Kabala: „religija“ su Madonna priešakyje

Pradėjo Linas Esu, birželio 27, 2017, 20:15:00

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Skeletonas

#15
birželio 28, 2017, 02:53:53 Redagavimas: birželio 28, 2017, 02:56:52 by Skeletonas
Nera žodžiu.. Na už lietuviškus atlyginimus nenusipirksi tokio niekučio ⚠ ta automobilį žmonai padovanojas 1k kartu mažiau pergyvenčiau :D
Vis baru save ir galvoju kodel aš negaliu tokiu versliuku užsiiminet, bet galvoju tegu kiti džiaugias...

Linas Esu

http://shop.p-kabbalah.com/product/hands-palm-seal/
Nesuprantu , kokio velnio mokėti 5 štukas už popirių , fanieros rėmuose ? ar čia koks meno dirbinys ? gi štampofkė .

Šita puslapis tikrai Madonnai sukurtas , kuriai skaičius 5 ar 500000 nėra skirtumo . Vis dėl to galiausiai tai šventi skaičiai :D

Vitus

Citata iš: Linas Esu  birželio 28, 2017, 10:39:31http://shop.p-kabbalah.com/product/hands-palm-seal/
Nesuprantu , kokio velnio mokėti 5 štukas už popirių , fanieros rėmuose ? ar čia koks meno dirbinys ? gi štampofkė .
O kas čia neaišku? Daugiau pinigų sumokėsi, geriau seksis suvokti Kabalos "sekretus" :)
Nereikia pamiršti, kad kabalistai privalo mokėti dešimtinę nuo gaunamų pajamų. Tai argi gaila paaukoti dar 5 štukas?
Kaip ne kaip, tai "Kabalos akademija", o ne koks nors ezoterikų mėgėjų būrelis  :D

.L.U.T.H.O.R.

Ten pagal tavo rankas nupiešia, tai vienas stipriausių "seal" pasaulyje, kuris gali pakeisti tavo gyvenimą visomis prasmėmis, 5000 pinigų čia lašas jūros už tai ką gauni :D

Linas Esu

Visiškai prašoviau . Vistiek kaina nenormali . Belieka viltis jiems tai padeda .

Mekabciel

Normali ta kaina... :D
Susimesim ir nupirksim...

kiskis

Jei tai padeda, kodel tie paveiksliukai nekabo kiekvienuose namuose?

Mekabciel

#22
birželio 30, 2017, 11:27:08 Redagavimas: birželio 30, 2017, 11:35:21 by Mekabciel
"Kilimai" kabo, nėr vietos... :D

Nes tie paveiksliukai nereikalingi. ;)

elteide

Citatavilnonis raudonas siūlas ypatingu tampa tik tada, kai jį septynis kartus apjuosia aplink biblijinės žydų herojės Rachelės, palaidotos Betliejuje (Izraelyje), antkapį. Tada tas siūlas sukarpomas į daugybę mažų dalelių ir jos parduodamas apsaugą teikiančio talismano trokštantiems kabalos sekėjams.
mat nežinojau , kad tai Rachelės apsaugos siūlas..labai idomi personažė ..ji buvo mylimiausioji Jokūbo žmona, už kurią jis dirbo 14 m..negalėjo su ja susilaukt vaikų, galų gale susilaukė Juozapo, kuris poto tapo faraono dešine ir  išgelbėjo žydų tautą nuo bado, mirties ...dar susilaukė Benjamino , kurį gimdydama mirė .. iš Jokūbo gimė 12 sūnų , izrealio patriarchų.
CitataŠis siūlas veikia, t.y. saugo nuo blogos akies tik tada, kai jis yra rišimas ant kairiosios rankos riešo, nes kairė ranka esą simbolizuoja žmogaus kūną ir sielą ir tik per šią ranką žmogus gali priimti apsauginę energiją siunčiamą Rachelės. Taigi, pradžioje minėto Lietuvos stilisto dešinįjį riešą juosiantis raudonas siūlas (net jei tai neva autentiškas, o ne iš eilinės mezginių parduotuvės pirktas siūlas) ir tėra tik paprastas raudonas siūlas: nei saugantis nuo blogos akies, nei teikiantis kokią kitą teigiamą energiją.
jei liaudiškai , šį siūlą riša ir ant dešinės, jei nori , kad kas bloga išeitų iš žmogaus..liga, nesekmės tt., na o ant kairės, kad neįeitų nieko bloga...taip aš girdėjau.

Linas Esu

#24
liepos 11, 2017, 13:39:37 Redagavimas: liepos 11, 2017, 14:03:58 by Linas Esu
Temos klausimas :

Kar yra Kabala ? Okultizmas , religija ar filosofija jūsų akimis ?

Vitus

Biznis.
Tobulas biznio planas, pelnas garantuotas prie bet kokių ekonominių sąlygų :)



Linas Esu

#26
liepos 11, 2017, 21:12:03 Redagavimas: liepos 11, 2017, 22:35:34 by Linas Esu
Citata iš: Vitus  liepos 11, 2017, 21:02:28Biznis.
Tobulas biznio planas, pelnas garantuotas prie bet kokių ekonominių sąlygų :)


Bet žmonės ieško ir randa gyvenimo tiesas čia , kuriomis aiškina net žmonių elgesį , dėl ko taip yra ? :D

Cerber

Citata iš: Linas Esu  liepos 11, 2017, 13:39:37Temos klausimas :

Kar yra Kabala ? Okultizmas , religija ar filosofija jūsų akimis ?
okultizmas - tiesiog praktine religija. o kuo religija nuo filosofijos skiriasi nzn.

elteide

jo..yra teorinė ir praktinė kabala, vat praktinė yra okultizmas , ja nerekomenduoja ar net draudžiama užsiimti žydų rabi-ams.

Vitus

Citata iš: Linas Esu  liepos 11, 2017, 21:12:03Bet žmonės ieško ir randa gyvenimo tiesas čia , kuriomis aiškina net žmonių elgesį , dėl ko taip yra ? :D
Kodėl ieškoti gyvenimo tiesų reikia būtinai ten, kur brangu? Juk galima ieškoti kur pigiau :)

"Kartą naktį kaimynas pamatė, kad gatvėje po žibintu Nasredinas kažko ieško.
- Mula, ko tu ieškai?
- Raktus pamečiau, - atsakė Nasredinas.
- O kur tu juos pametei?
- Namuose.
- Tai kodėl tu jų ieškai čia?
- Todėl, kad čia šviesu..."

Aukštyn