Kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia pagal D. Banaitį

Pradėjo Donatas Banaitis, birželio 05, 2016, 16:44:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Donatas Banaitis

Citata iš: Vitus  birželio 05, 2016, 22:51:05Bandau įsivaizduoti, bet niekaip nesuprantu, kaip vyks perėjimas.
Pradėjus kalbėti per žinias atvirai su konkrečiais įrodymais apie tai kad egzistuoja nežemiškos civilizacijos ir kad tai yra pačios svarbiausios žinios, o ne karo propaganda tuomet žmonės greitai pradės kitaip mastyti ir užduoti visiškai kitokius klausimus.

Citata iš: puodukass  birželio 05, 2016, 22:29:50savo tinklapyje rašai, kad kitame forume sutiko nedraugiškai, nors realiai ten tik į tavo įdėjas kritiškai pažiūrėta, o tu tai priimi kaip asmeninį nedraugiškumą.
Aš visada už konstruktyvią kritiką kai norima suprasti kitą pusę ir yra pilnai žvelgiama į pateikiamus faktus, bei tuomet yra daromos išvados, pats visada taip darau. Bet kai vienas siūlo spardyti į klyną, o kitas bando tik nuneigti bet kokį mano konkretų argumentą, dėl man nesuprantamų priežasčių, be jokių konkrečių kontra argumentų išskyrus kad aš gyvenu fantazijų pasaulyje. Tai aš vadinu nedraugiškumu. Nes nesvarbu kokią kritiką žmonės pateikia, bet tai nekeičia fakto kad mums į vandenį valdžia pilą žiurknuodžius kas yra Fluoras. Jei kam reikia įrodymu pasiskaitykite sudėtį ant vandens butelio, tuomet pasiskaitykite sudėti ant žiurknuodžių. Tad susimastykime kas taip daro ir kokiais tikslais?

palengvinsiu paiešką
http://www.greitas.eu/nuomone/natrio-fluoridas-naudojamas-kaip-ziurkiu-nuodai-fluoridas-aptinkamas-pesticiduose-issiskyria-gaminant-saules-baterijas-nes-naudojama-hidrofluoridine-rugstis-kazkada-tiketa-kad

p.s. dabar savaitei leidžiuosi į kelionę tai turbūt neatrašysiu kol negrįšiu ir neturėsiu stabilaus interneto.

time

#16
birželio 06, 2016, 02:28:18 Redagavimas: birželio 06, 2016, 02:43:39 by time
Jeigu manai, kad tau visi kritikuojantys blogo linki, klysti. Kritika nebuvo nukreipta prieš tave, tai daugiau buvo tavo kūrinio/konstrukto iškritikavimas.

Man nepatinka bendrauti, kai žmonės engia, prisibijo kai bandau kritikuoti, o tuo labiau jei interpretuoja visai kitaip nei pasakau kritikuojant. Aš daugiau linkęs žavėtis fragmentais, renku informacija (išgraibsatau), savo nuožiūra, todėl nieko keisto, kad man gali nepatikti kažkas.

Taip nėra, kad gėris negali būti iškritikuotas, jis tikrai turi savo minusų. Pagal savo tyrimą žinau kaip blogis skaidosi į gėrį ir blogį, todėl randu šakneles ir prie ko prikibti. kalbant, kad fantazijų pasaulis jau atskiras pasaulis, jis nėra vertingas turiniu apart mene. Svajotojai neturėtų manyti, kad jie užiima aukštas pozicijas savo mintimis ir sąmone ar išsireiškimais, nes be tyrimo, betkokia mintis yra niekinė, nepagrįsta.

Daugelio dalykų tikrai nežinojau, kol nemačiau tos dokumentikos, pačio padarytos. Tik apie virusą šiek tiek žinojau, ir kai žiūrėjau, pasirodė faktas, mano tyrimo patikslinimas (kad aš visą laiką buvau užkrėstas virusu). Bet realiai tai buvo mano įsitikinimas ir didelis sutapimas per pastarasias dienas (tapačia savaite tu sukūrei tą dokumentiką), bet tai didelės įtampos ar intrigos nesukėlė, nes man sutapimai nutinka labai dažnai, kad jau nebetikiu populiariomis pasaulėžiūromis ir neprisiimu autoriniu teisių, nors tai man jau buvo žinoma iki tavęs. Aš nelinkstu į sąmokslo teorijas, nes jos netinkamos spręsti ir tirti mano fenologizmams, todėl neabejoju per daug.

Nežinau kodėl tu domiesi sąmokslo teorijomis, kai kalbi apie suvienyjimą kitais būdais ir esi pilnas taikių tikslų. Tu taip nori pasakyti, tie tikslai jau praeitis? Bent taip greitai, net nežinau ką sakyti, bet tas tavo tikslas geras buvo (gal bus reikalingas kažkada ir turėsim variantą), tik bloga koncepcija, reikia pataisymo apie virusų užkrėstą žemę. Nes dariau tyrimą, paaiškėjo, kad nėra žemė ar koks žmogus užkrėstas ir elementari psichologija tai įrodo, bet tyrimo neturiu teisės atskleisti. Tam faktui apie virusus reikia atnaujinimo, tikrai.

O apie išlaisvinimą, nekalbu, nes jo dar nereikia. Niekam dar nėra taip blogai, net tau pačiam neabejoju, kad nėra blogai gyventi. Kitaip tu nebūtum pilnas džiaugsmo, neįsirodai niūrios nuotaikos.


Vitus

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 06, 2016, 00:37:09
Citata iš: Vitus  birželio 05, 2016, 22:51:05Bandau įsivaizduoti, bet niekaip nesuprantu, kaip vyks perėjimas.
Pradėjus kalbėti per žinias atvirai su konkrečiais įrodymais apie tai kad egzistuoja nežemiškos civilizacijos ir kad tai yra pačios svarbiausios žinios, o ne karo propaganda tuomet žmonės greitai pradės kitaip mastyti ir užduoti visiškai kitokius klausimus.
Kaip viskas paprasta :)
Kuo pagrįstas teiginys, kad "žmonės greitai pradės kitaip mastyti"? Gal praktiniu patyrimu katalikų forume?

Kiek to forumo dalyvių pakeitė savo mąstymą po to, kai ten "paskleidėte" savo idėjas? Man regis, nei vienas.
Niekam net į galvą neatėjo atsisakyti savų tiesų ir priimti naujas. Jie turi savo supratimą apie laimingą pomirtinį gyvenimą ir besąlygiškai atmeta visus pasiūlymus, jei siūlomas išsigelbėjimas yra ne "per Jėzų Kristų, musų Viešpatį". Radikaliausi piliečiai apskritai pasiuntė jus pas egzorcistą...
Ar po tokio fiasko galima tikėtis, kad kitų religijų atstovai elgsis kaip nors kitaip? Vargu bau.

time

#18
birželio 07, 2016, 02:27:23 Redagavimas: birželio 07, 2016, 02:36:23 by time
Citata iš: Vitus  birželio 06, 2016, 23:10:42Kaip viskas paprasta
Kuo pagrįstas teiginys, kad "žmonės greitai pradės kitaip mastyti"? Gal praktiniu patyrimu katalikų forume?

Kiek to forumo dalyvių pakeitė savo mąstymą po to, kai ten "paskleidėte" savo idėjas? Man regis, nei vienas.
Niekam net į galvą neatėjo atsisakyti savų tiesų ir priimti naujas. Jie turi savo supratimą apie laimingą pomirtinį gyvenimą ir besąlygiškai atmeta visus pasiūlymus, jei siūlomas išsigelbėjimas yra ne "per Jėzų Kristų, musų Viešpatį". Radikaliausi piliečiai apskritai pasiuntė jus pas egzorcistą...
Ar po tokio fiasko galima tikėtis, kad kitų religijų atstovai elgsis kaip nors kitaip? Vargu bau.
Nekurstyk nesantaikos čia atėjęs, nes tai nedraugiškumo ženklas šiame forume.

Simboliškai manau, jo idėjos geros išskyrus viruso aprėtimo dalį. Nes tai pati (radikaliausia idėja), kurią aš gyvenime sugalvojau, o jeigu jis irgi sugalvojo tapati ir pritaikė savo pasakojime, nepuoliau prisiimti autorinių teisių. Manau, tarp daug dalykų jis rado bendrą kompromisą, vadinasi, jei tikrai kažkam patinka, ieškoti tai, ko nevisi gali suprasti, tas kažkas gali būti ypatingas. Nereikia pulti smerkti (reikia pačiam pamąstyti ir turėti galvą ant pečių).

Niekas nežino, kiek pasaulyje yra žmonių kurie gali kabėti iškirtine forma. Nes iš jo atsakymų galima suprasti, kad jis turi nemažai konteksto, kuris jam tiesiogiai leistų atrasti naują tikėjimo kryptį. Tačiau ar jis pasiduos kiekvieno komentatoriaus nuomonei ir pilnai patikės kikvieno žodžiu priklausys nuo jo norų siekti tikslų.

Mano vargingas pareiškimas, nieko nepasako, nes perprasti kartasi būna sunku, kai žinau koks tas dvikryptiškąsis mąstymas gali būti, žinau, kad galiu manyti kaip tikrai noriu ir pilnai pasakyti ką ir noriu.

Svarbiausias Donato uždavinys neabejotinai, kažką keisti savo istorijoje, nes istorija yra didelio turinio ir nebeatitinka mažų tyrimų, kurių nereikia keisti. Jeigu jis susimąstys apie keitimą ir dar daugiau pasidomės įvairiasniais dalykais, bus visiems įdomiau, nes galimybė įrodyti tam tikrus faktus, pastebėta, kad informacija darosi pasenusi.

Donatas Banaitis

#19
birželio 11, 2016, 16:24:31 Redagavimas: birželio 11, 2016, 16:39:29 by Donatas Banaitis
Citata iš: Vitus  birželio 06, 2016, 23:10:42Kuo pagrįstas teiginys, kad "žmonės greitai pradės kitaip mastyti"?
Elementaria logika. Tarkime, dabar tikrai išaiškėja kad tikrai Egipto piramides ir visas kitas piramides:

http://world-pyramids.com/

pastatė nežemiškos civilizacijos, nes mes "oficialiai" neturime technologijų kad tai pastatyti:

https://www.youtube.com/watch?v=__cda1WLXMQ

 ir bus parodyta jog valdžia tikrai turi nežemiškų civilizacijų technologijas

https://www.youtube.com/watch?v=M0wBXNAiOys
https://www.youtube.com/watch?v=IJolFbj8nc4
https://www.youtube.com/watch?v=vefpDSDvpPk
https://www.youtube.com/watch?v=KWlQS2D0P5U

Tuomet kadangi žmogus yra egoistas jis iškarto pradės klausinėti, tai jei mes visą tai turime, tai kodėl mes vis dar turime naudoti naftą, kai valdžia jau bent 50 metų skraido į savo Marso bazes su nemokama energija. Kodėl mes turime jiems už kažką mokėti, kai jie tuo tarpu viską turi nemokamai?

http://www.express.co.uk/news/science/624851/Mars-Underground-bases-NASA-openings-Red-Planet

O surinktus pinigus naudoja tankų pirkimui su kuriais mes paskiau turėsime vieni kitus žudyti, kai jie sau ramiai sėdės už stalų stumdydami popierius?

Bei pradės visus chipsuoti kas yra mirties nuosprendis tam kuris tai pasirinks

https://www.youtube.com/watch?v=qCVVUuvXOoc

Ar bent jau vergovės

https://www.youtube.com/watch?v=aj2qaSJQqto

Taip kad siūlau susimastyti kurią pusę renkatės korporacijų ar žmonių, nes pasirinkimo procesas jau prasidėjo.

Ir jei kažkam atrodo kad tuos psichopatus kurie deda į vakcinas gyvsidabrį, kas yra mums nuodingas:

http://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/skiepai-panaceja-ar-siu-dienu-rykste.d?id=64352116&page=2

 galima pateisinti ar kažkaip psichologiškai išanalizuoti suprantant kad jie turėjo sunkią vaikystę ir užtat jie yra psichologikšai sužaloti ir todėl priima tokius sprendimus. Tai nėra išeitis, nes deja jie yra visiški ligoniai ir nori išnaikinti didžiąją dalį žmonijos, jie netgi sau paminklą pasistatė savo tikslams.

https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

Žmones kurie yra pozicijose ir gali priimti tokius sprendimus aš vadinu užkrėstus virusu, nes jie neturi savyje elementaraus žmogiškumo ir yra visiški ligoniai.

Citata iš: Vitus  birželio 06, 2016, 23:10:42Gal praktiniu patyrimu katalikų forume?
Aš kalbu visur ir kalbėsiu visur, laikui einant kalbėsiu dar daugiau, nes žmonės turi žinoti tiesą, nesvarbu ką žmonės galvos, nesvarbu ką žmonės apie mane sakys, bet nebegalima gyventi tokioje ignoracijoje kokioje gyvenome iki šiol, dabar yra laikas kai reikia pasakyti NE, nes chipavimas jau prasideda ir tai yra labai blogai. Bet kartu ir gerai, nes tai pažadins daug žmonių ir greičiau bus daromos išvados kurią pusę rinktis. Ir aš suprantu kad mano pateikiama medžiaga nėra 100proc religija, kad visus viskuo įtikintų. Kaip jau minėjau pačioje pradžioje, tai kuo aš dalinuosi tai tėra mano asmeninė perspektyva pasaulio atžvilgiu, bet su ja sutaria vienokiame ar kitokia lygyje daugybė kitų žmonių. O kiti kurie tai atmes kaip „bepročio sau išsigalvotą fantaziją" man nesvarbu, nes bet kokiu atveju mano misija jau yra atlikta ir žmogaus sąmonėje tai jau egzistuoja, kas ir yra mano tikslas dalintis informacija, kad žmonės apie tai bent jau būtų girdėję. Ir aš turiu teisę būti nepatenkintas jei žmogus renkasi ignorciją vietoje to kad bent pabandyti suprasti mano pateikiamą poziciją.

Ačiū už dėmesį.

p.s. kam įdomu įkėliau naują ir labai įdomų pokalbį:
http://777sirdiesaktyvavimas.weebly.com/klausimai-atsakymai.html#Vyras4

Mekabciel

Kai zmones atsivalgys anomaliniu, konspiraciniu, ateiviniu, kvazi religiniu ir dvasiniu temu ir ateis i blaivu prota gal kazkas siame pasaulyje ir pasikeis, o tada ir technologiju nebeprireiks.

Bla

Citata iš: Donatas Banaitispastatė nežemiškos civilizacijos
Piramides pastatė nežemiškos civilizacijos... Dėl tokių kompleksuotų ir savivertės jausmo neturinčių asmenų pasaulis ir gali nueiti į mėšlą. Visi jau seniai žino, kokiu būdu buvo jos statomos ir kaip pastatytos. Bet vis tiek atsiranda tokių, kurie aiškina, kad jas statė kažkokie ufonautai.

Ir šiaip piramidžių statybos forma yra ganėtinai optimali to laiko žinių lygiui - tiesiog statyti piramidės formos statinį yra paprasčiausia. Ir tą galima pastebėti ir praktiškai. Kita vertus, tas pastebėjimas iškart neatsirado. Kažkodėl visi tie ufonautų darbo vaisiumi įsitikinę veikėjai pamiršta, kad prieš dar gerus tūkstančius metų piramidės irgi buvo statomos, tik jos buvo visiškai nevykusios, todėl didžioji dalis jų iki dabar neišliko.

Kitaip sakant, didžiosios Gizos piramidės yra sunkaus darbo ir ilgų ieškojimų rezultatas, o ne kažkas, ką ufonautai "nuliejo iš nieko". Tai rodo, kad žmogus dar nėra visiškas degradas ir kad jis gali daug daugiau negu tokie kaip tu drįsta aiškinti.

Citata iš: Donatas Banaitisnes mes "oficialiai" neturime technologijų kad tai pastatyti
Duok man milijardą dolerių ir pastatysiu tau dar ne tokias piramides kaip Gizos. Manai, daug prašau? Skaičiuojant to meto įdėtą darbą, darbuotojų skaičių ir laiką, reikalingą toms piramidėms pastatyti ir konvertuojant to meto pinigus, rinką iki dabartinės, išeitų, kad reali piramidžių kaina tuo metu buvo gal net ir trilijonas dolerių, kas yra gerokai daugiau negu šiuo metu skiriamas finansavimas visai JAV kariuomenei.

Citata iš: Donatas BanaitisO surinktus pinigus naudoja tankų pirkimui su kuriais mes paskiau turėsime vieni kitus žudyti, kai jie sau ramiai sėdės už stalų stumdydami popierius?
O kas liepia tau žudyti? Mane pasodintų į tanką ir lieptų žudyti kitus - pasiųsčiau velniop ir tiek. Grasintų mirtimi už tai - bandyčiau pabėgti kad nemirčiau. O jeigu nepavyktų, geriau mirčiau negu rinkčiausi gyventi kitų žmonių gyvybių sąskaita. Bet taip pamąstyti kažkodėl patingėjai? Nes pritrūko proto ar moralės? O gal baimė mirti trukdo? Tai jeigu tau ir kitiems tas trukdo, tai kaip galima tikėtis prabudimo ir tikros civilizacijos sukūrimo? Kaip galima tikėtis kažko gero, kai dabar žmonės savimi net nebetiki?

Citata iš: Donatas BanaitisAr bent jau vergovės
Tai ir dabar didžioji dalis žmonių yra mentaliniai vergai, jeigu juos užtenka tiesiog pasodinti į tanką, kad imtų kitus žudyti.

Citata iš: Donatas BanaitisŽmones kurie yra pozicijose ir gali priimti tokius sprendimus aš vadinu užkrėstus virusu, nes jie neturi savyje elementaraus žmogiškumo ir yra visiški ligoniai.
O aš vadinu ligoniais tuos, kurie neturi jokio savivertės jausmo ir bijo elgtis pilietiškai, kovoti už teisingumą, kad jis būtų įgyvendintas. Kad ir Lietuvos pavyzdys. Seimas priima idiotiškiausius sprendimus, už tai nei kiek neatsako, jų neargumentuoja, o visuomenė ką? Nieko, tik paburba ir susitaiko su tuo. Nors tokiais atvejais visuomenė turėtų kelti revoliuciją. Ar nuo to geriau būtų? Aišku, kad blogiau būtų, bet esami valdžios atstovai, žinodami, kad visuomenė nebijo ne tik daužyti langų Seimo pastatui, bet ir linčiuoti seimūnus, pagalvos gerai, kodėl priima vienus ar kitus sprendimus. Arba tiesiog kratysis atsakomybės ir kurs tokį valdymo modelį, kuriame visuomenė būtų labiau įtraukta į politinių sprendimų priėmimą.

Dar daugiau, Sausio 13ąją tūkstančiai žmonių nebijojo be ginklų stoti prieš sovietų imperijos tankus, o po to rinktis prie Seimo dėl potencialios grėsmės. Tada tiesiog žmonės tikėjo šviesia ateitimi, bet pamiršo vieną dalyką. Norint sukurti šviesią ateitį, dėl jos reikia dirbti visai visuomenei, o ne reikalauti valdžios, kad už ją tai padarytų. Dar daugiau, tikroji valdžia yra visuomenė, o ne kažkokie prezidentai, parlamentarai, karaliai ir t.t.

Citata iš: Donatas Banaitis<...>tai yra labai blogai. Bet kartu ir gerai<...>
Tai gerai ar blogai? Apsispręsk.

Citata iš: Donatas BanaitisO kiti kurie tai atmes kaip „bepročio sau išsigalvotą fantaziją" man nesvarbu<...>
Va ir prasideda. Tokie kaip tu išsikelia kažkokią "misiją", paburia, kad kažkas pasikeis ir pasišalina. O realybė lieka tokia pat ir nieko joje neįvyksta. Ir dėl to atmetu visa tai ne kaip "bepročio sau išsigalvotą fantaziją", o kaip asmens, kuris teigia, jog pasauliui reikia permainų ir jas siūlo, mintis, nes jose matau totalų nelogiškumą, iš ko seka ir nulinis pagrįstumas. O tai yra daug rimčiau negu tiesiog kitą palaikyti "bepročiu" ir šitaip jo mintis atmesti. Bent jau aš nieko nelaikau bepročiu, nes tai ne mano jurisdikcijoje spręsti. Juk šiais laikais beprotis yra tas žmogus, kuris pats sau tą pripažįsta, arba kelia tokią grėsmę visuomenei, kad jo uždaryti į kalėjimą nebegalima.

Citata iš: Donatas BanaitisIr aš turiu teisę būti nepatenkintas jei žmogus renkasi ignorciją vietoje to kad bent pabandyti suprasti mano pateikiamą poziciją.
Turi teisę rinktis ir daryti ką nori, kol tai nekenkia kitiems žmonėms. Tačiau manau, kad tavo pateikiama pozicija jau suprasta ir joje matosi labai daug nesąmonių. Ypač erzina žmogaus galimybių niekinimas. Neva žmogus senovėje buvo nepajėgus pastatyti piramidžių. Kas per nesąmonė, nesuprantu... Na patikėčiau, kad ufonautai kažką statė, jeigu iš senovės būtų likę, tarkime, pagal šiuolaikinę architektūrą statomų dangoraižių. Tokių senovės žmonės niekaip patys nebūtų pasistatę, nes net nemokėjo deramai lydyti stiklo pramoniniu būdu. O suręsti akmenų krūvą taip, kad jos žemės drebėjimai per daug neveiktų, tai žmonės tada tikrai sugebėjo. Ir tą sugebame dabar.

Turbūt kils vienas klausimas. Kodėl dabar nestatome piramidžių? O nestatome todėl, kad žmonės šiek tiek pažengė ir valdžios atstovų nebelaikome kažkokiais dievais ar pusdieviais, kurie galėtų mums įsakyti statyti tokią nesąmonę tik jiems. Be to, dabar sugebame pastatyti daug įspūdingesnius statinius negu senovės piramidės.

Vitus

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 11, 2016, 16:24:31Tuomet kadangi žmogus yra egoistas jis iškarto pradės klausinėti, tai jei mes visą tai turime, tai kodėl mes vis dar turime naudoti naftą, kai valdžia jau bent 50 metų skraido į savo Marso bazes su nemokama energija. Kodėl mes turime jiems už kažką mokėti, kai jie tuo tarpu viską turi nemokamai?
Nesąmonė. Seniai nebeskraido į Marsą.
Savo bazes perkėlė į Septynių Šienpjovių žvaigždyną. Birželis dabar, pats laikas Betilgeizės pievas šienauti :)

Atsiprašau, nesidomiu fantastika, tuo labiau nemoksline. Nežemiškose technologijose taip pat nenusimanau, tai nelabai yra apie ką diskutuoti...

klajunas

Citata iš: Vitus  birželio 12, 2016, 09:43:16Atsiprašau, nesidomiu fantastika, tuo labiau nemoksline. Nežemiškose technologijose taip pat nenusimanau, tai nelabai yra apie ką diskutuoti...
Tai tada ir viso gero, ne ten pataikei... jeigu nesidomi ir nenori mokytis...

Ar čia esi tam, kad visiems demonstruotum, kaip niekuo nesidomi ir niekas neįdomu?

time

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 11, 2016, 16:24:31pastatė nežemiškos civilizacijos
Bandant ieškoti pagrindų ir tiesos, dažnai nukrypstama link kitos pozicijos, kuri visiškai nesusijusi su mūsų tapatinama pozicija. Eilinis faktas aiškus, kaip tai įvyko, bet pagrindimas ir visa kita man nebepatinka.

Ir jeigu nežemiškos civilizacijos nuo pat senovės naudojo anhidėjinius amifregatus, gali būti, kad mūsų sąmonėse yra realus hajirecas, todėl viskas realu ir kitaip nebeįsivaiduojame nieko. Mano požiūris, galbūt skirsis nuo tavo tik tuom, kad viruso užkrėsta žemė paseno ir turėjo būti pataisyta, o to griebėsi visi. Prieš nedaug laiko.

Realus pagrindas yra loginis mąstymas - "nenušlifuotas" požiūris. Tik jis trugdo suvokti, kad vienkryptiška nuomonė negera ir kenkia visai kuriamai ateičiai, nes niekas nebepasirenka savo gyvenimų kokių jie ir nori. Kam reikalinga ištraukti tiesą iš dvikryptiškos nuomonės, jei net nereikia pastangų niekam.

Ir ko tu sieki "išsirišęs" pasiekti, manau, linksti link vienos nuomonės, o ta nuomonė, sensta. Ir tikiuosi pasens. Nes pasaulis peiktinas, turi per daug spragų, kurias tu bandei užlopyti. Bet mentelė, kurią pasirinkai kaip įrankį lopyti yra ištopačio sukurta, kaip ir tu. Nieko negali patvirtinti ir užlaikyti, kas sensta. O jeigu gyvenimas leistų taip daryti ir mes tai darytume neribotai, nebent nenusibostu, jei būtų viskas kitaip.

Donatas Banaitis

#25
birželio 12, 2016, 10:48:13 Redagavimas: birželio 12, 2016, 11:16:39 by Donatas Banaitis
Beskaitant kai kurių žmonių komentarus man kilo natūralus klausimas. Kaip čia taip yra kad atėjau į forumą Anomalija.lt kuriame turėtume kalbėti netradicinėmis temomis, bet kai kurie šio forumo dalyviai bijo kalbėti apie faktą jog esame ne vieni visatoje. Aš suprantu kad tai neina į jūsų komforto zoną, bei griauna jūsų pasaulėžiūrą, o gal interesus? nes kai kurių žmonių intencijos man nėra aiškios, tad būtų gerai kad žmonės prieš rašydami pasakytų su kokia intencija jie rašo. Mano intencija yra paprasta, pradėti viešoje erdvėje kalbėti apie tai kas kitiems neįeina į jų komforto zoną, nes yra suformuota nuomonė iš suinteresuotų grupių. Tad jūs negalite tiesiog atmesti elementarių matematinių faktų tokių kaip kad visatos dalyje kurią mes matome yra 100 milijardų galaktikų, kiekviena galaktika turi milijardus planetų. Vien mūsų vienoje galaktikoje yra matematinė tikimybė kad yra apie 50 milijardų planetų kurios randasi „gyvenamojoje zonoje" kaip kad tai yra mokslo vadinama, kurioje yra ir mūsų Žemė. Taigi padauginus 50 milijardų planetų iš 100 milijardų galaktikų... skaičius gaunasi sunkiai suvokiamas. O aš jau nekalbu apie tai kad aplamai visose planetose yra galima gyventi, nepriklausomai nuo ten esančių sąlygų. Taipogi yra kosminės stotys kuriose yra gyvenama kaip kad planetose. Ir aplamai kad mūsų visata yra tik viena visata visatų vandenyne. Taigi siūlyčiau verčiau pasinaudoti proga ir padiskutuoti apie tai kas yra neišvengiama ir tai yra kad kažkuriame etape informacija apie nežemiškas civilizacijas taps kasdienybe. Ir jus turite puikią tam galimybę, nes priešais jus yra siela kuri yra nežemiškos kilmės ir apie tai atsimena, bei nebijo kalbėti. Tad kviečiu pasinaudoti proga ir užduoti man klausimų, gal netgi ką naujo sužinosite. Ir jums tikrai nėra ko bijoti, juk jeigu aš apsimetėlis tiesa juk greitai išaiškės ir galėsite grįžti į savo komforto zoną. Kas žino gal kuris jūsų drąsesnis išdrįs pasiūlyti su minimi susitikti gyvai ir matant kitiems išreikšti savo poziciją šiais klausimais. Norėčiau pažvelgti šiam žmogui į širdį, akis bei sielą ir pažiūrėti ar jis tikrai tiki tuo ką šneka ar tik bijo išeiti iš savo komforto zonos už tai ją gina, o gal nori tik nedrįsta. Galėtume tuomet mūsų diskusiją nufilmuoti ir duoti visiems pažiūrėti, manau daug kam būtų įdomu. Jei ką domina aš atviras pasiūlymams ir esu dabar Kaune. Ačiū už diskusiją.

time

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 12, 2016, 10:48:13Ir aplamai kad mūsų visata yra tik viena visata visatų vandenyne.
Vengiu išvengti ir aplamai susidaryti veiksmingumo kryptį. Suprarantu, kad stoka užgožė kitokias nuomones ir tu nebeturi pas save nieko originalaus.

Manau, kad ir eini vienakryptimi, ir skiri, kad gėris ir blogis yra blogis, linksti link nenoro suvokti realaus pasaulio. Kad aš nežinočiau tų metodų kaip išvengti tiesos, nekalbėčiau ir nepritarčiau matematiniams faktams.

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 12, 2016, 10:48:13matematinių faktų
Kai to išmokau pačiu laiku suvokti, žinau ir supratau, kas dar gali būti veiksminga ir be jau veiksmingų metodų. Matematiniai faktai labai veiksmingi, bet ar už juos nėra veiksmingesnių? Aišku yra.

Defehojatras ir Rehodas kūrė panašias koncepcijas apie 2mrld metų, kad toks gyvenimas yra pats teisingiausias, tačiau kartu manė, kad jo tokio negalima atskleisti iki dabar. Mano nuožiūra, didelės fantazijos praradimas leido suvokti, kas veiksminga, o kas nebe. Įžvelgiant kad tai gali būti viena tiesa, neįžvelgiu antrosios veiksmingumo pusės ir palaikau visas įmanomas konteksto pateikimo pozicijas. Pasaulis, nepririštas vienos nuomonės, o iš jos esančių nuomonių yra geresnis. Kokia nepasitikėjimo pozicija galėjo iškilti didžiajam logikui, visų autoritetui D. Enmarksui, prieš 200 metų, negaliu paneigti antrinio fakto ir nepritariu jo nuomonei viską eliminuoti.

kokia mitologija siejama su šiais (post-moderniais) laikai, negaliu teigti, kad ji jau atrasta. Bandžiusiųju atrasti yra didelis kiekis, nes pagal žmonijos rasę ir koncepciją turi atsirasti bent vienas, kuris vienu metu bus labai populiarus benduomenėje. Kai buvo bandoma jo idėjų atsisakyti, jo kaip ir nebuvo tuo metu. Bet jis visada buvęs ir neįsirodęs niekam, tik iš idėjos. Ta idėja buvo atkurti taiką, o šalninkai vengė, kol jis įsirodys ir pareikš, kad jau ateijo kiti laikai. Jis pareiškė, kad atėjo antikos laikai ir pasirašė ties kiekvienu, kuris galys paneigti faktą apie matematinį tikimybės faktą.

Visi suprato, kaip matematinis tikimybės faktas gali užnešti tokią tikimybę, kokios jie patys niekada nenorės užsitraukti. Kokių idealų siekė pats jis, niekas iki šiol neatrado. Bet melagingų atvėjų ir pasenusiių atvėjų daugėja, kaip ir tikimybių. Taip vienuma suvokė, kad dalydama pasaulį į dalis praras visas galias ateityje ką nors pakeisti ir turės remtis gyvenimo koncepcija. Kančia privedinėjo prie neteisingo suvokimo, o nuo to apsisaugoti dauguma tik ir siekė, nesuvokdami, kad tai vienintelis išsigelbėjimas.

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 11, 2016, 16:24:31Tai nėra išeitis, nes deja jie yra visiški ligoniai ir nori išnaikinti didžiąją dalį žmonijos, jie netgi sau paminklą pasistatė savo tikslams.
Daugiau tikimybių jie nesuprato apart savo siauro suvokimo apie kitas galimybes. Tų kitų galimybių jie neišrado, kol peikė ir vedė pasaulį link kitos naujovės. Pasitikėjimas emocijomis yra didesnis nei logika, todėl vadovavosi tik jomis ir pasirinko netokius veiksmingus metodus. Ir jų realybė buvo sukurta netokia, kokios jie norėjo.


TinSoldier

#27
birželio 12, 2016, 11:42:04 Redagavimas: birželio 12, 2016, 11:44:26 by TinSoldier
Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 12, 2016, 10:48:13Kaip čia taip yra kad atėjau į forumą Anomalija.lt kuriame turėtume kalbėti netradicinėmis temomis, bet kai kurie šio forumo dalyviai bijo kalbėti apie faktą jog esame ne vieni visatoje.
Verta atkreipti dėmesį, jog statistinė tikimybė, jog Visatoje nesame vieni, nėra tas pats kas pasakyti "šituo konkrečiu istorijos periodu žemėje lankėsi ateiviai, padarė konkrečiai šituos dalykus, dabar liko konkrečiai šitos pasėkmės ir mūsų laukia konkrečiai tokia ateitis".

Todėl gindamas savo laukinę teoriją, remiamą išsilavinimu iš youtubes filmukų, nepermetinėk kaltės čia kažkokioms baimėms išeiti iš komforto zonos. Neapgaudinėk savęs. Problema tikrai ne ten :)

Bla tau davė labai gerų kontrargumentų tavo teorijai. Jeigu vienintelis būdas juos atremti, tai paburbėti, jog "žmonės bijo tiesos ir išėjimo iš komforto zonos", tai nekažką..

klajunas

Citata iš: Donatas Banaitis  birželio 12, 2016, 10:48:13Ir jus turite puikią tam galimybę, nes priešais jus yra siela kuri yra nežemiškos kilmės ir apie tai atsimena, bei nebijo kalbėti. Tad kviečiu pasinaudoti proga ir užduoti man klausimų, gal netgi ką naujo sužinosite. Ir jums tikrai nėra ko bijoti, juk jeigu aš apsimetėlis tiesa juk greitai išaiškės ir galėsite grįžti į savo komforto zoną.
Mano klausimas, gal kiek tiesmukas, bus apie realybės struktūrą, apie kurią turėtum turėti savo supratimą, jeigu, kaip sakai, turi išplėstą sąmonės būseną ir matai savo anapusinę sielą, kuri turi turėti ir „nestandartinės" informacijos apie mus supančią realybę. Man netgi nesvarbu ar tas supratimas pagrįstas svarstymais ar realia patirtimi, man tik įdomu kaip sureaguosi. Standartinius atsakymus aš žinau, bet prie to turiu dar ir savo supratimą ir mąstau savo sąvokomis, kurios gali būti nesuprantamos. Bet sąvokos nėra diskusijų objektas, nes žinojimas ne pavadinimuose.

Mane domina, kaip tu supranti ekraninės ir neekraninės realybės skirtumą, ypač judrumo ir statiškumo požiūriu. Ekraninė yra sąmonės reprezentacinė tikrovė, o neekraninė - tai, kas šią tikrovę grindžia. Kaip tu matai, ekraninis judėjimas ir jo pagrindas erdvė ir laikas yra tik iliuzija ar tokiu pačiu principu veikia ir užekraninė realybė. Šį skirtumą aš vadinu reonominiais (pagrįstais judėjimu) ir areonominiais (pagrįstais morfizmais) reiškiniais. Nes jeigu nėra skirtumo - o aš darau prielaidą, kad už ekrano tokio dalyko kaip skirtumas nėra - tai negali būti jokio judėjimo ir visa realybė sukonstruota kaip išplėstinis taškas, turintis vidinę areonominę struktūrą.

Ką manai?

Dar papildant šį klausimą, norėčiau sužinoti, kokios tavo žinios apie objektyvumo pertvaros kilmę, ar šios pertvaros filtro morfizmai yra defektinė būsena, ar natūrali, ar ji žmogaus struktūrai reikalinga, ar ne? Aš manau, kad šie filtrai yra žmogiškos realybės vėžys, skirtas jį pavergti ir kad yra būdų, kaip šiuos filtrus išjungti arba apeiti. Tačiau tam reikia kolektyvinių pastangų, kurios padėtų išjudinti iliuzijų burbulo gyventojų sąmones.

Ačiū už atsakymus.

Mekabciel

Donatai:
1) Sitos temos jau labai smarkiai isgvildentos. Jos jau isstekentos ir isgyventos.
2) Anomalios, ateivines, religines ir kt. temos tai gyvenimo duoti mastymo modeliai, kuriuos zmogus pereina ir jose daugiau nebeverda, nes jos tiesiog yra skirtos zmogaus naivumui issklaidyt. Kitaip tariant - kiek giliai kapstysies siose temose, kiek giliai galvosi apie tikimybes jog egzistuoja paralelines visatos, kad jose vienareiksmiskai gyvena kitos civilizacijos, kiek tikesi kad jos turi kazkokias technologijas, kiek musu slapta valdzia zino apie tai bet neduoda eiliniam zmogeliui apie tai zinot, nesidalina technologijomis, nevysto vieso rysio su kitom civilizacijom, stengiais naikinti zmones per farmacija maista  ir t.t. viena diena tavyje ivyks kritinis taskas siu ziniu ir tu viskuo tuo kiek smarkiai tikejai, tiek smarkiai pradesi nebetiketi del tu paciu daugybes priezasciu a) Tau tai nieko realaus neduoda b) tavo problemu sprendimas (konkreciai sneku apie viena zmogu) gludi visai nesituose dalykuose ir t.t. Dabar gi tu savo problemas eilini karta trasuoji i isore. Kiek aukstai skraidzioji padebesiais tiek poto zemai vaiksciosi ant zemes. Tam, kad pradet skraidyt, reik ismokt ant zemes vaiksciot, suprast kas ta zeme ir tik tada nuo jos tvirtai atsispirti. Tada gal ir suprasi kas tas dangus.
3) Kol nepradesi savo visu problemu spresti zemiskame lygyje: tai yra santykis su paciu savimi, o poto santykis su salimai stovinciu zmogumi, tol tau atrodys kad vystai kazka didelio.
4) Tas pats liecia cia dauguma besilankanciu zmoniu.
5) Sitos anomalines temos tai slakas, kuri zmogus turi savyje isfilosofuoti ir pradet stebet kasdienius savo santykius su aplinka ir butent savo problemas. Dabar gi tu matai trukumus ir galimybes kazkur kitur.
6) Galima paliesti temas, kurios yra kur kas labiau isvystytos nei kvantines fizikos, bet geras gyvenimas sprendziasi kur kas paprastesnemis formomis nei gilus filosofavimas, kas ka kur ir kaip, kokia forma egzistuoja, ka nuo ko kas paslepe, pastate, pavoge ir t.t.
7) Dabar gi tu dar save jauti mokytoju is kitos civilizacijos, bet is isores atrodai deja bet kitaip. Todel pries rasant, kaip mokytojui pasiulyciau gerai pamastyt ar mokytojas is vis operuoja tokiais sakyniais ir atitinkamai mastymu. Nes as pats abejoju kad mokytojas kaulija klausimus is aplinkos. Mokytojo kompetencija mokinius pacius privilioja. O jei nematai savo mokytojavimo tai laikas isgydys. Tas pats su Time'u ir Klajunu. Tai yra asmeniniu misrainiu galvoje ir kvazidvasines puikybes liga.
8) Nieko daug nepasakosiu, bet yra grupes, forumai, kuriuose zmones realias temas, kur kas zemiskesnias ir svarbesnes, vysto. Gal deretu pasieskot tokiu ir galu gale pasiklausyt kitu nuomones?

Aukštyn