Krikščionybė, kryžius ir Kristus - tik apgaulė?

Pradėjo Benamis, balandžio 04, 2012, 21:20:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Stai koki teksta radau narsydamas internete:

"Kai kurie perdavimai kalba apie tai, kad po truputi pradės aiškėti kokio lygio melas, apgavystės ir žmonių mulkinimas vyksta mūsų planetoje.

Viena iš didžiausių apgaulių - krikščionybė, kryžius ir Kristus.

Kryžius - tai ženklas kuris viską anuliuoja ir panaikina. Jis yra specialus filtras, per kurį niekas nepraeina į Dangų. Tam jis ir sukurtas, tokia jo paskirtis. Lygiai taip pat veikia ir žodis - Amen.
Kodėl žmonės skundžiasi, kad jų maldos neišklausomos ir negirdimos ? Todėl, kad pasimeldę jie anuliuoja visas savo maldas persižegnodami ir žodžiu - Amen. Lygiai taip pat kunigai sutuokę jus bažnyčioje, santuoką anuliuoja ceremonijos gale ištardami Amen.

Kristus.... nenumirė už jokias mūsų nuodėmes. Mūsų nuodėmės yra mūsų reikalas ir tik mes patys galime jas išsivalyti. Tie, kas tiki ir garbina Kristų, garbina paprastą žmogų. O tai yra nuodėmė. Jis buvo apgautas, kad turi numirti už žmoniją. Tuo patikėdamas jis atsisakė savo Dieviškumo ir tapo paprastu žmogumi, o "pasiaukodamas" jis neįvykdė savo Dieviškojo plano, savo misijos, kuri jam buvo suplanuota.

Be to, Biblijoje labai aiškiai parašyta: "Aš esu siųstas tik pas pražuvusias Izraelio namų avis"... "Aš atėjau šaukti ne teisiųjų, bet nusidėjėlių".(tą patį sako ir Anastasija) Ir apie 12 apaštalų išsiuntimą sakoma: "Nenuklyskite pas Pagonis ir neužsukite į samariečių miestus, verčiau lankykite Izraelio namų avis".

Tuo tarpu apsišaukėlis apaštalas Paulius, sulaužo Kristaus nurodymą ir keliauja per visus pagonių kraštus ir skelbia atseit "Kristaus mokymą".

Tikėdami į Kristų, jūs sukuriate tarpininką tarp savęs ir Tėvo (Kūrėjo), o tarp mūsų ir Tėvo neturi būti nieko, jokių tarpininkų, nei religijų, nei Kristaus, nei Krišnos, nei Pakylėtų Valdovų, nei Reiki.
Tarp manęs ir Tėvo nėra nieko.

Kai žmonės tai supras, jų maldos bus išklausytos ir išgirstos, nes jų neperims jokie tarpininkai."

Ka manote, apie tokia nuomone?

paragraf 78

Na jau. Maldos išklausomos ir santuokinė malonė būna paženklinus ją kryžaisu ženklu. O kuo "amen" užkliuvo tai nesuprantu, nes šis žodis reiškia "tikiu". Tai gi kai maldos pabaigoje pasakai "amen" gali sakyti ir  "tikiu" bus lygiai tas pats.
Prisimąsto žmonės nebūtų dalykų ir nesuprasdami jš esmės prikuria pasakų.

Jonas

CitataPrisimąsto žmonės nebūtų dalykų ir nesuprasdami iš esmės prikuria pasakų.


Va todėl ir buvo parašyta Biblija, atsirado krikščionybė.

paragraf 78

Biblija kaip tokia atsirado gerokai po krikščionybės atsiradimo. Buvo begalė knygų, kurios skaitytos liturgijoje, tik IV a. išsigrynino tai kas tapo Biblija.

RoxiO

Benami, auksiniai žodžiai. Amen. :)

paragraf 78

Citata iš: RoxiO  balandžio 04, 2012, 22:52:42
Benami, auksiniai žodžiai. Amen. :)


Va toks yra dabartinis žmogus: nesvarbu kad žodžiai neatspindi tiesos, svarbu kad gerai skamba

RoxiO

Taip sakau ne dėl to, kad gerai skamba, o dėl to, kad atspindi mano požiūrį.

paragraf 78

Net jei tas požiūris klaidingas?

RoxiO

Na čia jau ne man ir ne jokiam kitam mirtingajam žinot ar klaidingas , ar ne. :)

Hekate

Jei kuo ir tikėjau, tai gal ir Dievu su Velniu, bet tikrai ne bažnyčia, biblija ar dar kuo panašiu... Čia tik mano nusistatymas prieš ją, tik tiek  :-\ Ir kiek joje tiesios tikrai nežinau ir kažin ar kas nors žino  ???

OKULTISTE

Tikejo Dievo, bet ne tuo, ka Jis sako... Na tik pasijuokti belieka...

RoxiO

Citata iš: OKULTISTE  balandžio 13, 2012, 13:23:52
Tikejo Dievo, bet ne tuo, ka Jis sako... Na tik pasijuokti belieka...

Į šitą tavo mintį galiu atsakyti tik tiek:


Ryte į mano duris pasibeldė porelė. Pirmas prabilo vyras:
- Sveiki! Aš Džonas, o ji - Meri.

Meri: Mes kviečiame tave kartu su mumis bučiuoti subinę Henkui!
Aš: Atsiprašau, apie ką čia? Kas tas Henkas ir kam man bučiuoti jo subinę?
Džonas: Jei pabučiuosi subinę Henkui, jis tau duos milijoną dolerių, o jei ne - suspardys taip, kad atsiminsi visam gyvenimui.
Aš: Čia ką, kažkoks Jackass šou?
Džonas: Henkas - milijonierius filantropas. Jis pastatė šitą miestą. Henkas jo šeimininkas! Jis gali daryti ką panorėjęs, ir jis nori padovanoti tau milijoną dolerių,- tau tereikia pabučiuoti jam subinę!
Aš: Bet tai kažkokia nesąmonė! Kokio velnio…
Meri: Kas tu toks, kad abejotum Henko galia? Ką, tu nenori milijono dolerių? Argi už tokius pinigus neapsimoka pabučiuoti jam subinės?
Aš: Na, gal ir apsimoka, jei tai legalu, bet…
Džonas: Tada eime bučiuoti subinės!
Aš: Ir dažnai jūs bučiuojate jam subinę?
Meri: O taip! Visą laiką!
Aš: Ir jūs jau gavote milijoną?
Džonas: Dar ne. Jis duos pinigus tik tada, kai paliksime šį miestą.
Aš: Tai kodėl jūs dar čia?
Meri: Negalima palikti miesto, kol Henkas neliepė, kitaip negausi jokių pinigų, ir Henkas perpis tau galvą.
Aš: Bet jūs pažįstate ką nors, kas gavo iš Henko milijoną?
Džonas: Mano mama bučiavo Henko subinę daugelį metų. Ji neseniai išsikraustė, ir aš tikiu, kad ji gavo pažadėtus pinigus.
Aš: Jūs kalbėjotės su ja apie tai?
Džonas: Žinoma, ne. Henkas to neleidžia.
Aš: Kodėl tada manote, kad jis sumoka pinigus, jei nesate kalbėję su niekuo, kas būtų juos gavęs?
Meri: Bet jis duos tau dalį pinigų avansu. Pavyzdžiui, tau gali pakelti algą, tu gali laimėti loterijoje arba tiesiog rasti gatvėje 20 dolerių…
Aš: O kuo čia dėtas Henkas?
Džonas: Egzistuoja tam tikras ryšys.
Aš: Atsiprašau, bet man tai panašu į mistifikaciją.
Džonas: Bet dėl milijono dolerių verta pasistengti! Atsimink - jei nebučiuosi Henkui subinės, jis tave suspardys!
Aš: Gerai, gal aš galėčiau su juo pakalbėti ir išsiaiškinti kai kurias smulkmenas?
Meri: Niekas negali matyti Henko ir su juo kalbėtis!
Aš: Kaip tada jūs bučiuojate jam subinę?
Džonas: Kartais mes tiesiog siunčiame oro bučinį mąstydami apie Henko subinę. Kartais bučiuojame subinę Karlui, o jis perduoda Henkui.
Aš: Kas tas Karlas?
Meri: Tai mūsų draugas. Jis išmokė mus bučiuoti Henko subinę.
Aš: Ir jūs patikėjote jo kalbomis, kad yra kažkoks Henkas, kuris nori jus apdovanoti už subinės bučiavimą?
Džonas: Ne! Prieš daugelį metų Karlas gavo Henko laišką, kuriame viskas išaiškinta. Pažiūrėk pats!

Džonas davė man laiško fotokopiją:

Aš: Bet juk tai parašyta ant Karlo firminio blanko!
Meri: Henkas neturi popieriaus!
Aš: Bijau, kad tai Karlo braižas.
Džonas: Žinoma. Henkas jam diktavo!
Aš: Bet jūs sakėte, kad niekas nematė Henko!
Meri: Prieš daugelį metų jis kalbėdavo su kai kuriais žmonėmis.
Aš: Jei jis filantropas, tai kodėl suspardo tuos, kurie juo netiki?
Meri: Tokia Henko valia - jis visada teisus.
Aš: Kodėl?
Meri: Septintas punktas skelbia: „Viskas, ką sako Henkas, yra teisinga".
Aš: O gal jūsų draugas Karlas viską prasimanė?
Džonas: Jokiu būdu! Penktame punkte rašoma: „Šį laišką padiktavo Henkas". Be to, 2 punktas sako: „Nepiktnaudžiaukite alkoholiu", 4 punktas - „.Taisyklingai maitinkitės", o 8 punktas - „Pasinaudoję tualetu nusiplaukite rankas". Visi žino, kad tai tiesa, reiškia, ir kiti punktai teisingi!
Aš: Bet 9 punktas sako „Negerkite", o tai prieštarauja 2 punktui. Šeštas punktas - išvis kliedesys apie Mėnulį iš sūrio!
Džonas: Devintas punktas tiesiog paaiškina antrąjį. O dėl šešto punkto - ar tu buvai mėnulyje?
Aš: Bet mokslininkai sako, kad jis padarytas iš uolienų.
Meri: Tos uolienos gali būti sukietėjęs sūris.
Aš: Jei mes dar nežinome uolienų sudėties, tai dar nereiškia, kad Mėnulis iš sūrio.
Džonas: Mokslas gali klysti. Mes žinome, kad Henkas visada teisus!
Aš: Mes žinome?
Meri: Taip parašyta šeštame punkte.
Aš: Tu sakai, kad Henkas visada teisus, nes taip parašyta laiške. Laiškas teisingas, nes jį padiktavo Henkas. Henkas diktavo laišką, nes taip rašoma laiške. Turime uždarą ratą - Henkas teisus, nes jis sako, kad yra teisus.
Džonas: Pagaliau tu supratai!
Aš: Gerai, kaip ten dėl dešrelių?
(Meri paraudonuoja.)
Džonas: Dešrelės bandelėje, be padažo. Visa kita - blogai. Taip sako Henkas.
Aš: Tikrai? Negalima valgyti nei garstyčių, nei majonezo?
(Meri atrodo priblokšta.)
Džonas: Padažai - šventvagystė!!!
Aš: Ir kopūstų su majonezu negalima?
(Meri užsikemša ausis ir niūniuoja)
Džonas: Tai šlykštu. Tik iškrypėlis gali tai valgyti.
Aš: O man visai skanu. Visada taip valgau.
(Meri nualpsta. Džonas ją pagauna krentančią)
Džonas: Jei būčiau žinojęs, kad esi vienas iš jų, nebūčiau gaišęs laiko su tavimi. Kai Henkas tave spardys, aš stovėsiu šalia ir skaičiuosiu pinigus. Bučiuosiu Henko subinę už tave, prakeiktas kopūstų ėdike!
--------------------------------------------------------------
Dabar supratai kodėl verta tikėti dievu, bet ne tuo, ką "jis" (<- abejoju) sako?

OKULTISTE

Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 14:13:15
tik tiek:


Tiek uzsikvatojau, kad ir nebeskaiciau "paklodes"...

Beelzebub

Citata iš: OKULTISTE  balandžio 13, 2012, 14:47:16
Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 14:13:15
tik tiek:


Tiek uzsikvatojau, kad ir nebeskaiciau "paklodes"...


Tai tu niekada neskaitai ilgesnių post'ų kiek pastebėjau.

paragraf 78

Kiek teko pastebėti dalyvaujant forumuose, ilgus postus mažai kas skaito. Aš va irgi dažniausiai neskaitau ilgų postų. laiko gaila.

Aukštyn