Prašau patarimo, kaip diskutuoti

Pradėjo San IL, gruodžio 12, 2017, 02:43:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

#15
gruodžio 30, 2017, 16:51:30 Redagavimas: gruodžio 30, 2017, 18:08:11 by Linas Esu
Citata iš: SPACE  gruodžio 30, 2017, 12:51:47@San IL Čia va kaip Linas Nesu chebra atrodo.
Linas Nesu ? :D :D Kam ta N ir ką tas "Nesu" reiškia ? :D

P.S keistuolis .
Citataar tu iš Mėnulio iškritai, dieviškas naivumas. 90% čia esančių žmonių yra iš spec. organizacijos, jų tikslas, nukreipti visų mąstymą "teisinga" vaga. Kai netingiu, užsiimu su jais, atkalūs žmogystos.
Dėl ko ne 91% ? :D :D

SPACE

Todėl, kad pats nežinai, ar esi, ar neesi. Jūs actually galėtumėt padėti žmonems, bet kenkiat spicijaliai.

Linas Esu

#17
gruodžio 31, 2017, 11:35:46 Redagavimas: gruodžio 31, 2017, 12:26:47 by Linas Esu
Citata iš: SPACE  gruodžio 31, 2017, 03:42:06Todėl, kad pats nežinai, ar esi, ar neesi. Jūs actually galėtumėt padėti žmonems, bet kenkiat spicijaliai.

Kadangi kažkas jau turi sukūrę anketą tokiu vardu "Linas" pridėjau žodį "Esu" . Štai jums ir visa mistika... "Linas Esu" account'e dviprasmybės nėra . Bet matau jūsų mąstymas linkęs komplikuoti paprasčiausius dalykus :D :D :D

Pradedu abejoti ar pats susivokiate kada blevyzgojate ... palieku šitą , švelniai tariant , "keistą" temą ir "diskusiją" .

P.S gerų naujų metų visiems .

SPACE

Didieji filosofai nežinojo, ar jie yra, tai iš kur tu gali žinoti, kad tu esi.

Linas Esu

Citata iš: SPACE  sausio 01, 2018, 04:19:21Didieji filosofai nežinojo, ar jie yra, tai iš kur tu gali žinoti, kad tu esi.
Tas "esu" nieko nereiškia :D ar taip sunku suvokti ? :D
Galėjau pasivadinti Jėzus iš nazareto arba Andrius iš darbo. Bet pasivadinau Linas Esu .

Kažkokia komedija...

Aukštyn