Juodasis apeigynas (rusų k.)

Pradėjo Vendigo, birželio 08, 2017, 18:03:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vendigo

Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

paragraf 78

Ai čia to pseudomago vadovėlis :) skaičiaus, finansiškai brangus lochatronas

.L.U.T.H.O.R.

Man tai jis keistas, tiek anomalijos tinklalapyje išjungti komentarai, tiek knygoj rašo, jokių prieštaravimų ir diskusijų arba taip arba niekaip :)

paragraf 78

Aš kažkada jo grupėje pakritikavau jo tekstuką, iškart buvau išmestas ir užblokuotas :)

Linas Esu

kas rašoma toje knygoje , kas gali trumpai pateikti , apbibūdinti apie ką  ?? visiškai nemoku rusų k :)

Mekabciel

#5
birželio 09, 2017, 12:56:30 Redagavimas: birželio 09, 2017, 13:00:53 by Mekabciel
Citata iš: Linas Esu  birželio 09, 2017, 12:16:19kas rašoma toje knygoje , kas gali trumpai pateikti , apbibūdinti apie ką  ?? visiškai nemoku rusų k :)
Kelios pamokos apie  ratų suvedimą, tepalų keitimą, turbinimą, tiuningą ir panašaus pobūdžio info...

Pradžioje įspėjo - "Įspėju kad ritualai pateikti
tik informaciniais ir
edukaciniais tikslais.
Neatsakau už jūsų
veiksmus ir galima
atoveiksmį. Galvokite prieš
kažką darant."


Tai čia aliuzija, jog Dievas davė įrankį ir jei su juo naudojies pats sau, tai reikia su galva naudotis, nes kitu atveju gali sulaukt neigiamių pasekmių. 

Taip pat: Yra jėgos, už mus visus viską tvarkančios.

Tai turima omeny, kad jei nenori rizikuoti yra autoservisas į kurį gali nuvažiuot ir tau viską sutvarko. Tu esi užsakovas, iš tavęs reik tik padaryt konkretų užsakymą. Tai turi žinot konkrečiai ko reikia... :)

elteide

o nereiktų tokios medžiagos trinti ?

Benamis

Citata iš: elteide  birželio 09, 2017, 13:47:50o nereiktų tokios medžiagos trinti ?
O kodel tokia medziaga turetu buti trinama kategorijoje apie magija?

elteide

Citata iš: Benamis  birželio 09, 2017, 13:48:48O kodel tokia medziaga turetu buti trinama kategorijoje apie magija?
kad vaikai, paugliai nepridarytų nei sau nei kitiem bėdų

.L.U.T.H.O.R.

Reikia parašyti 10 pranešimų, jei nori matyti praktikos skiltį. 90proc ieškotojų atkrenta. Šitam dar ir rusų kalbos reikia 99,9proc atkrenta. greičiau susiras, kitur internete, nei čia :)

Linas Esu

Elteidė , už vaikus pagal įstatymą atsak tėvai :D įsivarysi paranoja sau galvodama kiekvienoje panašioje temoje , jog ją gali pasiekti mažieji draugai ir išsiburti blogiečius :D

elteide

kur čia nebus paranoja, kai matai kaip grasina, baisybes rašo, dalina tt  :)

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 10, 2017, 01:20:17kur čia nebus paranoja, kai matai kaip grasina, baisybes rašo, dalina tt  :)
Žodžių žaismas ir tiek :D

Aukštyn