Conor Mcgregor v Floyd Mayweather

Pradėjo Linas Esu, liepos 13, 2017, 11:57:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

10 metų nėr didelis skirtumas..beto gyme kai pažiūriu vyrai amžiuje kelia tokius svorius kur pacanai gali tik pasvajot...

Linas Esu

Citata iš: Prijomas  liepos 24, 2017, 12:21:13tai kas kad irode, tas faktas kad 40 metis kovoja pries 28 meti ispudzio tikrai nekelia ir 40mecio pralaimejima visada bus galima pateisinti tuo kad jeigu butu 10 metu jaunesnis, tai suvoliotu ta mccgregota kaip skudura ir pan... :) as gi irgi galiu sakyt kad zaidziu 1 pries 1 su Michaelu Jordanu, o jis pats geriausias zaidejas pasaulyje visu laiku, jam ten kokie 50 metu, o man 25 ir paskuj sakyt kad aplosiau geriausia krepsininka visu laiku, tai pats supranti... :)
Metai ne rodiklis jo stiiuje . Apskritai apie tai niekas nekalbėjo konferencijuose , tai ne pagrindinis akcentas dėl ko McGregor'as galėtų išjungti Floydą . Pastarasis visasda puikioje fizinėje formoje jam 40 o ne 50 metų . Jie patys sutinka žengti į ringą , o kaip tai padarai negali būti jokiu pasiteisinimų . Jeigu pralaimės bus 49/1 jei laimės 50/0 .

Prijomas

Citata iš: Linas Esu  liepos 24, 2017, 12:32:24Metai ne rodiklis jo stiiuje . Apskritai apie tai niekas nekalbėjo konferencijuose , tai ne pagrindinis akcentas dėl ko McGregor'as galėtų išjungti Floydą . Pastarasis visasda puikioje fizinėje formoje jam 40 o ne 50 metų . Jie patys sutinka žengti į ringą , o kaip tai padarai negali būti jokiu pasiteisinimų . Jeigu pralaimės bus 49/1 jei laimės 50/0 .
pateisinimus nebutinai pats kovotojas daro, o zmones kurie daro isvadas :) o kad zmones negali rasti pateisinimu tai paprasyciau faktus pateikti :) nes kai muhamedas ali jau prasidejus ligai zenge i ringa ir pralose tai ji visi teisino, kad butu laimejes jeigu butu nesirges ir jegu zydejime. Floydo atveju as turiu omeni ta pati :)

Linas Esu

Citata iš: Prijomas  liepos 24, 2017, 12:38:37pateisinimus nebutinai pats kovotojas daro, o zmones kurie daro isvadas :) o kad zmones negali rasti pateisinimu tai paprasyciau faktus pateikti :) nes kai muhamedas ali jau prasidejus ligai zenge i ringa ir pralose tai ji visi teisino, kad butu laimejes jeigu butu nesirges ir jegu zydejime. Floydo atveju as turiu omeni ta pati :)
Floydas  neserga parkinsonu . O jeigu atsiras tokių , kurie sugebės pateisinti jį prlaimėjus dėl amžiaus . Tai nė kiek nestebintų ir kitokios priežastys kaip , ne ta koja iš lovos iš išsirito kovos dienos rytą .

Būtent šioje kovoje viską lems jo patirtis , o tai kad jam 40 metų ir visą gyvenimą tik boksavosi . Ir yra pagrindinis jo koziris .

Mc'Gregora's turi daugiau priežasčių pralaimėti .

1. Jis tik paaulgystėje boksavosi .
2. Jis neturi profesionalių kovų patirties .
3. Jie kovos 8-10 uncijų pirštinėmis , pralaužti gynybą bus labai sunku .
4. Floydas 40 metų gynybos bokso meistras . Su 21 metų čempiono mentalitetu .

Prijomas

Citata iš: Linas Esu  liepos 24, 2017, 12:48:25Floydas  neserga parkinsonu . O jeigu atsiras tokių , kurie sugebės pateisinti jį prlaimėjus dėl amžiaus . Tai nė kiek nestebintų ir kitokios priežastys kaip , ne ta koja iš lovos iš išsirito kovos dienos rytą .

Būtent šioje kovoje viską lems jo patirtis , o tai kad jam 40 metų ir visą gyvenimą tik boksavosi . Ir yra pagrindinis jo koziris .

Mc'Gregora's turi daugiau priežasčių pralaimėti .

1. Jis tik paaulgystėje boksavosi .
2. Jis neturi profesionalių kovų patirties .
3. Jie kovos 8-10 uncijų pirštinėmis , pralaužti gynybą bus labai sunku .
4. Floydas 40 metų gynybos bokso meistras . Su 21 metų čempiono mentalitetu .
kas is tos patirties kai kunas neleidzia jos realizuot... :) kazkaip neadekvaciai vertini :) amzius tikrai svaresne priezastis negu islipimas ne ta koja... sunkiai suprasti kazkaip sekasi tau :D

ir tu cia pateikinek to floydo pliusu kiek tik nori :) as tik sakau kad pralaimejes floydas bus pateisintas savo amziumi, pamatysi antrastes jeigu jis pralos :) ir as nesakau kad jis pralos, tik sakau kas butu jeigu pralostu :)

Linas Esu

Citata iš: Prijomas  liepos 24, 2017, 12:59:07kas is tos patirties kai kunas neleidzia jos realizuot... :) kazkaip neadekvaciai vertini :) amzius tikrai svaresne priezastis negu islipimas ne ta koja... sunkiai suprasti kazkaip sekasi tau :D

ir tu cia pateikinek to floydo pliusu kiek tik nori :) as tik sakau kad pralaimejes floydas bus pateisintas savo amziumi, pamatysi antrastes jeigu jis pralos :) ir as nesakau kad jis pralos, tik sakau kas butu jeigu pralostu :)
Ko jam kūnas neleidžia realizuoti nauduojama bokso stiliui ? :D
Pateisintas amžiumi jeigu pralaiės ? nematau tam jokių argumentų .

Prijomas

Citata iš: Linas Esu  liepos 24, 2017, 13:08:59Ko jam kūnas neleidžia realizuoti nauduojama bokso stiliui ? :D
Pateisintas amžiumi jeigu pralaiės ? nematau tam jokių argumentų .
tuomet kitaip matom ir suvokiam pasauli ir jame vykstancius reiskinius, bei pacius zmones :)

mcgyver

Boksininkai iki 40 metu kovoja, islaikydami geriausias formas.

Prijomas

Citata iš: mcgyver  liepos 24, 2017, 17:14:34Boksininkai iki 40 metu kovoja, islaikydami geriausias formas.
na nesutikciau, perdaug pavyzdziu :) tas pats Mike'as Tysonas ir tas pats Mayweatheris, paziurekit kai jaunas buvo koks energingas ir dabar :) nepalyginsi :)

Linas Esu

Citata iš: Prijomas  liepos 24, 2017, 19:01:51na nesutikciau, perdaug pavyzdziu :) tas pats Mike'as Tysonas ir tas pats Mayweatheris, paziurekit kai jaunas buvo koks energingas ir dabar :) nepalyginsi :)
Jūsų palyginimai ....svorio kategorijos net ne tos pačios :D

Prijomas

Citata iš: Linas Esu  liepos 24, 2017, 19:05:26Jūsų palyginimai ....svorio kategorijos net ne tos pačios :D
tai ka jus cia snekat kad forma islaiko iki 40 ies,  o paskuj jau ne ta kategorija prasideda ir pan... tai apie ka kalbam nesuprantu, perdaug isimciu cia pas jus :D

mcgyver

Tas pats klicko iki 40 metu turejo titulus niekas jo neiveikdavo, o mayweatheris irgi nei karto nenugaletas.

Linas Esu

Citata iš: Prijomas  liepos 24, 2017, 19:07:10tai ka jus cia snekat kad forma islaiko iki 40 ies,  o paskuj jau ne ta kategorija prasideda ir pan... tai apie ka kalbam nesuprantu, perdaug isimciu cia pas jus :D
Man atrodo jūsų prieš tai išsakyta mintis , kad mes kitaip matom ir suvokiam pasaulį . Kuo puikiausiai reziumuoja  jūsų supratimą apie boksą  :D

Kartais kai nežinai ką pasakyti , geriau patylėti .

Prijomas

kovojat su vejo malunais vyrai, ka jus galvojat kad veltui mayweatheris apie karjeros gala kalba ir pan tik siaip sau, o ne del to nes jaucia kad jau neturi tiek jegos kiek anksciau? :) tebunie kaip jus manot, bet kazkokie uzsispyre esat, paziurekit kovas ir viskas aisku bus kaip anksciau vare ir kaip dabar :) o kad laimi tai nieko nesako, nuo varzovo priklauso, plius mayweatheris prapist pries paqiato ar kaip jis ten turejo, buvo perskaiciavimai ir pasirodo kad turejo laimet paqiao, plius klicko pries kazkoki lopini pralose, nu zodziu... :)

tai kodel Linai netyli jei nezinai ka pasakyti? :)

Prijomas

#29
liepos 24, 2017, 19:31:55 Redagavimas: liepos 24, 2017, 19:33:57 by Prijomas
ir siaip pamastymui... uz kuri Floyda statytumet ar uz 30 meti ar uz 40 meti? jei kovotu tarpusavi:) as tai uz 30 meti... saibu reikia :D

Aukštyn