Kaip pamiršti savo buvusią?

Pradėjo modziukas, balandžio 14, 2017, 13:10:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

#15
liepos 27, 2017, 21:06:50 Redagavimas: liepos 27, 2017, 21:10:47 by elteide
suprantu..na nžn ..o kodėl nebūsit, nes pagalvokit,  kokia prasmė jus burti, jei kartu nebūsite?

Simon202

Citata iš: elteide  liepos 27, 2017, 21:06:50suprantu..na nžn ..o kodėl nebūsit, nes pagalvokit,  kokia prasmė jus burti, jei kartu nebūsite?
Na nebeesam. Jis kardinaliai pasikeite staiga. Ir tikrai jis man toks netinka. Taciau, kaip paaiskint ta mano dabartine situacija? Kai skaityk uzmirsai, viskas gerai ir ne is sio ne is to vyksta tokie nebudingi dalykai man...

elteide

pasikeitė ir išsiskyrėt?.. jei lygioj vietoj, nesusitikus , kaip iš oro taip darosi tai nžn..yra čia specų gal patars ką..
radau laidą apie tai ,tik rusiškai
https://www.youtube.com/watch?v=M8K33OistP8

elteide

rezultatas.. :)

Laurynas

As tai manyciau kad spicelia buria kad nepamirstai arba meiles magija neleidzia pamirsti. turi susitikti paklabeti mazu paleis.

RitosS

esu dar viena balta varna - negaliu pamirš vyro, kuris net nebuvo mano, o aš buvau jo meilužė, guodėja. Jau 15 metų prajo, o aš vis dar  turiu kvailą viltį - bendrauti. Turiu savo šeimą, jis turi savo gyvenimą, bet vis dar sapnuoju, vis bandau užmegzt ryšį. prisiprašiau susitikti - pakalbėjom, lyg ir viskas normaliai - gyvenam atskirus gyvenimus, sutarėm, kad galiu pasiskambinti pasikalbėti šiaip, kai būna sunku (taip jis skambindavo man anuomet), bet po viso to - jo žinutė - neskambink man kurį laiką....
Nebežinau, kaip išmest jį iš savo galvos :(

boba

@RitosS pabandyk paprastai duše garsiai kalbant tokiais ( ar panašiais žodžiais) - "Nusiplaunu meilę ir prisirišimą vergui ( vardas)." Kol maudysis vis kartok tuos( ar panašius) žodžius, neužmiršk ir galvos išsiplauti. Turėtų labai greitai palengvėti. Net nepajusi kaip viskas praeis. Bet kai praeina viena meilė iškart ateina kita meilė, tad gali būti kad tuos žodžius vis po kitu vardu tau teks dar ne kartą kartoti. Matai vanduo prisimena žodžius. Vanduo turi atmintį.

vytra

Citata iš: RitosS  rugsėjo 26, 2018, 13:41:30.. esu dar viena balta varna - negaliu pamirš vyro, kuris net nebuvo mano, o aš buvau jo guodėja.
- ar galima žodį "guodėja" suprasti kaip moterišką vyriško žodžio "draugas" variantą? Tuomet draugų nereik pamiršti, nereik "nusiplauti", nereik "klijuoti".

Ačiū.

Supernatural

Citata iš: Benamis  balandžio 14, 2017, 14:56:59Tai cia labai mazai laiko dar praejo.

O cia siek tiek magijos, jeigu ateityje vis dar galvosi:

http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4544.0
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4553.0
Siaip kiekvienam zmogui reikia skirtingai parinkti :)

Supernatural

Yra gudresniu keru, kurie paskui kaip feromonai veiks nors tu ka. Net online bendraujantis zmogus- jau nores ilgam :) visko ant sio svieto yra- oi kiek visko. As tokia esu- kad megstu ant saves isbandyt - veikia. Faktas. Bet su laiku- atsibosta. Kaina didele gyvenime, jei pasirenki ne ta...ka reikia, o ka nori...

IngaGema

Sveiki, pas manęs yra didžiulė problema na aš taip manau, prieš 2 su viršų metu išsiskyriau su vaikinu, na kaip vaikinas, pas mūsų santykiai buvo tokie net nemoku pasakyti na mes buvome daugiau negu draugai ir mažiau negu pora per vidurį, tada jis mane įskaudino ir aš nutraukiau visus ryšius su juo, tada po mūsų išsiskyrimo praėjo du metai ir aš jį susapnavau, tiesiog sapnavau kad draugavau su vaikinu mokykloje bet jo veido negalėjau įžiūrėti, tada pabudau ir mėginau galvoti kas jis toks galėtų būti nes jausmas buvo kad aš jį jau pažįstu, tada man vienas vardas šovė į galvą ir į širdį tai mano buvusio vaikino vardas nuo tada viskas pasikeitė (beto aš turiu vaikiną su kuriuo jau 2 metai draugaujam) nemiegu vis galvoju kaip jam sekasi ir t.t net mano vaikinas nebemielas man jau o tik apie jį galvoju ir labai sunku nes kiekviena naktį verkių labai skauda širdį, beto aš turiu veiklos, mokynuosi, dirbu. Patarkit ką daryti nes aš jau nebegaliu jau 4 mėnesiai kaip jis mano galvoje gyvena

arkliukas

Citata iš: IngaGema  birželio 07, 2019, 23:56:56Sveiki, pas manęs yra didžiulė problema na aš taip manau, prieš 2 su viršų metu išsiskyriau su vaikinu, na kaip vaikinas, pas mūsų santykiai buvo tokie net nemoku pasakyti na mes buvome daugiau negu draugai ir mažiau negu pora per vidurį, tada jis mane įskaudino ir aš nutraukiau visus ryšius su juo, tada po mūsų išsiskyrimo praėjo du metai ir aš jį susapnavau, tiesiog sapnavau kad draugavau su vaikinu mokykloje bet jo veido negalėjau įžiūrėti, tada pabudau ir mėginau galvoti kas jis toks galėtų būti nes jausmas buvo kad aš jį jau pažįstu, tada man vienas vardas šovė į galvą ir į širdį tai mano buvusio vaikino vardas nuo tada viskas pasikeitė (beto aš turiu vaikiną su kuriuo jau 2 metai draugaujam) nemiegu vis galvoju kaip jam sekasi ir t.t net mano vaikinas nebemielas man jau o tik apie jį galvoju ir labai sunku nes kiekviena naktį verkių labai skauda širdį, beto aš turiu veiklos, mokynuosi, dirbu. Patarkit ką daryti nes aš jau nebegaliu jau 4 mėnesiai kaip jis mano galvoje gyvena
Man regis, jums tinkamesnis forumas tokio pobūdžio klausimams būtų vinted.lt negu anomalija.lt. Čia mes buriame, užkeikiame žmones, padedame susigrąžinti prarastus mylimus ir ko gi tik nedarome, pagalvojus. Tai va psichologinėmis temomis ir nekonsultuojame. :D

elteide

pamilkit save.... ;) niekada nepaliks ir neisduos ..

arkliukas

Citata iš: elteide  birželio 09, 2019, 12:20:14pamilkit save.... ;) niekada nepaliks ir neisduos ..
Pasakyti visi sugeba, bet padaryti tai praktiškai niekas. Išvada - pasakyti lengva, padaryti daugumai misija neįmanoma. Gali duoti geriausius patarimus - jie vis vien neveiks tam, kuris nėra pasiruošęs jų priimti.

Lamaluzas

Citata iš: RitosS  rugsėjo 26, 2018, 13:41:30esu dar viena balta varna - negaliu pamirš vyro, kuris net nebuvo mano, o aš buvau jo meilužė, guodėja. Jau 15 metų prajo, o aš vis dar  turiu kvailą viltį - bendrauti. Turiu savo šeimą, jis turi savo gyvenimą, bet vis dar sapnuoju, vis bandau užmegzt ryšį. prisiprašiau susitikti - pakalbėjom, lyg ir viskas normaliai - gyvenam atskirus gyvenimus, sutarėm, kad galiu pasiskambinti pasikalbėti šiaip, kai būna sunku (taip jis skambindavo man anuomet), bet po viso to - jo žinutė - neskambink man kurį laiką....
Nebežinau, kaip išmest jį iš savo galvos :(
Kiek skaitau visas cia situacijas tai dazniausiai pakliuna i jas moterys del to, kad nesugeba pasakyti gana. Gana leistis tampoma uz virveliu del 'vilties' ir 'meiles', gana plesyti save ir atidavineti kitiems, jeigu jie to nenusipelne. Jeigu jis gauna is taves viska ko jam reikia be jokiu salygu is tavo puses tai ir ims. Jeigu isties rupetumet jam bent per puse tiek, kiek jis jums rupi tai nesielgtu kaip vienkartiniu daiktu. Ar jums tikrai verta save aukot del tokio vyro?

Aukštyn