Kūbinė Žemė

Pradėjo Mekabciel, rugpjūčio 07, 2017, 15:25:18

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

#30
rugpjūčio 08, 2017, 14:00:19 Redagavimas: rugpjūčio 08, 2017, 14:05:42 by Linas Esu
Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 08, 2017, 13:49:55Nereik nesąmonių daryt iš sąmoningų dalykų.
Įmetei širdutės formos Žemę, o aš Patriką. Kas dar per klausimai apie reikšmes? Nereik durniaus voliot.
Na aš neapsimetiju , mano nuotraukos pasijuokti , tai akivaizdu . :D

Kita vertus jūs įkėlėte pirmąsias dvi , ir dar bandėte diskutuoti . Apie gravitaciją , mėnulio padėtį ,kažkokias žemės konstrukcijas...ir pačią temą sukūrėte skiltyje " Kosmoso paslaptys " ( moderatoriai į offtopic'ą perkėlė dabar jau ), kol galiausiai įmetėt tokiame pačiame fone žemę  "patriką... " WTF ? .  Tai ir vadinu durniaus voliojimu :D

Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 08, 2017, 10:04:47
Na ten gal ir fake, o kaip su šia nuotrauka tada?
Kokios jūsų nuomonės?

@Starkids
Tai gal buvo apkarpyta ir tiek.  Juk dažnai nuotraukas apkarpo visi ir parašo neva koreguota... ;)

Ir dabar apsimetate lyg niekur nieko :D :D ką jūs čia bandote išvartyti ? tai ir klausiu antrą kartą , kokia visa to reikšmė ?

Mekabciel

Aš pass. ;) pats sau aiškinkis.

Teroras

Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 08, 2017, 12:51:38Eik tyčiokis iš kitų.
Man rodos cia tu tyciojiesi is kitu kurdamas tokias temas ir blevyzgodamas non-stop.

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 08, 2017, 14:06:08Aš pass. ;) pats sau aiškinkis.
:D :D šaukštai po pietų... :D

Mekabciel

#34
rugpjūčio 08, 2017, 15:00:14 Redagavimas: rugpjūčio 08, 2017, 15:11:52 by Mekabciel
Kaip galvojate čia real ar fake? :D :D

O šita? :D

Ši?:D

? ;D  ;D

mcgyver

Pries paskutine tikra :D

Mekabciel

O galima išskristi už disko ribų? :)

Benamis

Mekabciel koks tokiu temu tikslas?

Is pat pradziu tema buvo sukurta kategorijoje apie kosmosa. Kaip ir viskas tvarkoje, galvojau bus norima padiskutuoti apie ivairias teorijas.

Veliau prasidejus "filosofinio tipo" diskusijoms kazkas is moderatoriu ar administratoriu perkele tema i kategorija "Filosofija".

Veliau pats prisipazinai, kad tema sukurei tiesiog juokaudamas, tad man teko ja perkelti i Off-topa.

Bet galu galiausiai tu isizeidei, kai Linas papostino sirdies formos Zemes nuotrauka.

Klausimas tau: tu mus uz kvailius laikai ar kaip suprasti tokias tavo temas ir tokius vartymus?

Klausimas be jokio pykcio ir pagiezos, as tiesiog nesuprantu tavo veiksmu forume. Kazkada lyg ir diskutavai zmogiskai, dabar tokie veiksmai atrodo is trolliu srities. Keista.

Mekabciel

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 08, 2017, 15:51:31Mekabciel koks tokiu temu tikslas...

...eista.
Aš kuriu tokias temas, dėl to, kad tu už mane nusprendi ar aš įsižeidžiu ar ne.

Tai ką aš dar tau beatsakysiu? Pats tada ir atsakynėk sau į savo klausimus.

Gal aš ir dabar žmogiškai bendrauju, tik tavo rega suprastėjo? Kodėl mane viešai vertini ir trolini?








SPACE

kiški, ar jau prisikalei su jėzusiniais viniais savo sodyboje lentą "Čia vaikščioti draudžiama".

elteide

kas nežino, tai lingvistinis programavimas  :)

Teroras

Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 08, 2017, 16:00:56Kodėl mane viešai vertini ir trolini?
Zmogus kuris postina riestainio formos Zeme ir klausia "real ar fake" kitus vadina trolliais :D Cia jau aukstesnis pilotazas.

Mekabciel

#42
rugpjūčio 14, 2017, 17:58:13 Redagavimas: rugpjūčio 14, 2017, 18:36:18 by Mekabciel
Citata iš: Teroras  rugpjūčio 11, 2017, 15:47:22Zmogus kuris postina riestainio formos Zeme ir klausia "real ar fake" kitus vadina trolliais :D Cia jau aukstesnis pilotazas.
Šiaip jau aš nieko nevadinu troliais. 

Gal patarsi kaip man reikėjo parašyt žinutę? Gal keletą smilikų uždėt, kad aišku būtų kaip reaguoti? A gal reik kokio ženklo, kaip kad būna Amerikietiškuose Šou - APPLAUSE, LAUGH?

Jei uždėsiu smiliką, aiškią kryptį nubrėšiu ir visiškai ne tas efektas bus, o dabar palikau vietos pačiam pasireikšti. Žinutė yra pakankamai neutrali. Tai kaip žemės laukas. Ką pasėsi - tą turėsi. Dabar lauke buvo pasėta - trolinimas.

Įsigilink į Šriodingerio katės principą(aišku jei įdomu). Tai vyksta visą laiką bendraujant. Visą laiką gali nuspręsti - "gyva ar mirusi katė". Aš trolis, ar viskas okay su ta žinute. Pats nusprendi, kuria kryptim pačiam žinutę rašyt. Gali pavyzdžiui pasityčiot, gali ir nesityčiot, gali pradėt kažką aiškintis giliai ir ieškot žabangų, gali ir neieškot... O gali išvystyti įdomų, gyvą sąmojingą pokalbį, kuris tęsis daugiau nei keli puslapiai beprasmių aiškinimųsi...

Tai vat galėjau šitos žinutės ir nerašyt, bet dabar tai yra prasminga. Galėjai tu nerašyt tų praeitų žinučių? Labai prasminga kitą troliu vadinti arba parašyt kad blevyzgoja?
Gal čia tu ir esi tas blevyzgotojas? Šiaip tau sąžinė kartais nepakužda, kad gal čia tu non-stop  blevyzgoji? Galime kokį vieną kitą puslapį pasiaiškinti, kodėl TU blevyzgoji, jei neturi ką veikti aišku.

Aš apie trolinimą nerašau ir netrolinu kitų ir apie blevyzgojimą nerašau, jei dar nepastebėjai.




Aukštyn