Forumo lankomumas

Pradėjo Creative, gegužės 15, 2017, 20:39:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Kada forumas turėjo daugiausia aktyvių narių ir kiek jųs apytiksliai buvo gal kas pamena  ? dabar daugiau nei dešimties prisijungusių neteko matyti .

P.S šiaip įdomu

.L.U.T.H.O.R.

Tikriausiai 2014-15 metais daugiausiai aktyvių narių buvo. Po to po biškį visi dingo. Suaktyvėjimai buvo kai inkongnito istorija paplito čia, poto Bailey.

Anomalija

Nežinau iš kur tokie skaičiai buvo ištraukti. Po 600 forume (nekalbu apie puslapį) neteko matyti. Buvo ~300 tam tikrais etapais, tačiau dažniausiai svečių skaičius išlikdavo iki ~100.

Citata iš: Benamis  gegužės 15, 2017, 20:54:35Keista, kad administracija nesistengia labiau forumo populiarinti.
Klaidingai manote, kad jeigu pagrindiniame puslapyje bus didžiausiomis raidėmis parašyta: FORUMAS, tai visi iš ten ateis čia ir dalyvaus. Forume ir puslapyje renkasi skirtinga publika su skirtingais interesais. Tai labai gerai supratome.

Prisiminkim pvz. Bailey ar inkognito istorija. Tos istorijos buvo plačiai reklamuojamos. Taip, trumpam laikotarpiui forumas gavo didelį susidomėjimą, naujų narių, tačiau kiek iš tų narių kurie užsiregistravo vien dėl tų temų liko tarkim po pusmečio? Štai ir atsakymas.

Lietuvoje nežinau kokiais būdais galima populiarinti forumą. Bandėme įvairius dalykus, apčiuopiamos ilgalaikės naudos tai nedavė. Tiesiog jeigu kas nors ieško forumo, tas žmogus ir randa. Visi kiti būdai neatneša jokių gerų rezultatų (jeigu kalbėsime apie ilgalaikę perspektyvą).

elteide

Citata iš: Legionas  gegužės 20, 2017, 13:09:15Tikriausiai 2014-15 metais daugiausiai aktyvių narių buvo. Po to po biškį visi dingo. Suaktyvėjimai buvo kai inkongnito istorija paplito čia, poto Bailey.
inkongnito jau supratau maždaug kokia istorija- ateivių pagrobtas, čipuotas.., o Balley kokia?

Creative

Citata iš: Anomalija  birželio 09, 2017, 15:37:32Nežinau iš kur tokie skaičiai buvo ištraukti. Po 600 forume (nekalbu apie puslapį) neteko matyti. Buvo ~300 tam tikrais etapais, tačiau dažniausiai svečių skaičius išlikdavo iki ~100.

Jei įmant vidurkį tai taip gali būti kad ir 300, aš paėmiau aukščiausia tašką buvo virš 600 šiek tiek vienu momentu, tada tiesiog iš neturėjimo ką veikti sekiau lankomuma kartu su nariu pasisakymais. Tada jei atmintis neapleidžia po tiek metu tai buvo "ateiviai" apsireiškia.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: elteide  birželio 09, 2017, 19:31:04inkongnito jau supratau maždaug kokia istorija- ateivių pagrobtas, čipuotas.., o Balley kokia?
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2661.0 kad jis iš ateities.

elteide

kaip čia idomu ... :D

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 09, 2017, 19:59:47kaip čia idomu ... :D
užmesk akį , neilgas tekstas bet iš tos pačios serijos .
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2470.0

Teroras

Vietoje to, kad cia suda malt ir rasyti: "Kodel forumas mirsta", geriau eitumete kokios nors idomios informacijos internete paieskotumete ir pasidalintumete. Zymiai didesnis indelis i forumo gyvavima butu, negu tokios dejones.

Prisijungia, paraso kokia siuo metu daina klauso, atsijungia. O veliau stebisi kodel diskusiju nera...Cirkas kazkoks.

Owldies666

Populiariausia tema šiame forume išties yra "Kokia daina šiuo metu klausote" :D Jei tiek muzikos megėjų, gal jie norėtų ateit į music.lt netyčia? :D Sorry jei biški taisyklėms nusižengiu kokioms ar pan. Nežinojimas atleidžia nuo atsakomybės :D

elteide

na ačiū , gal ir užsuksiu, nors laiko turiu tik vienam forumui, bet akį užmest kodėl gi nea ..:)

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 11, 2017, 13:02:47na ačiū , gal ir užsuksiu, nors laiko turiu tik vienam forumui, bet akį užmest kodėl gi nea ..:)
Čia tas pats forumas :D

elteide

Citata iš: Linas Esu  birželio 11, 2017, 13:16:29Čia tas pats forumas :D
o ką aš žinau..rimtai? :)

Linas Esu


elteide

#29
birželio 16, 2017, 00:16:46 Redagavimas: birželio 16, 2017, 00:19:02 by elteide
Citata iš: Teroras  birželio 10, 2017, 22:36:00Vietoje to, kad cia suda malt ir rasyti: "Kodel forumas mirsta", geriau eitumete kokios nors idomios informacijos internete paieskotumete ir pasidalintumete. Zymiai didesnis indelis i forumo gyvavima butu, negu tokios dejones.

Prisijungia, paraso kokia siuo metu daina klauso, atsijungia. O veliau stebisi kodel diskusiju nera...Cirkas kazkoks.
:D
 na o kiti net dainos neparašo...
Citata iš: Linas Esu  birželio 09, 2017, 20:12:10užmesk akį , neilgas tekstas bet iš tos pačios serijos .
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2470.0
man panašu į žmogų iš ateities ir incognito, gal čia taspats žmogus rašo..

Aukštyn