Šventikas su Tesla - kaip suprasti?

Pradėjo a.t.sielis, rugpjūčio 30, 2017, 19:31:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

Iš kur pas šventiką gali būti tiek pinigų, kai Tesla kainuoja 60000 Eur?

Linas Esu

#1
rugpjūčio 30, 2017, 19:47:19 Redagavimas: rugpjūčio 30, 2017, 19:48:58 by Linas Esu
O kodėl negali būti ? Galėjo sutaupyti jai , vogti pinigus , pasiskolinti , nusipirkti lizingu , gal ne visas pajamas deklaruoja turi juodų pajamų , o nupirkta mašina užrašyta kito žmogaus vardu , arba padovanojo kas nors ir t.t.
Priežasčių begalės ....

Be to tokios ir panašios istorijos ne naujiena .



Creative

Kiek girdėjau, kad tas automobilis buvo daužtas ir atsivežė čionai sutvarkyt. tai neturėtų daužtas kainuoti pilna kaina. Bet čia tik gandai pagristi atrodo tv žiniom, o iš tikrųjų neatsimenu iš kur šitokios naujienos.

a.t.sielis

Tebūnie, 30000, iš kur?

tadasas99

Citata iš: a.t.sielis  rugpjūčio 30, 2017, 20:03:30Tebūnie, 30000, iš kur?
Siais metais speju pencijas pakele kokiais 5eu tai mociutes per misias dosnesnes buvo

TinSoldier

Turbūt meldėsi kažkaip panašiai:



ir gavo.



O šiaip ilgai gyvenau prie pat kelių bažnyčių ir klebonijų, niekada neteko matyti ten sustojančių nors minimaliai kuklesnių automobilių. Būdavo vos ne taip, kad, jeigu nori akis paganyt į superines mašinas, reikia eit prie klebonijos pasitrinti.

Na, bet, aišku, Tesla - tai čia jau visai naujas lygis.

elteide

ką ten tesla yra šventikai, kurie savo lėktuvus turi :)

a.t.sielis

#7
rugpjūčio 31, 2017, 13:04:01 Redagavimas: rugpjūčio 31, 2017, 13:06:05 by a.t.sielis
Citata iš: elteide  rugpjūčio 31, 2017, 12:02:35ką ten tesla yra šventikai, kurie savo lėktuvus turi :)
Bet ne Lietuvoje. JAV, tikiu, kad iš aukų jie gali turtus sukaupti, bet Lietuvoje nėra daug žmonių, nėra turtingų, ir šiaip žmonės šykštūs. Iš kur tos dešimtys tūkstančių?

TinSoldieri, visi mes taip "meldžiamės", visi daikčiukų pageidauja, bet retas su Teslom Lietuvoje važinėja.

Linas Esu

#8
rugpjūčio 31, 2017, 13:24:50 Redagavimas: rugpjūčio 31, 2017, 17:41:20 by Linas Esu
Citata iš: elteide  rugpjūčio 31, 2017, 12:02:35ką ten tesla yra šventikai, kurie savo lėktuvus turi :)
Tegul vairuoja tas mašinas argi gaila ? nesuprantu .
Problema visai ne čia . http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4877.0

Citata iš: TinSoldier  rugpjūčio 31, 2017, 10:48:17O šiaip ilgai gyvenau prie pat kelių bažnyčių ir klebonijų, niekada neteko matyti ten sustojančių nors minimaliai kuklesnių automobilių. Būdavo vos ne taip, kad, jeigu nori akis paganyt į superines mašinas, reikia eit prie klebonijos pasitrinti.

Na, bet, aišku, Tesla - tai čia jau visai naujas lygis.
Visi turi teisę vairuoti brangias mašinas . Keista būtų nebent jeigu tas pats klebonas skųstųsi kaip blogai gyvena vairuodamas " Tesla " , arba kad pas jį mišiose renkasi per mažai žmonių :D

Aukštyn