Inkognito istorija: faktas ar fantazijos?

Pradėjo Anomalija, gegužės 28, 2016, 20:20:27

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 19:12:25Taip  sutinku, atradau ramybę , dabar esu laisvas :D
Tiesiog pasaka... :D

tadasas99

Manau kad tema ir paviesintos citatos tai antausis inkognito, citatas galima ivairiai suprasti, bet anomalija sumaniai pateike savo isvadas taip palikdamas maziau vietos kitiems  vertinimams, nors kaikurie nariai kutie maziau pasikliauja tuo kas sakoma ir patys pagalvoja kodel tai sakoma savo pamastymus isreiske, sveikintinas bruozas.
  Seip as neesu incognito fanas, mano nuomone jo istorijos ir yra tik istorijos,  as jo neteisinu, bet tema purvina, cia jos nereikejo, butu pakake tiesiog paviesinti jo juoda darba, bet nereikejo prideti savo purvo. Sitoj vietoj minusas.

paragraf 78

Labai keista, kai net pamiršti apie inkognito egzistavimą, o jis ardosi kaip aš jį persekioju... keista...
Hm, įdomu, kas būtų jei pabandyčiau įgyvendinti visa tai kuo jis mane kaltina?
Blyn, kiek gi galima.
Staska, tu esi per daug nuobodus tyrimo objektas, kad tavimi domėčiausi, klasikiniai atvejai niekam neįdomūs, tik tiems kas nuo jų kenčia.
Taip kad nusiramink. Nelystum pastoviai į akis ir pats ramiau gyventum ir man nereiktų vargti čia rašant :)
Sėkmės

elteide

 linksmas pensininkas, galiu pasakyt , ..ir kūrybingas, forume gal pabandė kaip rašytojo savo jėgas , maždaug ar turės jo fantazijos istorija pasisekimą ar verta rašyt knygą ir investuot į ją :)

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 15, 2017, 22:34:03linksmas pensininkas, galiu pasakyt , ..ir kūrybingas, forume gal pabandė kaip rašytojo savo jėgas , maždaug ar turės jo fantazijos istorija pasisekimą ar verta rašyt knygą ir investuot į ją :)
siūlė jam leisti autobiografinę ( kaip tikrą istoriją ar pan ) , jis tada užsimanė geriau fantastinę išleisti , nes visi Anmolijoje ale užsipuls jį . Bet ir toliau pardavinėja savo istoriją kaip tikrą .

elteide

bet čia jau nebesimato incognito, kiek suprantu, išsikvėpė..

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 16, 2017, 00:23:51bet čia jau nebesimato incognito, kiek suprantu, išsikvėpė..
Gali paklausti , kartais dar pamėto perliukų čia http://nso.lt/

Aukštyn