Labai reikia meilės burto

Pradėjo Nixo, balandžio 27, 2017, 21:23:09

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Nixo

Pasekmes žinau, tiesiog noriu žinoti, jog padariau viską....

elteide

#1
balandžio 27, 2017, 22:14:14 Redagavimas: balandžio 27, 2017, 23:50:27 by elteide
ar tikrai reikia ? tau ar meilės objektui?
nes , supranti, meilė yra tada , kai nori duoti t.y.pirmiau,  linki mylimam žmogui laimės ,nori  kad jam būt gera( ir nuo to esi jau laimingas), o ne sau t.y. meilė yra davimas , o ne ėmimas ...

.L.U.T.H.O.R.

Yra praktikos skyrelyje vienas, tik naujokams reikia 10 pranešimų parašyti :)

Cerber

Citata iš: Nixo  balandžio 27, 2017, 21:23:09Pasekmes žinau, tiesiog noriu žinoti, jog padariau viską....
kartais is taves reikalaujama ne kazka daryti o tiesiog kantriai kenteti, kraujuoti kol visos silpnybes issidegina. ar panasiai. siaip, tik tarp kitko.

Jurgita363

Sveiki
Butu labai miela jei kas man parasytu koki sekminga burta meilei susigrazinti

Linas Esu

Burtas su bulvėmis

Jurgita363

Kaip ir legva atrodo, bet aš kiek žiūrėjau ji kalba apie darbą po to,
Kitame video ji sako jog reikia melstis ar sakyti kažkokius žodžius, deja ne pasako ka ir kaip

Joli

Citata iš: Jurgita363  gegužės 16, 2017, 20:35:21Sveiki
Butu labai miela jei kas man parasytu koki sekminga burta meilei susigrazinti
Sveiki, sakykite ar gavote tą burtą ar bandete kažką daryti, nes man tai šiuo metu labai aktualu?

Arildas

Kas galite padeti su meiles burtais? Kadangi esu naujokas negaliu pasiziuret

Benamis

Citata iš: Arildas  liepos 05, 2017, 03:26:05Kas galite padeti su meiles burtais? Kadangi esu naujokas negaliu pasiziuret
Kai nebusi naujokas, tada ir paziuresi. Viskas paaiskinta cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4573.0

P.S. Tik be spamo. Nes naujokai uz spama gauna bana be perspejimo :)

.L.U.T.H.O.R.

#10
liepos 05, 2017, 17:19:32 Redagavimas: liepos 05, 2017, 20:32:59 by Legionas
Tik 10 pranešimų reikia... Visi tik nori ant lėkštutės, kad pateikta būtų, biškį darbo įdėkit, tada ir kiti geriau į jus žiūrės ir gal net padės truputį :)

Skeletonas

Citata iš: Legionas  liepos 05, 2017, 17:19:32Tik 10 panešimų reikia... Visi tik nori ant lėkštutės, kad pateikta būtų, biškį darbo įdėkit, tada ir kiti geriau į jus žiūrės ir gal net padės truputį :)
Pastebejau, negi taip sunku? Aš irgi laukiau tu 10 pranešimu kai nejučia jie atejo :) supratau kad nieko man naudingo iš tu temu nera :D

elteide

irgi nor4jai prisiburti meiles? :)

Skeletonas

Citata iš: elteide  liepos 05, 2017, 18:40:58irgi nor4jai prisiburti meiles? :)
Ne, aš ir taip mylimas :D

knopkeee

nemanau,kad tie meiles burtai veikia jei zmogus taves nemyli niekaip nepriversi jo pamilt

Aukštyn