SpaceX skelbia kitais metais skraidinsianti 2 žmones į Mėnulį

Pradėjo Bla, kovo 01, 2017, 21:43:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

dar nespejau..

klajunas

Naujausioje savo prezentacijoje, vakar Elon Musk pranešė, kad SpaceX skirs visus savo resursus Marso projektui ir jau po 4 metų, 2022, į Marsą pasiūs dvi tarpplanetines transporto sistemas (interplanetary transport systems). Dar po dviejų metų, 2024, skris jau 4 TTS, dvi iš kurių bus transporto ir dvi su žmonėmis. Tai turėtų būti pirmi į Marse išsilaipinę žmonės, kurie ten pirmiausiai turės surasti resursus ir pastatyti kuro gamyklą. Per 50-100 metų planuojama sukurti milijono žmonių koloniją Marse. Skelbiama kad prinicpiniai technologiniai sprendimui jau padaryti.

https://www.theverge.com/2017/9/29/16378802/elon-musk-mars-plan-rocket-spaceship-colonization-iac-2017


vytra

Citata iš: Bla  kovo 01, 2017, 21:43:34Dragon įgulos kapsulė - patobulinta Dragon krovinių kapsulės versija.
- aš negaliu atsistebėti, kaip pervertinami popieriniai popieriukai, kaip jie širdingai tausojami, ir kaip šlykščiai nuvertinamas "Žmogus".

p.s.
.. kam reikėjo suardyti bevei tobulą "space Shuttle Challenger" programą? kodėl dabar žmonės bus kišami į gyvulinius vagonus/kapsules?


:(


elteide

Citata iš: Linas Esu  gegužės 04, 2017, 13:39:18Ir kaip filmas ?
visai pamiršau apie jį...arbuzams ačiū priminė reikia pažiūrėt ..

xsistemax

Pristatyti gyvą žmogų  į Marsą šių dienų technika įmanoma,bet,deja,tik gyvą,bet nefunkcionalų.Kosminė spinduliuotė nepataisomai suardytų smegenis ir Marsą pasiektų "daržovė".
Space x nekalba apie kokias nors spec.technologijas,todėl galime būti tikri,kad jų žadamos pilotuojamos misijos į Marsą tik pažadais ir baigsis...
Aišku,netvirtinu,jog nėra pažangesnių technologijų ir kad Marse žmonių nėra. :)

Benamis

Citata iš: xsistemax  lapkričio 16, 2017, 18:06:27Aišku,netvirtinu,jog nėra pažangesnių technologijų ir kad Marse žmonių nėra.
Kaip suprasti?

xsistemax

#21
lapkričio 16, 2017, 18:28:42 Redagavimas: lapkričio 16, 2017, 18:35:45 by xsistemax
Yra gan patikimos nutekėjusios informacijos,kad žmonės ten jau buvo.
o gal ir šiuo metu yra.
Formuluokim taip:
labai svariais argumentais paremta informacija.

Linas Esu

#22
lapkričio 16, 2017, 20:12:35 Redagavimas: lapkričio 16, 2017, 20:19:19 by Linas Esu
Citata iš: xsistemax  lapkričio 16, 2017, 18:28:42Yra gan patikimos nutekėjusios informacijos,kad žmonės ten jau buvo.
o gal ir šiuo metu yra.
Formuluokim taip:
labai svariais argumentais paremta informacija.
Kur galima rasti patikimų šaltinių apie tai ? kas tie žmonės , kurie nutekino tokią informaciją , ar jie kredibilūs ?

Ir kokie tie " švarūs " argumentai ?

P.S klausiu , kadangi teko skaityti keletos ufo pamišėlių " nutekintus slaptus " perpasakojimus ale Marse jau gyvena žmonių kolonija , bei kad mes skraidome lėkštėmis , nes bendradarbiaujame su ateivių rase . Bet čia tik dar viena istorijų , kuri neturi jokių patikimų argumentų , viskas remiasi į tikėjimą .

San IL

Citata iš: xsistemax  lapkričio 16, 2017, 18:28:42Yra gan patikimos nutekėjusios informacijos,kad žmonės ten jau buvo.
o gal ir šiuo metu yra.
Formuluokim taip:
labai svariais argumentais paremta informacija.
Aha, man irgi įdomu. Kokie tie šaltiniai ir ką juose rašo.


Aukštyn