Krikščionybė, kryžius ir Kristus - tik apgaulė?

Pradėjo Benamis, balandžio 04, 2012, 21:20:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Kaip lietuviui išpažinti visiškai svetimą religiją krikščionybę tiesiog nusikaltimas. Visiška ne pagarba savo protėviams, kurie vardan laisvės, garbės ir orumo paaukojo savo gyvybes kovodami prieš krikščionybę. Dabar Žalgirio mūšio metines švenčiame katedroje. Ar dar galima būti didesniais bepročiais? Per 130 inkvizicijos metų taikos metu sudeginta apie 120000 lietuvių. Visai normalu reikalauti žalos atlyginimo iš Vatikano. Koks 100 milijardų žalių visai priimtina.
Kas liečia visus tikėjimus žemėje jie paprasčiausiai kitų civilizacijų ar išmatavimų, kurie mums atrodė kaip dievai, veiklos rezultatas. Normaliai visatos sąmonė nesivaidens žmogui kokio degančio krūmo pavidalu ar žodžiai savaime skambės galvoje. Tai tik technologijos. Tiesiog visiškai ne tas lygis.  Ryšys su tuo iš ko esam atsiradę egzistuoja, bet tai neturi nieko bendro su tikėjimu ar netikėjimu. Tiesiog tai natūraliai egzistuoja ir nereikalingos jokios religijos ar tikėjimai.
Dėl žodžio "amen". Kodėl jo neišvertė, nes dabar normaliai jis suvokiamas kaip "pabaiga". Be to dar nelabai seniai religinės apeigos vyko "paukščių  kalba". Normaliai niekas net nežinojo kuo ten tiki ir apie ką ten eina kalba.   

omcikas

#31
liepos 12, 2012, 03:24:01 Redagavimas: liepos 12, 2012, 03:30:17 by omcikas
Matau, jog religija ir toliau bandoma sutrypti.. is tikruju uzsiregistravau del to, kad negalejau tyliai ziureti kaip zmones raso ,jog nera Dievo, jog mes gimstame, gyvename ir mirstame ir tuo viskas pasibaigia.. as tuo netikiu. Tikiu, jog gamtoje viskas turi pusiausvyra, tikiu, jog viskas kartojasi yra sakoma jei nori zinoti kas bus ateityje - pazvelk i praeiti..  ir tikrai  kartojasi- karai, ligos, ateina praeina ir vel ateina krize, ateina pavasaris, vasara , ruduo, ziema ir vel pavasaris ir t.t.. Bet ne apie tai pakalbet norejau, kodel as tikiu, i Dieva, i visagali prota, kuris tik Jam suprantamais priezastiniais rysiais padeda mums eiti per gyvenima?  Papasakosiu  2 istorijas.
1. Kai baigiau vidurine isvaziavau is savo miestelio ir istojau i viena is didmiesciu kolegiju. . Atejas i viena is paskaitu dabar nepamenu ar tai pirma diena ar pirma savaite atsisedau salia patrauklios merginos. Praejo gal kelios savaites ir gryzes po studiju ir islipes is traukinio eidamas namo sutikau ta pacia mergina. Dabar duosiu siek tiek darbo skeptikam matematikam paskaiciuokit kokia tikimybe man buvo atsisesti salia sios merginos jeigu bent pirmame kurse per 3ar 4 studiju programas(teisninkai , vadybininkai ir pan) mes buvom vieninteliai is to pacio miesto ? kiekvienoj studiju programoj po mazdaug 50 zmoniu  taigi 150-200 zmoniu, o as atsisedau salia vieninteles merginos is to pacio miesto nors anksciau jos nebuvau mates ir nepazinojau .. Sakot et visko pasitaiko ? na gerai tesiu istorija toliau... po kurio laiko su ta mergina mes pradejom draugauti, karta norejau ja pristatyti vienam is savo geriausiu draugu (ju turiu 2) , bet pasirodo mano mergina jau buvo pazystama su mano vienu is geriausiu draugu ... is kur? ji buvo jo pusesere! kokie sansai susipazint su draugo pusesere jeigu mano miestelyje anot wikpedijos 10000 gyventoju ?
taigi sutrumpintai: Kokia tikimybe papult i ta pacia studiju grupe jeigu ju yra 3, atsisesti salia vienintelio zmogaus is to pacio miesto, jeigu studentu skaicius 150-200 ir kokia tikimybe, jog tai bus geriausio draugo pusesere jeigu miestelyje gyvena 10000gyventoju.. ?
2 istorija.  Pries vestuves teko lankyti kursus apie santuoka (tuokiantis baznycioje tai privaloma) grupeje buvo apie 20 zmoniu (labai nemegstu tiksliu skaiciu). Na zodziu dar pries vestuves mano zmona is darbovietes buvo nusiusta i kita miesta  i Vilniu, i papildomus apmokymus ir ten sutiko viena is merginu kuri lanke baznycios kursus toj pacioj grupej kaip ir mes... pasirodo ta mergina kaip ir mano zmona dirba toje pacioje kompanijoje ta pati darba tik skirtinguose miestuose. Kokia tikimybe buvo joms susitikti toje pacioje paskaitoje uz 60 km mieste kuriame gyventoju apie 554 060 (wikipedia) ?
Jus tikit, jog tai tiesiog sutapimai ? as ne.. tikiu, jog siem ivykiam ivykti buvo lemta, tikiu, jog kazkas is auksciau turejo kazkoki plana..  Jus galit sakyt na ir kas is to, kad tavo zmona susitiko su ta mergina uz 60km kokia prasme.. o kas zino is tikruju kaip musu darbai ar zodziai ar veiksmai paveikia musu sutiktus zmones... galbut tai kas mums atrodytu neturi prasmes is tikruju yra labai kazkam prasminga.. Sunkiai man sekasi rasyti,  nesu as rasytojas... belieka tiketis, kad supratot ka norejau pasakyti..  Tai tik 2 labiausiai isimine pavyzdziai,(o ju yra ir daugiau) kurie mane privercia prisiminus susimastyti, jog Dievas tikrai yra ir ,kad ne viskas kas nutinka yra tiesiog matematinis atsitiktinumas .. Tikiu, jog kiekvienas permastes savo gyvenima prisimintu tokiu nutikimu, kuriuos pavertus matematinem tikimybiu teorijom - atsakymas gautusi, jog to kas buvo beveik negalejo buti..  :)

HellSing

Citata iš: Vytautas  birželio 10, 2012, 23:11:36
Kaip lietuviui išpažinti visiškai svetimą religiją krikščionybę tiesiog nusikaltimas. Visiška ne pagarba savo protėviams, kurie vardan laisvės, garbės ir orumo paaukojo savo gyvybes kovodami prieš krikščionybę. Dabar Žalgirio mūšio metines švenčiame katedroje. Ar dar galima būti didesniais bepročiais? Per 130 inkvizicijos metų taikos metu sudeginta apie 120000 lietuvių. Visai normalu reikalauti žalos atlyginimo iš Vatikano. Koks 100 milijardų žalių visai priimtina.
Kas liečia visus tikėjimus žemėje jie paprasčiausiai kitų civilizacijų ar išmatavimų, kurie mums atrodė kaip dievai, veiklos rezultatas. Normaliai visatos sąmonė nesivaidens žmogui kokio degančio krūmo pavidalu ar žodžiai savaime skambės galvoje. Tai tik technologijos. Tiesiog visiškai ne tas lygis.  Ryšys su tuo iš ko esam atsiradę egzistuoja, bet tai neturi nieko bendro su tikėjimu ar netikėjimu. Tiesiog tai natūraliai egzistuoja ir nereikalingos jokios religijos ar tikėjimai.
Dėl žodžio "amen". Kodėl jo neišvertė, nes dabar normaliai jis suvokiamas kaip "pabaiga". Be to dar nelabai seniai religinės apeigos vyko "paukščių  kalba". Normaliai niekas net nežinojo kuo ten tiki ir apie ką ten eina kalba.   

Parodik nors viena dokumeta kur nurodita toks didelis skaicius. Kiek as pas zinau ir kiek man tevas sake tai kad LDK teritorijoje buvo sudegintos tik nuo 40-100 zmonius. Net jeigu Zigimantas Augustas savo Barborai gyditi samde raganas is LDK. O jeigu tu kartais suklydai rasydamas "taikos metu" kad sudegino tai as tau galiu pasakyti kad musu protevei ta pati dare su katalikais.

marko

Omcikas tavo parasytos pasakeles neirodo dievo egzistavimo :) sutapimas ir yra sutapimas, o ne dievo pirstas :)

paragraf 78

Citata iš: Vytautas  birželio 10, 2012, 23:11:36
Dėl žodžio "amen". Kodėl jo neišvertė, nes dabar normaliai jis suvokiamas kaip "pabaiga". Be to dar nelabai seniai religinės apeigos vyko "paukščių  kalba". Normaliai niekas net nežinojo kuo ten tiki ir apie ką ten eina kalba.


Amen nesuvokiamas kaip pabaiga, o turi reikšmę "tikiu". Gali taip sakyti, niekas nedraudžia.
Apeigos vyko ne paukščių kalaba, o lotynų, kurią praktiškai kiekvienas suprasdavo bent minimaliai, nes mokyklos būdavo prie bažnyčių, kur buvo apmokoma, kaip reikia lotyniškai melstis. Tai maldas žmonės tikrai suprato. Ba to, tikėjimui pažinti pastoracija vykdavo gimtąja kalba, o ne lotynų.
Kas dėl tikėjimo svetimumo, tai siūlau pasiskaityti knygą "Žemaičių vyskupijos vizitacija 1579 metais". Pamatysi kokie tikintys krikščionybe buvo žmonės žemaitijoje, kaip prašo atsiųsti gerą kunigą ir t.t. Pagonybės nelikę jau nei lašo. Taip kad neromantizuok, o žiūrėk į faktus.

omcikas

Citata iš: marko  liepos 12, 2012, 07:53:57
Omcikas tavo parasytos pasakeles neirodo dievo egzistavimo :) sutapimas ir yra sutapimas, o ne dievo pirstas :)

na tai as juk siulau pasiskaiciuoti, kokia matematine tikimybe tokiu sutapimu .. aisku kiekvienas turi teise pasirinkt kuo tiketi, o kuo ne. :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: omcikas  liepos 12, 2012, 11:58:26
Citata iš: marko  liepos 12, 2012, 07:53:57
Omcikas tavo parasytos pasakeles neirodo dievo egzistavimo :) sutapimas ir yra sutapimas, o ne dievo pirstas :)

na tai as juk siulau pasiskaiciuoti, kokia matematine tikimybe tokiu sutapimu .. aisku kiekvienas turi teise pasirinkt kuo tiketi, o kuo ne. :)


Dar daug įvairių faktorių manau nepaminėta, kurie gali padidinti susitikimo galimybę :)
Be to nemanau, kad egzistuoja Dievas kaip asmenybė,prie to paties nemanau, kad kuri nors iš pagrindinių religijų kalba apie tikrąjį Dievą.

x

Na yra toks posakis
Ne dievas sukure zmones,zmones sukure dieva.

paragraf 78

Posakis ir lieka posakiu, kokių tik jų neprigalvota. Žodžių žaismas, sofizmas ir tiek.
Jei žmogus kuria dievą, tai jis nepažįsta tikrojo Dievo. Turi susikūręs jo įvaizdį, kurį iš tiesų pats ir susikuria. Pažįstant tikrąjį Dievą, įvyksta savotiškas ikonoklazmas, kai netikri Dievo įvaizdžiai žlunga. Va tada atsiveria akys.

x

Na bent jau mano poziuriu tai as saves nepriskiriu nei vienai religijai ir elguosi gyvenime taip,kaip man atrodo teisinga.
Dievas neturi kitu ausu,kaip tik musu.
Dievas neturi kitu akiu,kaip tik musu.
Dievas neturi kitu ranku,kaip tik  musu.

paragraf 78

Citata iš: x  liepos 14, 2012, 10:43:20
Na bent jau mano poziuriu tai as saves nepriskiriu nei vienai religijai ir elguosi gyvenime taip,kaip man atrodo teisinga.


Va todėl ir slepiesi už svetimų sentencijų, bandydamas save pateisinti ;)

x

Na matau nelabai supratai ka norejau pasakyti bet nieko  ;D

x

O kas konkreciai susija su krikscionibe,kad si religija apgaule.Mano supratimu taip ir yra.

Benamis

Nerasyk 2 zinuciu is eiles, naudok funkcija "Keisti".

paragraf 78

Citata iš: x  liepos 14, 2012, 11:28:32
O kas konkreciai susija su krikscionibe,kad si religija apgaule.Mano supratimu taip ir yra.


Matai, tavo supratimas labai neaiškus, jei argumentuotum, tai gal kas ir paaiškėtų, nes kolkas tik nuvalkiotais šūkiais pasisvaidei ir tiek.

Aukštyn