Mekabciel Blog'as

Pradėjo Mekabciel, sausio 28, 2017, 11:57:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

Citata iš: vytra  birželio 22, 2017, 10:37:15- čia geras klausimėlis TV laidai "klausimėlis"! :)

p.s.
.. kas miegojo per fiziką mokykloje, tai: "neįmanoma sukurti judesį/postūmį be atramos taško".

p.s.2
.. didinant jėgą uždaroje grandinėje, nutrūks silpniausia grandinės dalis, plaukai?


:(

Tai jei egzistuoja vienas bendras kvantinis laukas arba nekintanti šviesa, tai ir atramos taškas, kur tik nori, o visa problema yra konkrečiai tik žmogaus požiūryje į supamą realybę.

Uždara grandinė yra visa realybė, kuri yra begalinė, o ne mano ranka ir mano kūnas. Tai visiškai sąlyginis dalykas. Susitarimo reikalas. Juk mes esame esminė šios didelės minties dalis, ta kuri mąsto. Tai kaip realybė mąstys(mes) taip ir bus.

O fizika irgi dar vienas vadovėlis... Vadovas ir tada vadovaujies ja ir nekuri savų taisyklių.  "Va yra keturios sąveikos ir neįmanoma jų niekaip sulaužyt" Tas "neįmanoma" darosi toks niekam nereikalingas šlakas. Neįmanoma, negalima, nebūna ir t.t. O gal įmanoma, galima, būna ir reikia? Neįmanoma dėl to, kad užkoduota žmoguje, kad nesusižeistų, kol nesupranta į kur papuolė...
Gal mums ta realybė duota, tam, kad mes jai vadovautume, o ne ji mums, nes gi mes ir esame ji? :)

vytra

Citata iš: Mekabciel  birželio 22, 2017, 11:29:40Neįmanoma, negalima, nebūna ir t.t. O gal įmanoma, galima, būna ir reikia?
- čia kalbėjau ne apie "begalybę", o tik konkretų arklį pelkėje su konkrečiu žmogumi. :) Pagal šiuolaikinį žmonijos pažinumo lygį, jis turi tik vieną šansą: rauti nuo galvos plaukus ir juos mėtyti žemyn su maksimalia jėga! Tuomet metamam plaukui suteikto pagreičio atoveiksmis sukurs keliamąją jėgą raiteliui!

:)

Mekabciel

Citata iš: vytra  birželio 22, 2017, 11:42:00- čia kalbėjau ne apie "begalybę", o tik konkretų arklį pelkėje su konkrečiu žmogumi. :) Pagal šiuolaikinį žmonijos pažinumo lygį, jis turi tik vieną šansą: rauti nuo galvos plaukus ir juos mėtyti žemyn su maksimalia jėga! Tuomet metamam plaukui suteikto pagreičio atoveiksmis sukurs keliamąją jėgą raiteliui!

:)


FIX IDĖJA.

Turėtų suveikti...
 :D

Mekabciel


elteide

#574
birželio 22, 2017, 23:08:38 Redagavimas: birželio 22, 2017, 23:37:32 by elteide
na tu cia uzlankstei vytrai ,Makabciel, :D

Mekabciel


Mekabciel

#576
birželio 25, 2017, 23:18:24 Redagavimas: birželio 26, 2017, 11:15:02 by Mekabciel
Dar apie skaičius Šeši - Devyni - Trys.

Mano gmail inbox: Nedorovingas skaičius. :( Nors sudėjus gaunasi 59 arba 5 - viduriukas. :) O pridėjus tris vienetukus, tai yra - mane, gaunasi AŠ.
5+6+6+6=23+1+1+1=26
 



Mes tokioje "Geometrijoje" realiu laiku egzistuojame? :) 





Mekabciel

#577
birželio 26, 2017, 15:22:33 Redagavimas: birželio 26, 2017, 15:46:30 by Mekabciel


It came from nothing.
:)

Mekabciel

#578
birželio 26, 2017, 18:23:58 Redagavimas: birželio 26, 2017, 19:03:10 by Mekabciel
Rebusas.

PradžiojE Dievas...

P/E = X
X = ?

Siūlykite savo atsakymus iki 22:07 h...


Mekabciel

Visur tas
...

klajunas

#580
birželio 26, 2017, 19:58:09 Redagavimas: birželio 26, 2017, 20:00:30 by klajunas
Atsakysiu savo metodu, kadangi gematrijos nestudijuoju.
Mano metodas yra nebegalybiniai kontinuumai. Begalybė - tai to paties veiksmo begalinis monotoniškas kartojimasis. O pas mane monotoniško kartojimo nėra, nes kontinuumai deformuoti ir bet koks sekantis pakartojimas neprivalo būti tapatus prieš tai buvusiam. Tai reiškia bet kuris pakartojimas gali būti pradžia, pabaiga ir bet kuris tarpinis variantas. Todėl visi kontinuumai užsibaigia, nes sugrįžta per veidrodinę visatą į save.

E yra vieta, ekstensyvi visata. P yra "nieko" perėjimas į apatinį vienetą dėka pirminio dualumo. Iš vienetų atsiranda visi ekstensyvumai, kurie yra baigtiniai, nes apsiverčia į savo veidrodinį atspindį. Tai vienas galimybių žemėlapio variantas.



O kas gaunasi iš pasaulio padalinus pirminį dualumą, pagalvokit patys.

Mekabciel

#581
birželio 26, 2017, 22:52:20 Redagavimas: birželio 27, 2017, 03:35:12 by Mekabciel
Ikrovei tikrovę. :D
Skaičiau, skaičiau, gilinausi gilinausi, galvojau, kaip čia reik suprasti... :D Tik poto supratau, kad apie tą patį - PradžiojE. :)

Labai idomiai išdėstei. Sutinku.
Manau, tai daugiau idėja, nei, kad pasikartojantis procesas.

Gal tarp PI skaičiaus visą laiką yra - 693 - ta dieviška enegerija, kuri veiksmą gali padaryt - BETKOKĮ, o pats PI yra proceso griaučiai. Kaip tas PI sužibės, priklauso nuo 693 ir tada atsiveria - neaprėpiamos galimybės, o ne monotoniškas procesas. :)

O šiaip gematriją nėra ką studijuoti. 32 raidelės ir 32 skaitinės reikšmės. 1+2+3...31+32=528; 1 + 32(priešinga raidė abėcėlėje) = 33. Ir visas mokslas. O poto dėlioji, kaip šauna į galvą, redukuoji, daugini, dalini... :)


/////////////////////

Gal dar bus variantų dėl PradžiojE...  ? :)

SPACE

Pradžioje, tai laiko pradžia, laiko paleidimas.

Atkasama Baalbeko šventykla, tikriausiai, buvusi Solomono temple.


Mekabciel

Citata iš: SPACE  birželio 27, 2017, 13:49:35Pradžioje, tai laiko pradžia, laiko paleidimas.

Atkasama Baalbeko šventykla, tikriausiai, buvusi Solomono temple.

O ačiū, šituos LABAI mėgstu, daugybę peržiūrėjęs... tie luiteliai tai tokie... :D Jaučiu juos spragtelėjimu sukurdavo. :)

SPACE

su shamiru, talmude minimas toks aparatas ar gyvūnas, nedidelis, gal 2 cm, su juo, kaip su lazeriu, galėjo akmenis skaldyti.
Tiesa, Sol Om On jį gavo iš demonų.

Aukštyn