kaip atpažinti magą, raganių /ę

Pradėjo elteide, gegužės 17, 2017, 20:41:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

#30
gegužės 24, 2017, 16:47:34 Redagavimas: gegužės 24, 2017, 16:50:32 by elteide
apgamai , ką nors reiškia, pasako apie tokį žmogų?

Mekabciel

Turi laikiną apsaugą.

Kaip ir Homeopatija. Ji yra veiksminga iki tam tikro momento.

Gali tikėt į arbatėlę ar į savo ilgą barzdą, pliką galvą, kipą, baltus rūbus ar žiedus, kryželius, pakabukus, talismanus, ištrauką iš knygos, ritualus ar agurkus ir t.t. ;)

Cerber

Citata iš: elteide  gegužės 24, 2017, 16:47:34apgamai , ką nors reiškia, pasako apie tokį žmogų?
abejoju

Citata iš: Mekabciel  gegužės 24, 2017, 16:59:06Turi laikiną apsaugą.

kas? apgamai?

Mekabciel

#33
gegužės 24, 2017, 22:38:29 Redagavimas: gegužės 24, 2017, 23:40:41 by Mekabciel
Citata iš: Cerber  gegužės 24, 2017, 20:07:58kas? apgamai?
Arba aš sumaišiau arba elteide ne ten pakomentavo, aš ne ten pridėjau, ji pakeitė žinutę, ir gavosi kad apgamai turi apsaugą.

APgamai APsaugo - Ap priešdėlis - AP-linkui. Ap-augi ap-gamais įgimtais ar įgytais.

Ra tai (iš hebrajų)blogis/Saulė(Egipto Dievas) - RaY tai spindulYs. Kartais būna saulės audra ir iš Ra išeina RaY - Gamma γ spinduliai. S - SaulėS SpindulyS - bangelė.

Apgamas - saugo žmogų nuo gamos arba gama saugykla. Jei perteklius, perdaug gamos apgamas gali supiktybėt.
Apgamas ir bendrai oda - buferis.

Juk kai apgamai netaisyklingos formos, per daug, per greitai atsiranda, auga ir t.t. tai duoda suprast, jog reikia privengti saulės... Oda vienas iš pagrindinių jutiminių organų. Dėl to, kai pas žmogų yra apgamai(linkę į patologiją) jam reik privengti saulės, nes per daug saulės jam - disbalansas...
Skirtingi žmonės, skirtingas kiekis apgamų ir dar įvairesni patys apgamai. Ir galima pridėt jog tai yra Karma. Tai ta Karma, Klausimas, Kančia verčia žmogų susimąstyt ir t.t. Pavyzdžiui Elteidės klausimas yra - "apgamai , ką nors reiškia, pasako apie tokį žmogų?"

Saulė gali veikti negatyviai, gali veikti ir pozityviai ir atitinkamai žmogaus oda leidžia suprasti, kiek jam galima ir kiek negalima saulės... Na ir gaunasi tokia surišta abipusė sistema.

Cerber

pritempei drambly prie supuokliu

Mekabciel

#35
gegužės 25, 2017, 01:45:56 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 03:01:41 by Mekabciel
Citata iš: Cerber  gegužės 25, 2017, 01:43:37pritempei drambly prie supuokliu
Tegu pasisupa... ;)

elteide

taip, aš perkeliau klausimą į kitą temą ...mano kaltė  8)

Aukštyn