nes tikrai labai duomiuosi LD.


Kad tai manau moka visi, soki i lova ir pradedi galvot apie kokia adriana lima. Ir kad jinai daro viska ka tu nori. Taip ir uzsuku, suprantama slapi sapnai nera tai kas apima visa "uzsukima". Tu gali galvoti kad esi zvaigzde, terminatorius, pats geriausias, protingiausias. Arba man labai patinka kai pradedu fantazuoti kad as gryztu i senove, ir pradedu pakeisti tu laiku zmones. Tipo kaip ka daryti, nusifantazuodavau iki tokio lygio kai jau vos ne laiko vartai budavo ir sautuvus nusinesdavau i viduramzius su kuriais gindavau kauno pili, nuo kryziuociu.  :)

Kai "uzsuki" tokia fantazicja, kuri yra teigiama tau tik pradzioje reikia ideti pastantu. Kaip arhitektas sustatai kas ir kur, paskui viskas vaziuoja savo vaga. Ir atsijungi. Ir vistiek, reikia pritarti kolegai kuri kalbejo, tas "uzsukimas" truputi vargina, atsiliepia miego kokybei. Dar tavo sapnas kartais nori pabegti, is esmes sapnuoji kontroleje. Tu neleidi pasamonei improvituoti, kas buna su laisvu sapnavimu. Samoningas sapnavimas, tai kai as nusprendziu kas ir kaip. Ka as noriu sapnuoti ir ka sapnuosiu.

Benamis

Perskaites supratau, kad anksciau irgi pats bandydavau taip save "uzsukti", bet gaila, kad niekuomet nepavykdavo...

unco

Kadangi neturiu tokių sugebėjimų, treniruojuosiu blaiviai sapnuoti  :D .  Turiu neblogų el. knygų apie lucid dreaming ir vieną "step by step" vadovėlį kaip išmokti šio meno. Taigi jei kam reik PM me .

alvydžiuke

Ir as kartais bandau "uzsukti" tuos sapnus, bet dar reciau sekasi tai igyvendinti. Bet va kazkaip man pavyksta ipusejus sapnui susivokti kad as sapnuoju ir tada kazka keisti. Pirma karta kai pradejau kontroliuoti sapna, sapnavau, kad su pusbroliais vaikstome kazkokiuose niuriuose laukuose, diena apsiniaukusi, o netoliese mociutes sodyba. Bet staiga viskas pradingo, nebeliko nei pusbroliu, nei sodybos, o aplinkui tik pilki laukai. Ir sapne man pasidare labai nejauku, kad as visiskai viena. Neisivaizduoju kaip, bet kazkaip emiau ir sugalvojau, kad as sapnuoju. Einu tuo lauku ir galvoju "as sapnuoju, kaip man atsibusti, nes cia man visai nemiela". Pabudau ne is karto, bet pabudus labai apsidziaugiau,kad man pavyko sapnuojant tai suvokti. Na, o po to sapno vis dazniau sapnuose pradejau suprasti kad sapnuoju ir emiau kazka keisti. Dazniausiai sapna valdau kai sapnuoju kazka nemalonaus, pvz kad kazkas mane vejasi o as nebeturiu jegu daugiau begti, tada imu ir pagalvoju, ko gi as cia begu, as gi sapnuoju, o to kas mane vejasi nera, arba tegul pasiveja vistiek nieko jis man nepadarys as ji pakeisiu kuo nors kitu. Arba sapnuoju kad su kuo nors kalbu ir pasakau kokia nesamone, galejau tarkim pasakyti kitaip, tada pagalvoju ai to nesakiau, o pasakiau sitaip :)))
Na aisku tai nenutinka kiekviena nakti (nors sapnuoju tai tikrai kiekviena nati), galbut isijungia kazkokia apsauga pabudindama "blaivu prota" ypac blogus sapnus sapnuojant. Butu smagu labiau ivaldyti toki gebejima :)

mastyrukas

Noriu paklaust LD sapnuotoju- kokia technika naudojate skraidymui? Man vien tik minciu valdymu tai padaryti daznai nesiseka, tad susikuriu koki nors objekta (pvz lazda) ir pirmyn.. Ar kuno padetis miegant neitakoja sapno (pvz iremtos pedos i lovos gala man didina gravitacija sapne)?

Teroras

Citata iš: mastyrukas  gruodžio 11, 2011, 19:26:22
Noriu paklaust LD sapnuotoju- kokia technika naudojate skraidymui? Man vien tik minciu valdymu tai padaryti daznai nesiseka, tad susikuriu koki nors objekta (pvz lazda) ir pirmyn.. Ar kuno padetis miegant neitakoja sapno (pvz iremtos pedos i lovos gala man didina gravitacija sapne)?


Kiek esu skaites, tai berods tavo kuno padetis kai tu sapnuoji neturi jokios reiksmes samoningiems sapnams.

2012

Citata iš: mastyrukas  gruodžio 11, 2011, 19:26:22
Noriu paklaust LD sapnuotoju- kokia technika naudojate skraidymui? Man vien tik minciu valdymu tai padaryti daznai nesiseka, tad susikuriu koki nors objekta (pvz lazda) ir pirmyn.. Ar kuno padetis miegant neitakoja sapno (pvz iremtos pedos i lovos gala man didina gravitacija sapne)?


Dazniausiai priklauso nuo mergos, skraidau ar ne

hughus

Na man yra keleta kartų pavyke sau pasakyti per sapną. Buvo vieną kartą, jog aš buvau darželį, buvau gal 3 klasei ir buvom lauke su keliais klasiokais ir vienam aš pasakiau gi mes sapnuojam...
O vieną kartą sapnavau tokį patį sapną ir kažkaip sugebėjau jį pakeisti kitu arba atsitraukti. Yra buve dar ir, kad kartais kaip jau rimta kažkas ir atsimenu jok sapnuoju paimu taip noriu noriu atsibusti ir užsimerkiu ir taip stipriai užsimerkęs akimis sakau sau noriu pabusti ir pabundu. Bet jau šis jausmas senai apstojęs.

Benamis

Citata iš: hughus  gegužės 22, 2012, 18:08:47
Na man yra keleta kartų pavyke sau pasakyti per sapną. Buvo vieną kartą, jog aš buvau darželį, buvau gal 3 klasei ir buvom lauke su keliais klasiokais ir vienam aš pasakiau gi mes sapnuojam...
O vieną kartą sapnavau tokį patį sapną ir kažkaip sugebėjau jį pakeisti kitu arba atsitraukti. Yra buve dar ir, kad kartais kaip jau rimta kažkas ir atsimenu jok sapnuoju paimu taip noriu noriu atsibusti ir užsimerkiu ir taip stipriai užsimerkęs akimis sakau sau noriu pabusti ir pabundu. Bet jau šis jausmas senai apstojęs.


Praktikavai ar savaime pavyko? :)

Markamis

Su tuo norėjimu pabusti man gan dažnai būdavo vaikystėje... Užtekdavo papurtyti galvą į šonus ir pabusdavau. Jau kokie geri 5 metai gal kaip to nepatiriu. Vieninteliai kartai kai galiu pats kontroliuoti minimaliai sapnus - kai sapnuoji juos nebe pirmą kartą. Blogiausia, kad tai dažniausiai košmarai ;/. Tada bent kiek prisimeni kur link kryps sapnas, tačiau to pakeisti nelabai gali...

Aukštyn