Targeted individuals: tikrovė ar išsigalvojimas

Pradėjo San IL, rugpjūčio 22, 2017, 02:07:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

klajunas

CitataNewly-Released CIA Project ARTICHOKE Document Downloads
BACM Research's PaperlessArchives.com has announced its publishing of a collection CIA documents dealing with the CIA's Project ARTICHOKE offensive mind control techniques experiments. Much of the material in this collection was not released under the Freedom of Information Act by the CIA until this year.
ARTICHOKE was the CIA's cryptonym for the study and/or use of special interrogation methods that have been known to include hypnosis, drugs and total isolation. It grew out of the Agency's Operation BLACKBIRD and was a forerunner to the Agency's MKULTRA.

http://www.paperlessarchives.com/FreeTitles/ARTICHOKECIAFiles.pdf

http://www.constantinereport.com/newly-released-cia-project-artichoke-documents-download-for-free-at-paperlessarchives-com/

klajunas

CitataBattle for control of your brain: Microsoft takes on Facebook with plans for a mind-reading HEADBAND that will let you use devices with the power of thought

  • Microsoft released details of a brain control interface in its latest patent
  • The device could decode a brain's electroencephalogram (EEG) signal
  • Users may launch and operate apps and web browsers with just their minds
  • Last year, Mark Zuckerberg confirmed rumours Facebook is developing a 'mind control' brain interface

Read more: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5274823/Microsoft-takes-Facebook-mind-reading-technology.html#ixzz54RR0KUac
Konkurentų sukurti komercinę smegenų kompiuterio sąsają vis daugėja. Microsoft užregistravo patentą, kuriame aprašoma technologija, leidžianti naudojant EEG signalus kontroliuoti paprastas taikomųjų programų funkcijas.

Panašių tikslų siekia Facebook, kurie planuoja sukurti technologija, kuri leis rašyti kompiuteryje naudojant vien mintis. Šios technologijos yra labai realistiškos, nors kol kas rodomos tik primityvios galimybės. Jeigu nebūtų perspektyvos, pinigų švaistyti niekas nesiimtų.

Platesnė informacija straipsnyje pagal nuorodą.

klajunas

Radau įdomią apžvalgą apie intensyviai kuriamą smegenų-kompiuterio sąsają ir apie tai, kam ją pirmiausiai ruošiamasi pritaikyti. Targeted Individuals problemos gali būti tiesiogiai susijusios su tokiais slaptais eksperimentais, nes jie pasirinkti išbandyti įvairias šios karinės technologijos koncepcijas. Jos gali būti tiek puolamosios, tiek gynybinės. Rašęs apžvalgą žmogus kaip neinicijuotas pateikia tik tai, kas vienaip ar kitaip yra prasiskverbę į viešumą. Tačiau akivaizdu, kad tai tik maža dalis to, kas daroma šioje srityje. Tokios operacijos ir eksperimentai naudoja įvairias priedangas, tačiau tai tipiškas specialiųjų tarnybų veikimo metodas, kurį labai lengva dekonstruoti.

CitataNetolimos ateities vizija: smegenų-kompiuterio sąsajos nauda kariuomenei 2040 metais
Santrauka
Pažangios kompiuterio-smegenų sąsajos (KSS) iki 2040 suteiks Amerikos kariams įspūdingų pranašumų. Karinėje infrastruktūroje įsigalėjus robotams ir labai pažangioms kompiuterių sistemoms, KSS suteiks priemonių realizuoti žmogaus-kompiuterio bendradarbiavime maksimalų našumą, pagerinant ir žmogaus, ir programinės įrangos efektyvumą, suteikiant reikalingą gebėjimą spręsti problemas ir prisitaikyti prie vis didėjančio mūšio erdvės sudėtingumo. Dabartinė KSS technologija jau demonstruoja galimybę tiesiogiai interpretuoti ir veikti su sensorine informacija susijusį neuronų aktyvumą, taip pat ketinimą atlikti motorinius judesius, žmogaus kognityvines funkcijas ir fiziologinį reguliavimą. Remiantis konservatyviomis technologijos vystymosi prognozėmis, nešiojamų KSS technologijų poveikis 2040 metais turės didelės karinės naudos, įskaitant: pagerintą orientavimąsi situacijoje, pažangų autonominių sistemų valdymą, kognityvinių gebėjimų sustiprinimą, peržengiant natūralių gebėjimų ribas, sintetinę telepatiją, išplėstąją realybę/reakcijas, pagerintus apmokymų metodus ir sumažėjusį žuvusiųjų skaičių su geresnėmis medicininėmis prognozėmis. Tai bus dvikryptės KSS, kuriose bus įmanoma abikryptė komunikacija ir poveikis tarp smegenų bei kompiuterio, kuri atvers galimybę išnaudoti galingas komunikavimo bei žmogaus-mašinos produktyvumo sustiprinimo galimybes, siūlomas šių technologijų. Gynybos Departamentas turėtų pasinaudoti šiomis kylančiomis technologijomis. Konkrečiai turėtų skatinti dvikryptės KSS vystymą ir siekti technologinių arba netechnologinių priemonių didinant žmonių supratimą apie KSS metodus.
Visas tekstas anglų kalba pagal nuorodą:
Netolimos ateities vizija

klajunas

#318
vasario 06, 2018, 15:00:59 Redagavimas: vasario 06, 2018, 15:02:33 by klajunas
Tiems, kam įdomi Targeted Individuals tema, ir nori daugiau sužinoti apie sąmonėje indukuojamus garsus, siūlau paskaityti mokslinį straipsnį apie radijo dažnio akustinį efektą, kurį atrado A. Frey. Šiame straipsnyje pateikti visi moskliniuose tyrimuose nustatyti EM bangų parametrai, reikalingi sukurti galvoje garsus.

CitataAuditory Response to Pulsed Radiofrequency Energy

J.A. Elder* and C.K. Chou
Motorola Florida Research Laboratories, Ft. Lauderdale, FL, USA

The human auditory response to pulses of radiofrequency (RF) energy, commonly called RF hearing,
is a well established phenomenon. RF induced sounds can be characterized as low intensity sounds
because, in general, a quiet environment is required for the auditory response. The sound is similar to
other common sounds such as a click, buzz, hiss, knock, or chirp. Effective radiofrequencies range
from 2.4 to 10 000 MHz, but an individual's ability to hear RF induced sounds is dependent upon high
frequency acoustic hearing in the kHz range above about 5 kHz. The site of conversion of RF energy to
acoustic energy is within or peripheral to the cochlea, and once the cochlea is stimulated, the detection
of RF induced sounds in humans and RF induced auditory responses in animals is similar to acoustic
sound detection. The fundamental frequency of RF induced sounds is independent of the frequency of
the radiowaves but dependent upon head dimensions. The auditory response has been shown to be
dependent upon the energy in a single pulse and not on average power density. The weight of evidence
of the results of human, animal, and modeling studies supports the thermoelastic expansion theory as
the explanation for the RF hearing phenomenon. RF induced sounds involve the perception via bone
conduction of thermally generated sound transients, that is, audible sounds are produced by rapid
thermal expansion resulting from a calculated temperature rise of only 5106 8C in tissue at the
threshold level due to absorption of the energy in the RF pulse. The hearing of RF induced sounds at
exposure levels many orders of magnitude greater than the hearing threshold is considered to be a
biological effect without an accompanying health effect. This conclusion is supported by a comparison
of pressure induced in the body by RF pulses to pressure associated with hazardous acoustic energy
and clinical ultrasound procedures. Bioelectromagnetics Supplement 6:S162-S173, 2003.
 2003 Wiley-Liss, Inc.
Key words: RF hearing; microwave; thermoelastic; auditory response
Visas straipsnis anglų kalba čia:
Auditory Effects.pdf

San IL

O tu atskiri RF zyzesį, apie kurį čia rašo, nuo balsų galvoje?

 Pasak tavo teksto:

CitataRF induced sounds involve the perception via bone
conduction of thermally generated sound transients, that is, audible sounds are produced by rapid
thermal expansion resulting from a calculated temperature rise of only 5106 8C in tissue at the
threshold level due to absorption of the energy in the RF pulse.
Per kurį galą pasinaudojus šiuo efektu tu gėbėtum moduliuoti žmogaus balsą ausyje ir dar per velniai žin kokį atstumą? Šitas efektas absoliučiai techniškai netinka tavo aprašomiems balsams įgyvendinti praktiškai.

klajunas

Citata iš: San IL  vasario 06, 2018, 17:43:25Per kurį galą pasinaudojus šiuo efektu tu gėbėtum moduliuoti žmogaus balsą ausyje ir dar per velniai žin kokį atstumą? Šitas efektas absoliučiai techniškai netinka tavo aprašomiems balsams įgyvendinti praktiškai.
Tu prieš šokdamas į akis geriau pirma pasidomėk. Kad įmanoma perduoti šneką įrodo patentas, išnaudojantis RF efektą.

Paskaityk https://www.google.com/patents/US6470214

CitataThis invention relates to the modulating of signals on carriers, which are transmitted and the signals intelligibly recovered, and more particularly, to the modulation of speech on a carrier and the intelligible recover of the speech by means of the Radio Frequency Hearing Effect.
Tipiška komediantų atmaskė aišku, kad patentas "neveikia". Jeigu įdomu juokinti žmones, gali juokinti toliau.

San IL

Ko tu toks piktas pasidarei? Uždaviau legalų klausimą. Pažiūrėjau patentą - neįtikino vistiek. Jeigu taip jau viską žinai ir "nejuokini" visų, tai gal imsiesi ir teiksiesi paaiškinti principą? Nes man, aklam, nesimato. Tarp speech ir nevaldomo buzz'o yra deja didelė praraja. Žmogaus kūną įmanoma visaip paveikti, tačiau ne visi būdai garantuoti sukelti balsams galvoje, deja. Gal tu pats tą patentą ir parašei?

klajunas

Radau išsamesnį patento variantą, kuris greičiausiai yra tikro originalo kopija. Jame daug išsamiau paaiškinta kaip veikia 1994 m. O'Loughlin JP ir Loree DL, Oro pajėgų laboratorijoje padarytas išradimas.

https://cryptome.org/rf-speech/rf-speech.htm

https://cryptome.org/rf-speech/rf-speech-04.pdf

https://cryptome.org/rf-speech/rf-speech-03.pdf

vytra

Citata iš: San IL  vasario 07, 2018, 00:27:31Pažiūrėjau patentą - neįtikino vistiek.
- nesiimsiu teigti ar neigti, tačiau teoriškai sukurti implantą, kuris priimtų radijo signalus ir be ausinių perduotų į ausį yra pilnai įmanoma.

Dabar biologinias nutikimas: Vienas vyriškis UK ėmė skųstis, kad nuolat girdi vienos radijo stoties laidas. Aišku niekas netikėjo, bet atlikus testinius bandymus, UK pilietis tiksliai papasakojo viską, kas tuo metu buvo transliuojama minėtos radijo stoties.

Dabar komentaras: Visos elektromagnetinės bangos, kaip TV, FM, mobiliųjų, bevielio NET, mikrobangių sukuria žmogaus organizme vadinamas "sukūrines sroves". Jos nėra didelės ir nanoma, kad nėra kenksmingos, tačiau smegenų konstrukcijose yra daug fosforo ir sieros ingradientų, kurie pilnai gali suformuoti "biologinį detektorių", o jei tai atsitinka klausos nerve, tai gali būti priimta kaip ausies būgnelio signalas.


:)

San IL

CitataThere are extensive online support networks and numerous websites maintained by people fearing mind control. Palm Springs psychiatrist Alan Drucker has identified evidence of delusional disorders on many of these websites[4] and psychologists agree that such sites negatively reinforce mental troubles, while some say that the sharing and acceptance of a common delusion could function as a form of group cognitive therapy.[2]

According to psychologist Sheridan, "page after page" of internet search results about electronic harassment "that regard it as fact" and the absence of counter-information creates a harmful "closed ideology echo chamber" for TIs.[6]
CitataNotable crimes

Various people who describe themselves as undergoing electronic harassment have committed crimes; among those crimes are mass shootings.

Fuaed Abdo Ahmed, a 20-year-old man, took two women and a man hostage at the St. Joseph branch of Tensas State Bank on August 13, 2013, eventually killing two of them and then himself. A subsequent police investigation officially concluded that Ahmed suffered from mental issues such as hearing voices and paranoid schizophrenia. Ahmed had accused the family of his ex-girlfriend of placing a "microphone device" of some kind in his head.[10]

On September 16, 2013, Aaron Alexis fatally shot twelve people and injured three others in the Washington Navy Yard using a shotgun on which he had written "my ELF weapon", before being killed by responding police officers.[11][12][13] The FBI federal law enforcement agency concluded that Alexis suffered from "delusional beliefs" that he was being "controlled or influenced by extremely low frequency electromagnetic waves".[14]

On November 20, 2014, Myron May shot and injured three people on the campus of Florida State University and was killed by responding police officers. Before the event, he had become increasingly anxious that he was under government surveillance and heard voices.[15][16][17]

On February 20, 2016, Jason Brian Dalton, an Uber driver, was accused in a deadly shooting spree in which six people were killed and two others were injured in Kalamazoo County, Michigan. He blamed his actions on his Uber mobile app, which uses a symbol that he claims resembles the Order of the Eastern Star, and claimed it took over his body after he pressed the button of a new app resembling the Devil.[18]

Gavin Eugene Long, who killed three police officers and injured three others in Baton Rouge, Louisiana, on July 17, 2016, believed in a number of anti-government movements and conspiracy theories, and was a member of a group dedicated to helping people suffering from "remote brain experimentation, remote neural monitoring of an entire human's body."[19]
https://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_harassment

klajunas

#325
kovo 15, 2018, 16:08:32 Redagavimas: kovo 15, 2018, 16:15:55 by klajunas
Turiu daugiau informacijos Targeted Individuals Lietuvoje tema. Čia paviešinsiu savo naujausią įrašą bloge, kuris yra įvadinis reportažas į tai, kas vyksta. Vėliau bus daugiau reportažų.

Reportažas iš saugumo žvalgybinės operacijos (1)



Tai, kad prieš mane saugumas vykdė slaptą operaciją rašau jau seniai, tačiau detalių stengdavausi neatskleisti, tačiau nuo šio momento ta operacija nebus slapta, kadangi nusprendžiau paviešinti daugiau detalių apie tai, kas vyksta jau ilgus metus. Pradėsiu nuo kelių asmeninių faktų, kad žmonės žinotų kas esu ir kodėl tapau tarnybų dėmesio objektu. Tie, kas domisi mano temomis seniai žino, kad mano vardas yra Darius Mockus. Esu iš Kaišiadorių, kur užaugau ir praleidau didžiąją savo gyvenimo dalį išskyrus tuos laikotarpius kai studijavau Vilniuje ir Kaune. Taigi šiuo metu saugumo operacija vyksta Kaišiadoryse, Gedimino gatvės 117 name, kur įsteigti saugumo konspiraciniai butai, paimti iš kaimynų, iš kurių kontroliuojamos mano gyvenamos patalpos, esu terorizuojamas ir kankinamas. Žvalgybinė operacija turi kelis sluoksnius, vieni iš kurių yra slapti ir neteisėti, kiti vyksta oficialiose institucijose tokiose kaip policija ir prokuratūra, kurių užduotis sukurti priedangos versiją tam, kas vyksta iš tikro. Nežinau kaip ši žvalgybinė operacija bus tęsiama, kokią krypti saugumas pasirinks: viešą skandalą su žiniasklaidos priedanga, ar būsiu išimtas tyliai. Pastaruoju atveju gali būti panaudota psichiatrinė priedanga, kad mane būtų galima izoliuoti, o uždarytą pasiimti. Tikslas yra mane išimti iš visuomenės ir išsivežti į savo nusikalstamas struktūras.

Natūralus klausimas - kuo taip dominu saugumą, kodėl tapau taikiniu. Šis klausimas iki galo man neatskleidžiamas, tačiau iš to, kas buvo paviešinta, nors tai tik fragmentai, galima sudėlioti bendrą vaizdą. Viso to branduolys siekia gana toli į praeitį, į mano vaikystę ir į valstybėje veikiančių žvalgybinių struktūrų slaptus projektus. Šiuo metu man yra 42 metai, 1990 metais, vykstant geopolitiniams kataklizmams buvo 15 metų, kitaip sakant, tuo metu buvau dar vaikas. O tai reiškia, kad dar nebuvau priimtas į sovietines suaugusių žvalgybos struktūras, o valdžiai pasikeitus - tai niekada neįvyko. Žvalgyba savo agentus ruošia nuo gimimo, su tėvų ar be tėvų sutikimo į galvą įdėdami žvalgybos agento naudojamą specialią įrangą, kurią sąlygiškai galima pavadinti psichotronine technika. Ta technika minima įvairiais pavadinimais, bet tikri pavadinimai neatskleidžiami. Tie sąlyginiai pavadinimai yra implantai, kapsulė, psichotroninis modulis, kuris komunikaciniais ryšiais surištas su centriniu žvalgybos kompiuteriu, šitaip sukuriant žvalgybinės grupės kolektyvinę sąmonę, susietą telepatiniu ryšiu. Šios technikos galimybės labai didelės, nes ji leidžia kontroliuoti visą smegenų veiklą, visas fizines ir psichines funkcijas. Su ja galima žmogui padėti, bet taip pat galima jį terorizuoti ir kankinti, jeigu žvalgas nesutinka paklusti įsakymui. Tokiu būdu žvalgas iš tikrųjų veikia kaip karinės žvalgybinės struktūros biorobotas su padidintomis ar sumažintomis galimybėmis. Valdoma šneka, mąstymas, kūnas, emocijos, galima keisti mimikas, įdėti norimą charakterio stilių, todėl žvalgai būna labai geri aktoriai, tačiau ne todėl, kad turi „talentą" bet todėl, kad labai tiksliai imituojant charakterį valdomi kompiuteriu.

Apie 1990 metus, kai respublikoje vyko kova tarp jėgos struktūrų, kurių metu buvo grupuotės, kurios liko sovietų sąjungos pusėje, kitos perbėgo į provakarietišką perversmą, ši žvalgybinė technika buvo užgrobinėjama ir grobstoma. Lietuvai nepavyko dėl to, kad centrinis tokių žvalgų kompiuteris buvo užgrobtas nusikalstamos grupuotės, kuri užgrobė žvalgybiniam darbui ruoštus implantuotus vaikus ir vienus žudė technikos išsiėmimui, kitus pardavinėjo į ameriką ir europos valstybes, žvalgybinėms operacijoms arba mafijai. Kai kurie buvo priimti į saugumą ir tapo saugumo agentais, valstybės organizacijoje padarė karjerą. Dar viena grupė tokių vaikų tapo tragiško likimo kankiniais, su zombių technika paversti nusikaltėliais ir uždaryti visam gyvenimui ir nužudyti ar išvežti į vakarus bei paversti juodųjų operacijų žudikais-biorobotais. Tos nusikalstamos valstybę iš už užkulisių kontroliuojančios grupuotės padalinius vadinu MK brigadomis. Jos naudoja psichotroninę techniką ir vykdo operaciją, kurios priedangą daro teisėsauga ir psichiatrija. Tokių operacijų taikiniai dažnai uždaromi į kalėjimą už tiesioginiu valdymu įvykdytus nusikaltimus arba paverčiami psichiniais ligoniais ir kankinami psichiatrijos priedangoje. Žinoma, tai labai didelė valstybinė paslaptis, jeigu visuomenė apie tai žino, tai tik per priedangos versijų filtrą, kuriame tokie taikiniai vadinami nusikaltėliais, psichiniais ligoniais, žudikais arba maniakais. Tačiau visos šios priedangos yra melas, iš tikro saugumas su psichotronine technika valdo tokių žmonių smegenis ir vaidina prieš visą visuomenę išsigimėliškus spektaklius. Tokių operacijų, kurios baigėsi žmonių mirtimis Lietuvoje daug, jos turi rezonansinių nusikaltimų formą, tik visuomenė nežino visos tiesos, tie neva savarankiškai veikę nusikaltėliai yra saugumo zombiai. Tiesa žiauri, bet dar svarbiau, kad šio žiaurumo tikra priežastis yra valstybę užvaldžiusi nusikalstama grupuoti. Ji vadinama saugumu, specialieji padaliniai yra MK brigados.

Taigi esu vienos tokios saugumo operacijos centre, kuri buvo planuojama nuo 1990 metų ir vyksta praktiškai visą mano gyvenimą. Galėjau būti užverbuotas į valstybės organizacijos žvalgybą, nes turiu galvoje visą žvalgo techninę įrangą. Tačiau išsigimėliams pasirodžiau nepakankamai „gražus", todėl buvo nuspręsta prieš visą visuomenę suvaidinti nusikaltėlio gaudymo spektaklį. Kadangi telepatiškai esu prijungtas prie žvalgybinės sistemos kompiuterio ir galima matyti mano mintis, visai Kaišiadorių agentūrai yra išdalintos ausinės, kuriose jie klausosi kaip MK brigada vykdo terorizavimą ir mano minčių klastojimą, institucijoms išdalinti prie centrinio kompiuterio prijungti terminalai, kurie turi galimybę telepatiniu ryšiu matyti mano sąmonės turinį. Tie, kas tokių prietaisų neturi, šeriami agentūrų sukurtais melais ir priedangos versijomis. Apgautas visas Kaišiadoris, kuriame policija ir prokuratūra šiuo metu vykdo priedangos operaciją ir bando mane „sugauti", nors didžiąją laiko dalį dėl savo specialybės specifikos praleidžiu namie. Kokia Lietuvos dalis žino mano paslaptį, nežinau. Valstybės organizacija žino visa, žinojo universitetai, kuriuose studijavau, net buvo paviešinta studentams su priedangos versija, kurie irgi manipuliuojami saugumo ir universitetų vadovybės bandė mane „gaudyti". VDU 2000-2005 m. studijavau anglų filologiją. Anglų kalbos katedrai vadovavo M. Danytė, vėliau V. Kalėdaitė, kurios irgi buvo tapusios mano „gaudytojomis", kurios gaudė mane skleisdamos šmeižtus ir melą studentams, nachališkai kišdamosis į privatų gyvenimą, filmuodamos ir viešindamos universitete. „Gaudytoju" buvo tapęs ir toks „istorikas" Linas Bulota, kuris dirba saugumui ir mano studijų laikais savo fakultete buvo vienas iš studentų agentūros organizatorių. „Gaudytojų" buvo ir daugiau - tokios feminizmo „šulės" kaip I. Raigaišienė,  Raškausikienė ir visa anglų filologijos katedros feminisčių chebrytė. Nežinau,  gal šita VDU šaika mane „gaudo" iki šiol, ar perleido reikalą saugumui, policijai bei prokuratūrai.

Noriu paminėti dar vieną agentūros žiurkę iš ankstesnių laikų, kuomet dar buvau moksleivis ir gyvenau Kaišiadoryse. Tai agentas Evaldas Sadauskas, kuris baigė Kauno medicinos universitetą, Doktorantūrą Danijos Aarhuso universitete, ir paskutinėmis žiniomis šiuo metu pasiplovęs iš Lietuvos dirba Švedijoje gydytoju. Tai nereiškia, kad nėra saugumo žiurkė, bet jo darbo barai persikėlė į Europos teritoriją. Tikslių duomenų nežinau, bet jis gali taip pat būti panašus į mane, bet dėka savo tėvų ryšių, Kaišiadorių agentūros lyderės motinos ir kalėjimo prižiūrėtojo tėvo, buvo išrinktas daryti karjerą. Iš pradžių dirbo agento darbą Lietuvoje Kaune, po to pasikėlė į aukštesnį lygmenį. Reikia paminėti, kad visą gyvenimą žinojo mano „paslaptį", kuri tuo metu nuo manęs buvo slepiama, bet apsimetinėjo draugeliu. Mano studijų metu Vilniaus universitete buvo toks studentas Edgaras Platelis, Kornelijaus Platelio sūnus. Šis studenčiokas tuo metu buvo konservatorių agentas, kuris buvo patalpintas į mano grupę universitete apsimetinėjimui draugu mano veiklos stebėjimui studijų universitete metu. Studentams taip pat buvo paviešinta „kas aš esu" ir jie buvo naudojami šmeižtui, persekiojimui, patyčioms ir privataus gyvenimo viešinimui, tiek universiteto agentūrai, tiek neagentūriniams studentams.

Saugumo Mk brigada tiesiogiai komunikuoti su manimi pradėjo 2003 m., vadinasi priedangos operacija, kai iš vienos pusės mane valdo žvalgyba, o iš kitos pusės gaudo policija, vyksta jau 15 metų. Šie metai buvo sunkūs, dėl apribotų galimybių negalėjau įsitvirtinti gyvenime, sukurti šeimos ir padaryti karjerą, nes mano buvo sugalvoję kitokį gyvenimo planą. Koks tas planas bendrais bruožais jau paaiškinau. Šiuo metu 117 name prokuratūros ir policijos operatyvininkai ir žvalgybinio kompiuterio operatoriai yra suaktyvinę savo veiksmus, aktyviai iš kaimyninių butų terorizuoja su spec. įranga, vis bando mane „pagauti". Gyvenu ketvirtame aukšte 41 bute, tos pačios laiptinės 2 aukšte yra operatyvininkų konspiracinis butas, kur renkasi agentūra stebėti kaip vyksta priedangos operacija. Lig šiol saugumo zombiai praeidavo pro mane su iššieptais snukiais ir dar nusipjaudavo, bet situacija apsisukusi visiems laikams ir šypsenos iš jų snukių dings labai greitai, nes jų laukia ilgi metai parašos jeigu ne dar blogiau. Kaip tai įvyks pamatys patys. Užbaigdamas šį įvadinį reportažą galiu pasakyti tiek, jų operacija mušta korta, viso gyvenimo saugumo investicija į rezonansą surezonuos tokia galia, kad kiaušai išlakstys kaip tešlos gabalai.

Šia linksma gaidele ir užbaigsiu įvadinį reportažą iš saugumo žvalgybinės operacijos. Laukite tolesnių naujienų.

a.t.sielis

#326
kovo 15, 2018, 20:36:45 Redagavimas: kovo 15, 2018, 20:50:45 by a.t.sielis
Matyt, aš dalyvauju operacijoje prieš tave, nes pats esu iš Kaišiadorių, ir netoli tavęs gyvenu :D Ir VDU studijavau 1997-2001 m. Bet su tavo minimais žmonėm reikalų nesu turėjęs. Kažkokį Sadauską esu girdėjęs, mokykloje kalbėdavo, kad buvo labai kietas moksluose, greičiausiai tą patį, vienu metu jo sesuo mūsų klasėje mokėsi, vienus metus. Ir žiūrėk, dar tame pačiame forume dalyvauju, grynai esu agentas, specialiai patalpintas, tave stebėti, apdoroti ir pan..

Ironizuoju.

Bet žiūriu iš tavo teksto, "temperatūra" pas tave labai užkaitusi, žiūrėk, nesiimk jokių blogų veiksmų. Prisimink, ką radome internetuose apie tai, kaip Vakaruose TI apimti paūmėjimo pridarė nesąmonių.

Aš tau iš šalies galiu pasakyti, kad tave apėmusi psichozė ir paranoja. Kitų variantų nesvarstau. Tavo tekstas tą rodo.

Tiesiog melskis, šaukis Dievo, viskas praeis. Kitų variantų ir kitos galingos pagalbos nematau.

klajunas

Gali nusiraminti, mano temperatūra "žemiau nulio". Turiu ir daugiau įdomių naujienų, kurias pateiksiu kituose reportažuose. Šiam kartui buvo tik įžanga, kurioje bendrais štrichais pabandžiau supažindinti su priešistore. Deja Sadauską pažįstu nuo pirmos klasės, viename suole sėdėjome ir žinau visas jo "paslaptis". Jis irgi žinojo mano paslaptį, tačiau ilgą laiką nuo manęs slėpė.

Mano veiksmai tebus Atskleidimas, kuriame bus paviešintos Lietuvą kontroliuojančio saugumo paslaptys. Į mano stilių nekreipk dėmesio, man kaip filologui dramatizavimas tėra stilistinis įrankis didesniam efektui.  ;D

a.t.sielis

Na gerai, nuraminai. Jeigu pasakosi ir atskleisi, no problem. Tik abejoju, kad kažkoks realus turinys bus. Viskas labai panašu į psichinius prisigalvojimu. Abejoju, kad tas Sadauskas buvo koks nors agentas ar dar kažkas. Arba kad tavo laiptinėje kažkokie agentai gyvena. Gal tai tiesiog tau nemalonūs žmonės, arba kurie į tave nemaloniai žiūri. Ir tiek. O toliau daug prisigalvoji, nes tavo smegenys daug nesąmonių tau daro, tau reikia kažkaip visa tai paaiškinti. Paaiškini per TI teorijas.

Baisu iš tikro, nepavydžiu.

Užuojauta.

klajunas

Tikrai atleisk, nenoriu griauti tavo iliuzijų jeigu nuoširdus. Aš tik naudosiuosi tribūna kad surasčiau daugiau tokių nelaimingų žmonių, paverstų saugumo vergais. Gal jiems kuo nors padėsiu - visgi turiu veikiančią žvalgo įrangą galvoje ir žinau visus principus, kuriais laužomi tokie žmonės. Jeigu tavęs nelaužo atviru laužymu, linkiu tau toliau sėkmingai gyventi nežinojime. Gal mano žinios, kurios mato visą šūdiną saugumo virtuvę, išgelbės kitiems gyvenimus, o gal net gyvybę, apsaugos nuo nusikaltėlių likimo, ar bent žinojimu sumažins kančią.

Aukštyn