Pilnametraziai filmai

Pradėjo saltas, vasario 23, 2017, 02:00:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

saltas

Siulau pasidalinti "science fiction" ar kitais "mind fuck" (su uzslepta mintimi) filmais, kurie pateisintu kokia nors samokslo teorija.

Linas Esu

Sveiki , filmas nieko nepateisina bet šiaip įdomi mintis , ir įtraukiau nuo pirmos min . Siūliau pažiūrėti , čia praktiški nėra veiksmo , vien tik dialogas .

https://www.youtube.com/watch?v=9mOIxyRTY5I , treileris .

Linas Esu

Radau filmą  ,kuris pateisina sąmokslo teoriją https://www.youtube.com/watch?v=nV04zyfLyN4

Linas Esu

Kažkur technologijos.lt yra straipsnis . Informacia teigia jog Eva Braun ir Hitlerio DNR neatitinka rastų kūnų Berlyne . Tai kaip ir patvirtina sąmokslo teroiją jog Hiltleris nenusižudė .

https://www.youtube.com/watch?v=IrMupQXG6HE&t=1895s

vatari

The Fountain - nieko geriau nerasi.

saltas

Gal ka is
Citata iš: vatari  vasario 23, 2017, 20:35:11The Fountain - nieko geriau nerasi.
Siulau zemiskesni filma "300"

saltas

Youtubeje visa informacija labai greitai panaikinama, o ir idejimo autoriai (tokiu filmu kaip Zeitgeist, Thrive, The Secret, ar kaip kazkas pasiule The Man from Earth / COWSPIRACY   ) tikslai be pinigines naudos lieka neaiskus. Siulau pasidalinti vaidybiniais filmais.

Linas Esu

Citata iš: saltas  vasario 23, 2017, 22:24:07Youtubeje visa informacija labai greitai panaikinama, o ir idejimo autoriai (tokiu filmu kaip Zeitgeist, Thrive, The Secret, ar kaip kazkas pasiule The Man from Earth / COWSPIRACY   ) tikslai be pinigines naudos lieka neaiskus. Siulau pasidalinti vaidybiniais filmais.
Nesuprantu ko prašote , vaidybiniai filmai ir yra kuriami dėl pinigų . The Man from Earth vaidybinis filmas , kiti du dokumentiniai . Jeigu manote jog juos ištrins youtube , galite parsisiųsti iš torentų . Arba įsigyti Ebay .

vatari

"Sąmokslas" - apie elitą, beveik same kaip ir su illuminati, tik ten subjektyviau viskas, t.y: ritualai ir t.t. Toks +/-

saltas

Citata iš: Linas Esu  vasario 23, 2017, 22:43:49
Citata iš: saltas  vasario 23, 2017, 22:24:07Youtubeje visa informacija labai greitai panaikinama, o ir idejimo autoriai (tokiu filmu kaip Zeitgeist, Thrive, The Secret, ar kaip kazkas pasiule The Man from Earth / COWSPIRACY   ) tikslai be pinigines naudos lieka neaiskus. Siulau pasidalinti vaidybiniais filmais.
Nesuprantu ko prašote , vaidybiniai filmai ir yra kuriami dėl pinigų . The Man from Earth vaidybinis filmas , kiti du dokumentiniai . Jeigu manote jog juos ištrins youtube , galite parsisiųsti iš torentų . Arba įsigyti Ebay .
I youtube dedami filmai "mano manymu" yra buitinio lygio, zemesnio intelekto (jei taip galima issireiksti) zmoniu.

Linas Esu

Citata iš: saltas  vasario 24, 2017, 01:14:06
Citata iš: Linas Esu  vasario 23, 2017, 22:43:49
Citata iš: saltas  vasario 23, 2017, 22:24:07Youtubeje visa informacija labai greitai panaikinama, o ir idejimo autoriai (tokiu filmu kaip Zeitgeist, Thrive, The Secret, ar kaip kazkas pasiule The Man from Earth / COWSPIRACY   ) tikslai be pinigines naudos lieka neaiskus. Siulau pasidalinti vaidybiniais filmais.
Nesuprantu ko prašote , vaidybiniai filmai ir yra kuriami dėl pinigų . The Man from Earth vaidybinis filmas , kiti du dokumentiniai . Jeigu manote jog juos ištrins youtube , galite parsisiųsti iš torentų . Arba įsigyti Ebay .
I youtube dedami filmai "mano manymu" yra buitinio lygio, zemesnio intelekto (jei taip galima issireiksti) zmoniu.
Visų pirma youtube tai ne filmų kanalas . Visų antra yuotube galite rasti nuo čerlio čaplino iki transformerių ar the godfather .

Youtube bendro su filmais turi tik tiek jog joje galima juos patalpinti . Autorinės teisės tai draudžia , ir jeigu išsiųsite " report " filmas po kurio laiko bus ištrintas .Vistiek yra daugybė filmų , dokumentikos . Ir tie visi linkai kuriuos aš numečiau kuo geriausias pavyzdys kaip galima lengvai prieiti prie mažiau populiaraus filmo net nesisiunčiant iš jokių torrentų ir neįsigijant Ebay . The Godfather vienas geriausių vis laikų filmų , ir jį galima lengvai rasti youtube , tai jis taip pat buitinio lygio , žemesnio intelekto ?

saltas

Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 01:28:59
Citata iš: saltas  vasario 24, 2017, 01:14:06
Citata iš: Linas Esu  vasario 23, 2017, 22:43:49
Citata iš: saltas  vasario 23, 2017, 22:24:07Youtubeje visa informacija labai greitai panaikinama, o ir idejimo autoriai (tokiu filmu kaip Zeitgeist, Thrive, The Secret, ar kaip kazkas pasiule The Man from Earth / COWSPIRACY   ) tikslai be pinigines naudos lieka neaiskus. Siulau pasidalinti vaidybiniais filmais.
Nesuprantu ko prašote , vaidybiniai filmai ir yra kuriami dėl pinigų . The Man from Earth vaidybinis filmas , kiti du dokumentiniai . Jeigu manote jog juos ištrins youtube , galite parsisiųsti iš torentų . Arba įsigyti Ebay .
I youtube dedami filmai "mano manymu" yra buitinio lygio, zemesnio intelekto (jei taip galima issireiksti) zmoniu.
Visų pirma youtube tai ne filmų kanalas . Visų antra yuotube galite rasti nuo čerlio čaplino iki transformerių ar the godfather .

Youtube bendro su filmais turi tik tiek jog joje galima juos patalpinti . Autorinės teisės tai draudžia , ir jeigu išsiųsite " report " filmas po kurio laiko bus ištrintas .Vistiek yra daugybė filmų , dokumentikos . Ir tie visi linkai kuriuos aš numečiau kuo geriausias pavyzdys kaip galima lengvai prieiti prie mažiau populiaraus filmo net nesisiunčiant iš jokių torrentų ir neįsigijant Ebay . The Godfather vienas geriausių vis laikų filmų , ir jį galima lengvai rasti youtube , tai jis taip pat buitinio lygio , žemesnio intelekto ?
Ka norejau pasakyti , kad zemesnio intelekto, riboto kapitalo, maziau ziniu turintys individai savo kuryba deda tiesiai i interneta (youtube).

saltas

Pavyzdys - rezisieriaus  Zack Snyder filmas "300"(kiek man zinoma) yra ne apie ka kita, bet apie pries 120 metu "susikurusia" organizacija zinoma pavadinimu Komitetas 300.

Linas Esu

#13
vasario 24, 2017, 02:33:37 Redagavimas: vasario 24, 2017, 05:38:37 by Linas Esu
" Ka norejau pasakyti , kad zemesnio intelekto, riboto kapitalo, maziau ziniu turintys individai savo kuryba deda tiesiai i interneta (youtube).  " - Jūs prakalbote kaip viską žinantis , viską išmanantis geriausias kino kritikas . Tikrai būtų įdomu sužinoti kaip žiūrint video youtube puslapyje galima isšiaiškinti kūrėjo intelekto koeficientą .Neturite žalio supratimo apie youtube ir filmus , bent jau toks įspūdis iš jūsų komentarų . Arba bent jau apie tai ką dabar parašėte .

Aukštyn