miestai net forumo adminų '' tolerancija'' kitaminčiams .Ką apie tai manote ?

Pradėjo rimgis, sausio 04, 2017, 09:31:30

« ankstesnis - sekantis »

Ar pritariate kitaip manančių šalinimui iš svetainės?

Ne
Taip
Pritariu, bet tik tuo atveju, jei asmuo  įžeidinėja kitus pokalbio dalyvius
Nežinau
Neteko su tuo reiškiniuu susidurti
Žemyn

rimgis


rimgis

Jei  kas esate su jais susidūrę- rašykite šioje temoje

mma

prezidentei nebandėt parašyt?

rimgis

Citata iš: mma  sausio 04, 2017, 09:38:30prezidentei nebandėt parašyt?
prezidentė nuo  pusgalvių neapsaugos

paragraf 78

#4
sausio 04, 2017, 15:29:22 Redagavimas: sausio 04, 2017, 16:32:32 by paragraf 78
Nelabai suprantu apie ką tema.
Kažkas buvo pašalintas iš forumo?
Aš nepamenu, kad kažką būčiau pašalinęs, o jei pašalino tai nebent Anomalija , o gal šiaip koks bugas.

Anomalijoje "kitaminčiai" nėra šalinami, nebent pažeidžia forumo taisykles (nemadagus bendravimas, LR įtatymų pažeidinėjimas ir t.t.), niekas nešalinamas be priežasties. Išvis per visą forumo istoriją buvo pašalinti maksimum trys keturi žmonės, bet visi dėl grasinimų ir panašių dalykų.
Taip, kad jei kilo problema, ji bus išaiškinta, nes aš manau, kad tai kažkokia sistemos klaida ir tiek.

Benamis

Prie ko cia anomalijos forumas jeigu kalbama apie miestai.net foruma?

SPACE

miestai net tai tas puslapis, kur daug senų miestų fotogrfijų? Buvau pora kartų. Istorijos puslapius runnina kgb'iškinio tipo žmonės, nes tai stiprus ideologinis ginklas. Paprastai buvę tremtiniai, buržujai. Kaip 1991m. užgriuvo lavina knygų apie pokario partizanus. Tai geriau nesiginčyti su jais.


ir @paragraf 78 prieš spaudžiant siųsti, išmeta: There was a problem and your attachments could not be uploaded
    The attachments directory can not be located. Please notify an administrator of this problem.


Čia gal bugas po updeito, serverio perkėlimo.

paragraf 78

Citata iš: Benamis  sausio 04, 2017, 15:56:45Prie ko cia anomalijos forumas jeigu kalbama apie miestai.net foruma?
Sorry, biški nusilakstęs esu su visokiais darbais, ne taip supratau.
Tiesiog nekreipkite dėmesio

rimgis

Citata iš: paragraf 78  sausio 04, 2017, 16:32:01
Citata iš: Benamis  sausio 04, 2017, 15:56:45Prie ko cia anomalijos forumas jeigu kalbama apie miestai.net foruma?
Sorry, biški nusilakstęs esu su visokiais darbais, ne taip supratau.
Tiesiog nekreipkite dėmesio
[/quote
Citata iš: paragraf 78  sausio 04, 2017, 16:32:01
Citata iš: Benamis  sausio 04, 2017, 15:56:45Prie ko cia anomalijos forumas jeigu kalbama apie miestai.net foruma?
Sorry, biški nusilakstęs esu su visokiais darbais, ne taip supratau.
Tiesiog nekreipkite dėmesio
Gerbiamasis, manau, kad nieko nepažeidėm-- tema- rubrikoje Apie viską

rimgis

Citata iš: SPACE  sausio 04, 2017, 16:03:03miestai net tai tas puslapis, kur daug senų miestų fotogrfijų? Buvau pora kartų. Istorijos puslapius runnina kgb'iškinio tipo žmonės, nes tai stiprus ideologinis ginklas. Paprastai buvę tremtiniai, buržujai. Kaip 1991m. užgriuvo lavina knygų apie pokario partizanus. Tai geriau nesiginčyti su jais.


ir @paragraf 78 prieš spaudžiant siųsti, išmeta: There was a problem and your attachments could not be uploaded
    The attachments directory can not be located. Please notify an administrator of this problem.


Čia gal bugas po updeito, serverio perkėlimo.

Taip tai taip - bet tai kam tada vadintis forumu? Forumas tai vieta, kur vyksta diskusijos. O ten apie jokias  diskusijas nei kalbos egali būti

SPACE

@rimgis Niekada nesiginčyk su adminais, nebent moki magiškai manipuliuoti žmonėmis, t.y. kad jie nesuprastų, ar tu čia gerai parašei ar ne.
Jei puslapis turi oficialų statusą, tai už jo sukūrimo stovi saugumas arba tam tikri žmonės, kurie prastuma tam tikras idėjas.
Nebent tai yra privatus blogas, pvz. nerijus.blogspot.lt, tai su savininku susitarsi.
Jokios laisvės nėra, yra situacijos ir kaip iš jų išsisukti.

Aukštyn