Gal galite kas nors paaiškinti?

Pradėjo ivule, birželio 21, 2016, 21:44:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Ringailė

Sveiki.
Noriu pasidalinti savo pasakojimu, gal kam nors yra įvykę panašiai, gal kas nors patars. Pirmiausiai tai įvyko praeitą savaitę, naktį iš penktadienio (gal keistas sutapimas, bet buvo sausio 13, penktadienis) į šeštadienį. Ramiai praleidau vakarą, nuėjau miegoti gan vėlai, apie 11-12h. Ramiai miegojau. Bet apie 2h prabudau iš sapnų, atrodė, kad už mano galvos ore švytuoklė, kuri judėjo tai kairėn, tai dešinėn pusėn.Ir lyg mintyse išgirdau balsą, sakantį "aprodysi man žmonių pasaulį", tokį tylų, ramų. Kaip ką tik prabudusi iš gilaus miego, nesupratau, kas vyksta, galvojau, vaidenasi, sapnavau. Bet staiga per kūną, nuo kojų iki galvos, perbėgo toks šiurpulys. Niekada taip nebuvę, kad taip stipriai nukratytų šiurpas. Ir ta švytuoklė lyg man galvoje atsirado, pradėjo judėti nuo ausies iki ausies, atrodė, galva užkaito. Bet viskas liovėsi. Šis įvykis nutiko gal per kokias 10-20 sekundžių, tikrai laike nesigaudžiau. Bet tai dar ne viskas. Šiąnakt (naktį iš ketvirtadienio į penktadienį) galvojau, kad tikrai mirsiu. Ramiai miegojau, bet staigiai pabudau nuo skausmo. Atrodė, kad širdis išoks iš krūtinės, kad ji tuoj pliš. Trūko oro, ėmiau labai giliai kvėpuoti ir staiga atsijungiau. Šis įvykis irgi truko apie 10-20 sekundžių. Bet galvoje buvo tik trys mintys: kad širdis tuoj pliš, kad mirsiu ir kad trūksta oro. Pabudau tik ryte, nuo žadintuvo garso. Ir faktas, su širdimi niekada neturėjau jokių problemų. Na, o tokio skausmo niekada nejaučiau. Ir tikrai esu įsitikinusi, kad nesapnavau. Nežinau, ką daryti ir ką galvoti.

ivule

Gerai, dabar dar vieną keistą dalyką atsiminiau. Žodžiu, prieš Kalėdas visada kambary puošiam eglutę ir ją padedam ant dėžės apklijuotos dovanų popieriumi. Šiais metais sugalvojom ant jos dar užklijuoti kelis kaspinukas (su dvipuse lipnia juosta, pakankamai tvirta, ta tokia storesne). Žodžiu, kažkurią naktį girdžiu (pasirodo ir kambariokė girdėjo, bet galvojo, kad miegu, tai nieko nesakė :D ) tokį garsą, lyg kažkas su pirštu braižytų per tą dėžę. Taip kelis kartus pabraižė ir nukrito vienas kaspinukas. Ir tada tylu ramu. Ryte pasižiūrėjom, kad kaspinukas nukrito nuo viršaus, nes iš pradžių pagalvojom gal kokių pelių įsiveisė ar dar ko :D nu žodžiu, įdomiai taip. :D

SPACE

Gali būti, namas stovi ant buvusių kapinių teritorijos.
Taip pat yra toks dalykas: 8 iš 10 moterų yra patyrusios tokį dalyką, kad jas tarsi kažkas liečia, kai nieko aplinkui nėra. Pvz. moteris viena dieną guli ant lovos ir jaučia, kad tarsi jas liestų nematoma ranka. Čia gali būti mirusių dvasios, kurios bando vėl įsikūnyti. Todėl moterys daug dažniau turi paranormalius įvykius.

Linas Esu

#18
kovo 22, 2017, 23:49:50 Redagavimas: kovo 22, 2017, 23:51:35 by Linas Esu
Citata iš: ivule  kovo 21, 2017, 23:32:06Gerai, dabar dar vieną keistą dalyką atsiminiau. Žodžiu, prieš Kalėdas visada kambary puošiam eglutę ir ją padedam ant dėžės apklijuotos dovanų popieriumi. Šiais metais sugalvojom ant jos dar užklijuoti kelis kaspinukas (su dvipuse lipnia juosta, pakankamai tvirta, ta tokia storesne). Žodžiu, kažkurią naktį girdžiu (pasirodo ir kambariokė girdėjo, bet galvojo, kad miegu, tai nieko nesakė :D ) tokį garsą, lyg kažkas su pirštu braižytų per tą dėžę. Taip kelis kartus pabraižė ir nukrito vienas kaspinukas. Ir tada tylu ramu. Ryte pasižiūrėjom, kad kaspinukas nukrito nuo viršaus, nes iš pradžių pagalvojom gal kokių pelių įsiveisė ar dar ko :D nu žodžiu, įdomiai taip. :D

Kambariokė norėjo išpakuoti dovanas anksčiau laiko . Ar gali taip būti ?

ivule

Citata iš: Linas Esu  kovo 22, 2017, 23:49:50
Citata iš: ivule  kovo 21, 2017, 23:32:06Gerai, dabar dar vieną keistą dalyką atsiminiau. Žodžiu, prieš Kalėdas visada kambary puošiam eglutę ir ją padedam ant dėžės apklijuotos dovanų popieriumi. Šiais metais sugalvojom ant jos dar užklijuoti kelis kaspinukas (su dvipuse lipnia juosta, pakankamai tvirta, ta tokia storesne). Žodžiu, kažkurią naktį girdžiu (pasirodo ir kambariokė girdėjo, bet galvojo, kad miegu, tai nieko nesakė :D ) tokį garsą, lyg kažkas su pirštu braižytų per tą dėžę. Taip kelis kartus pabraižė ir nukrito vienas kaspinukas. Ir tada tylu ramu. Ryte pasižiūrėjom, kad kaspinukas nukrito nuo viršaus, nes iš pradžių pagalvojom gal kokių pelių įsiveisė ar dar ko :D nu žodžiu, įdomiai taip. :D

Kambariokė norėjo išpakuoti dovanas anksčiau laiko . Ar gali taip būti ?

uoj ne, nebuvo dar dovanų ;D ir šiaip tikrai būčiau girdėjusi, jei būtų išlipusi iš lovos, girgžda kaip carinės :D

Linas Esu

Citata iš: ivule  kovo 25, 2017, 20:17:58
Citata iš: Linas Esu  kovo 22, 2017, 23:49:50
Citata iš: ivule  kovo 21, 2017, 23:32:06Gerai, dabar dar vieną keistą dalyką atsiminiau. Žodžiu, prieš Kalėdas visada kambary puošiam eglutę ir ją padedam ant dėžės apklijuotos dovanų popieriumi. Šiais metais sugalvojom ant jos dar užklijuoti kelis kaspinukas (su dvipuse lipnia juosta, pakankamai tvirta, ta tokia storesne). Žodžiu, kažkurią naktį girdžiu (pasirodo ir kambariokė girdėjo, bet galvojo, kad miegu, tai nieko nesakė :D ) tokį garsą, lyg kažkas su pirštu braižytų per tą dėžę. Taip kelis kartus pabraižė ir nukrito vienas kaspinukas. Ir tada tylu ramu. Ryte pasižiūrėjom, kad kaspinukas nukrito nuo viršaus, nes iš pradžių pagalvojom gal kokių pelių įsiveisė ar dar ko :D nu žodžiu, įdomiai taip. :D

Kambariokė norėjo išpakuoti dovanas anksčiau laiko . Ar gali taip būti ?

uoj ne, nebuvo dar dovanų ;D ir šiaip tikrai būčiau girdėjusi, jei būtų išlipusi iš lovos, girgžda kaip carinės :D
:D įdomiai

elteide

jei senos girgžda kaip carinės, vadinasi gali būt pelių ..pelės darbas

ivule

Citata iš: elteide  kovo 26, 2017, 13:17:35jei senos girgžda kaip carinės, vadinasi gali būt pelių ..pelės darbas
neatmetu šitos galimybės, bet kažkaip per 4 metus, nė karto nei matėm, nei girdėjom, kad būtų barake pelių :)

Aukštyn