Dialogas su ateizmu

Pradėjo a.t.sielis, sausio 01, 2017, 11:36:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

#315
rugsėjo 26, 2017, 21:10:38 Redagavimas: rugsėjo 26, 2017, 21:12:59 by Linas Esu
Citata iš: vytra  rugsėjo 26, 2017, 19:04:30- "ateizmas" yra tikėjimu, kad nėra Dievo, paremta religinė organizacija, turinti visus visų religijų atributus.
:(


Netikėjimas kad neegzistuoja godzila yra religija . Kaip į tai ?
Užklausus gatvėje ar žmogus tiki dievu , kalėdų seneliu ar pinokiu . Visi atsakymai - ne . Tai vadinasi jis religingas ? kas čia per blevyzgos :D ?

Ateizmas neturi bažnyčių , neturi šventųjų , neturi dievų , neturi religinio lyderio , neturi apeigų , neturi švenčių , valstybės nefinansuoja  . Teigiate jog turi visų religijų atributus , tai kas lieka ? :D

CitataJos nariai privalo kovoti prieš kitas religijas nuo mokslinių ginčų iki teroro.
Niekas neprivalo prieš nieką kovoti :D tiesiog gyvename tokiame amžiuje kada vakarų pasaulis gali garsiai reikšti mintis , bei badyti pirštais į kvailas ideologijas ar "biblines" demagogijas . Įvairūs žmonės diskutuoja , dalyvauja debatuose , stengiamasi atkreipti visuomenės dėmesį į tai kas yra šiuo metu priimtina ir kas nebereikalinga .

CitataSakykim pasikėsinimas į popiedžių Joną Paulių II-ąjį, kuomet nestabilios psichikos ultrakonservatyvių pažiūrų Ispanijoje tarnaujantis kunigas Juanas Fernandezas Krohnas netikėtai puolė popiežių apsiginklavęs durklu, tačiau policija jį parbloškė ant žemės ir suėmė.
Jis nešoko ant popiežiaus šaukdamas "vardan ateizmo" . Todėl jeigu ir egzistuoja koks kunigas , kuriam užėjo psichozės priepuolis , nesuprantu tik viena , dėl ko reikia tai aiškinti jog jis buvo ateistas :D Pilna kunigų , kurie yra korumpuoti , pedofilai ir juos bažnyčia dangsto , tai gal ir jie yra ateistai ? :D
Mėginat atsikratyti religijos šiukšlių ? APGAILĖTINA

CitataIšvada: ateizmas skverbiasi į religines organizacijas ir kovoja iš vidaus.
:(
Naujausia koonspiracija :D " Ateistai infiltruojasi įvairiose reiligijose , kovoja iš vidaus " :D :D

Išvada : religijoms nereikia išorinių "jėgų" , kad darytų švelniai tariant "nesąmones" savo darže . Istorija kalba už save :D

vytra

Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 26, 2017, 21:10:38Ateizmas neturi bažnyčių , neturi šventųjų , neturi dievų , neturi religinio lyderio , neturi apeigų , neturi švenčių , valstybės nefinansuoja  . Teigiate jog turi visų religijų atributus , tai kas lieka ?
- sakau, man nusibodo mokinti abėcėlę.. :) Tu kalbi ne apie "ate istus", tu kalbi geriausiu atveju apie "laisvamanius", kurie tikrai yra tokie, kaip tamsta rašai. Gaunasi diskusija apie "ratus", atsakant apie "vartus".

p.s.
.. dabartiniu laikotarpiu "ate izmas" laikomas agresyvia religine organizacija, Jie turi savo lyderius, turi savo programas, turi savo šventes ir savo narius.


:(

kiskis

#317
rugsėjo 26, 2017, 21:38:16 Redagavimas: rugsėjo 26, 2017, 21:53:13 by kiskis
Citata iš: Linas Esu  rugsėjo 26, 2017, 21:10:38Netikėjimas kad neegzistuoja godzila yra religija . Kaip į tai ?
Užklausus gatvėje ar žmogus tiki dievu , kalėdų seneliu ar pinokiu . Visi atsakymai - ne . Tai vadinasi jis religingas ? kas čia per blevyzgos :D ?

Ateizmas neturi bažnyčių , neturi šventųjų , neturi dievų , neturi religinio lyderio , neturi apeigų , neturi švenčių , valstybės nefinansuoja  . Teigiate jog turi visų religijų atributus , tai kas lieka ? :D
Ateistu Dievas- Niekas. :D Nes jie tiki kad viska sukure Niekas :D, ir po mirties jie keliaus pas Nieka.
Visagaliui gali kilt keblumu neapvilt siu tikinciuju lukesciu, bet nereik pamirst, kad Jis Visagalis .

Linas Esu

#318
rugsėjo 27, 2017, 09:19:37 Redagavimas: rugsėjo 27, 2017, 10:58:53 by Linas Esu
Citata iš: vytra  rugsėjo 26, 2017, 21:34:19- sakau, man nusibodo mokinti abėcėlę.. :) Tu kalbi ne apie "ate istus", tu kalbi geriausiu atveju apie "laisvamanius", kurie tikrai yra tokie, kaip tamsta rašai. Gaunasi diskusija apie "ratus", atsakant apie "vartus".
Jog būti ateistu reikia priklausyti organizacijai , ar tą norite pasakyti ?

Laisvamanis - žmogus, kritiškai arba neigiamai vertinantis religiją, iškeliantis proto laisvę.


Citatap.s.
.. dabartiniu laikotarpiu "ate izmas" laikomas agresyvia religine organizacija, Jie turi savo lyderius, turi savo programas, turi savo šventes ir savo narius.

:(
Argumentuokite ? kas tie religiniai lyderiai , religinės šventės , kokios religinės programos ?
Kitu atveju ir vėl bus demagogijos .

Programos tikrai ne naujiena net ir ogranizacijoje " medžio dirbiniai " .

Ar galima vadinti organizacijos prezidentą/pirmininką,vadovą/direktorių , religiniu lyderiu ? tikrai NE , jeigu tai ne religinė bendruomenė .

Kad yra atezmi bendruomenės neabejoju

http://bornatheist.com/organizaitons.html
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_secularist_organizations

Visose organizacijuose plius minus skirtingi tikslai .

Grįžtame prie realybės dar kartą .

Religinės bendrijos yra bažnyčių ir tolygių religinių organizacijų - bendruomenių, siekiančių įgyvendinti tos pačios religijos tikslus, susivienijimai. Bendriją sudaro ne mažiau kaip dvi religinės bendruomenės, turinčios bendrą vadovybę.

https://religija.lt/religiniu-bendruomeniu-bendriju-istatymas

Citata iš: kiskis  rugsėjo 26, 2017, 21:38:16Ateistu Dievas- Niekas. :D Nes jie tiki kad viska sukure Niekas :D, ir po mirties jie keliaus pas Nieka.
Visagaliui gali kilt keblumu neapvilt siu tikinciuju lukesciu, bet nereik pamirst, kad Jis Visagalis .
Aš netikiu kad visatą sukūrė niekas arba dievas . Aš nežinau kas sukūrė visatą , niekas nežino ( o gal jis iš tiesų atsirado iš " nieko " .

Jeigu jums nuo to geriau galite tikėti , kad ją sukūrė " Dievas visagalis " . Yra žmonių , kurie vis dar tiki , kad žemėje nebuvo dinozaurų arba Elvis Preslis iš tiesų nemirė . Jūsų pasirinkimas , kuo tikėti ir ką išpažinti .

Tačiau , kai kalba eina apie realius dalykus , tikėjimo dogmos tikrai nėra racionalus argumentas šiuolaikiniame pasaulyje . Norint diskutuoti rimtomis mokslo ar filosofijos temomis , tikrai niekada nežavi biblijos mitologinių istorijų citatos , norint paaiškinti tai kas ir tai kol kas nesuprantama ar nežinoma .

Aukštyn