Inkognito istorija: faktas ar fantazijos?

Pradėjo Anomalija, gegužės 28, 2016, 20:20:27

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Tipinis inkognito atsakymas. Dar stebejosi kodel jo teises anomalijoje buvo apribotos.

paragraf 78

Na taip, bent anomalijoje jis tikrai tipinis, kitur (apart anomaliją ir komentarus po savo straipsniais) nelabai jo pasiakymus ir sekiau.

Įdomiausia tai, kad inkognito apie mane pagimdė dvi sąmokslo teorijas :)

Teorija Nr.1:
Paragrafą "jėzuitų pakaliką" pasamdė Katalikų bažnyčia ir infiltravo į paranormalių reiškinių forumus, kad jis juos iš vidaus sugriautų. Beje, paragrafui už tai mokami milžiniški pinigai. O šios teorijos pasekėjai, mano, kad Bažnyčia mato baisulingą pavoju tame, kad šie forumai egzistuoja, nes tai atseit gali ją sugriauti. (tiesa, kai kur dar buvo minimos ir spec tarnybos, kurioms paragrafas tarnauja, nes spec tarnybos nenori, kad inkognito viešai pasakotų šią baisią tiesą)

Teorija Nr.2:
Paragrafas atėjo į Meškos ausį, kad gautinai sužlugdytų inkognito, nes turi tikslą jį persekioti ir užčiaupti. Tai labai keista, žinant tai, kad Evaldas mane pakvietė padiskutuoti. Ir tai, kad bent du metus tylėjau ir nekreipiau dėmesio į inkognito užgauliojimus.

Šiaip, labai įdomu yra būti sąmokslo teorijos objektu :D

simas12

Duokit kas nors man to incognito kontaktus ar kaip ji surasti.. Noriu aš asmeniškai su juo pasikalbėt. Parašykit a.ž niekas nežinos

Evaldas666

 Tarp kitko . Noriu paklaust . Ar ten nso.lt  man liepė nelyst į anomaliją kažkas iš čia , ar ar inkognito neprisistatęs ar šiaip kažkas ?

 Paragrafas rašo  tiesą .  Dabar tiksliai nepamenu , kaip viskas tiksliai buvo , bet taip .Man įdomu diskutuot su @paragraf 78

Benamis

Citata iš: Evaldas666  gegužės 31, 2016, 18:37:13Tarp kitko . Noriu paklaust . Ar ten nso.lt  man liepė nelyst į anomaliją kažkas iš čia , ar ar inkognito neprisistatęs ar šiaip kažkas ?
Kadangi nso.lt gali rasyti bet kas ir pasivadinti bet kaip, tai tas pats inkognito ten ivairiais slapyvardziais su tavim bendrauti gali :)

Evaldas666

Citata iš: Benamis  gegužės 31, 2016, 19:03:05Kadangi nso.lt gali rasyti bet kas ir pasivadinti bet kaip, tai tas pats inkognito ten ivairiais slapyvardziais su tavim bendrauti gali :)
Taip , atkreipiau dėmesį , kad jis ten rašinėja . Gaila žmogelio , taip gyveno internetinį gyvenimą , o dabar niekur negali prisiglaust   :D  :D  :D

O jai rimtai kalbant , anomalijos.lt administratorius labai gerą mintį pakišo .

Benamis


Evaldas666

#22
gegužės 31, 2016, 20:41:30 Redagavimas: gegužės 31, 2016, 21:05:17 by Evaldas666
Citata iš: Benamis  gegužės 31, 2016, 19:56:45Kokia?
Atsakymas slypi pačioje "Pagrobimo anatomijoje" , tai yra pačiame straipsnyje .
Mažas palyginimas .
Citata paimta iš čia
 
CitataIš šios sužinotos informacijos, mes buvome šokiruoti, nes buvome priversti konstatuoti išvadą, jog tais laikais taip elgėsi tik KGB struktūros darbuotojai - kaimynai žinojo jį kaip kariškį, o inkognito darbe jis nevilkėjo uniformos, bei nesakė esąs kariškis.
Ir sekanti  citata paimta iš čia
 
CitataMano pagrobėjai palaikė gerus santykius su Sovietų sąjunga, ypač su KGB struktūromis, tačiau pagailėjo technologijų ir technikos jai, užtat ir negavo Rusijoje vietos bazėms, o Amerika, nors gavo ir ne naujausias technologijas, aplenkė rusus, tačiau bendravimas su ateiviais labai sunkus ir nedėkingas užsiėmimas. Mano istorija glaudžiai susijusi, kaip įtariu su KGB, tačiau tam nėra jokių įrodymų, išskyrus tai, jog pilietis X dar buvo ir KGB pulkininkas, daugiau neturiu. Tai sužinojau 1991 metais, kai su juo kartu dalyvavome viename suvažiavime, vienas buvusių tremtinių apie tai paklausė jį tiesiai į akis. Bet užtat dabar, kai žlugo Sovietų sąjunga, naujoji rusų administracija perėmė bendradarbiavimą, Galaktikos taryba ir mėnuliečiai neteko jokio juridinio pagrindo apsilankyti žemėje, - kiekvienas jų vizitas nelegalus, ką ir parodo NSO ataka iš Area-51. Todėl ir aš dabar jau drąsesnis. Už tai, kad gali vykdyti tyrimus ir imti gyvūnijos pavyzdžius, grobti žmones eksperimentams, jie žmonėms privalo užblokuoti atmintį - tai viena susitarimo sąlygų. Už tai jie atsilygina technologijomis, o žemės vyriausybės jiems suteikia priedangą. Šią informaciją gavau iš vieno šaltinio, kurio neįvardinu, specialiai saugumo sumetimais.
Tai , kaip čia gaunasi . Kaip rašė istoriją žinojo ir dabar vėl sužinojo ?
Tikriausia supratot , paskutinis sakinis sarkazmas .
 Tai panagrinėjus pačią istoriją galima rast dar daugiau . Tiesiog permetus šiaip , jau randi daug ką . Pridėk , ką aš žinau , o gal dar ką kiti žino ir gausi kažką įdomaus .
Bet reikia viską daryt nuosekliai , o ne kvailai lazdavot ir juoktis velniai žino iš ko .

klajunas

Čia daugiau yra tekstų rašymo psichologijos niuansai, kuriuos norint suprasti reikia įvairiais lygiais būti parašius labai daug tekstų. Nereikia daryti neteisingos prielaidos, kad tekstų žodiena sutampa su tikrove 1 prie 1, ir reikia suprasti, kad į šį santykį įsiterpia daug įvairių sluoksnių, kurie prisideda prie filologinių sprendimų rašant tekstą. Kartais žmogus ką nors rašo, bet tuo pat metu žiūri pro langą ir per neatidumą padaro kokią nors gramatinę ar turinio klaidą, o perrašinėti tekstus, rašytojai žino, nėra pats smagiausias užsiėmimas. Tai deda į viešą erdvę tai kas gaunasi sukdami galvą tik dėl visumos ir bendro vaizdo, tai yra bendrinės informacijos ir į visokius blusinėtojus nekreipia dėmesio. Pavyzdžiui aš retai kada išgimdau ką nors daugiau nei pirmas juodraštinis variantas, galvodamas kad blusų kailyje geriau tegu ieško makakos. (Mintys stebint cirką už dyką)

Evaldas666

Ne labai supratau ką norėjai parašyt   :)

Anomalija

Citata iš: TinSoldier  gegužės 30, 2016, 10:32:55ar būtų kreipiamasi į leidyklą - pastaruoju atveju, jeigu būtų mėginama prakišti kaip dokumentiką, niekas tokių kliedesių net negalvotų spausdinti.
Su leidykla jau buvo pasiektas žodinis susitarimas. Ir gal nustebinsiu, tačiau sutiko spausdinti ganėtinai žinoma leidykla. Aišku iš mūsų pusės irgi nemažai būtų įsipareigojimų, tačiau knyga tikrai pasiektų knygynų lentynas.

Tada buvo kreiptasi į inkognito su pasiūlymu ir prašymu papildyti istoriją, su kuo jis ir sutiko.

Tačiau vėliau prie puodelio kavos mes taip ir nesusitikome dėl tam tikrų visiems žinomų aplinkybių :)

Linas Esu

Citata iš: klajunas  gegužės 31, 2016, 21:08:54Čia daugiau yra tekstų rašymo psichologijos niuansai, kuriuos norint suprasti reikia įvairiais lygiais būti parašius labai daug tekstų. Nereikia daryti neteisingos prielaidos, kad tekstų žodiena sutampa su tikrove 1 prie 1, ir reikia suprasti, kad į šį santykį įsiterpia daug įvairių sluoksnių, kurie prisideda prie filologinių sprendimų rašant tekstą. Kartais žmogus ką nors rašo, bet tuo pat metu žiūri pro langą ir per neatidumą padaro kokią nors gramatinę ar turinio klaidą, o perrašinėti tekstus, rašytojai žino, nėra pats smagiausias užsiėmimas. Tai deda į viešą erdvę tai kas gaunasi sukdami galvą tik dėl visumos ir bendro vaizdo, tai yra bendrinės informacijos ir į visokius blusinėtojus nekreipia dėmesio. Pavyzdžiui aš retai kada išgimdau ką nors daugiau nei pirmas juodraštinis variantas, galvodamas kad blusų kailyje geriau tegu ieško makakos. (Mintys stebint cirką už dyką)
Kokia pagrindinė šito jūsų teksto mintis ? mintys ? nieko nesupratau ką norėjote pasakyti

klajunas

Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 07:12:12Kokia pagrindinė šito jūsų teksto mintis ? mintys ? nieko nesupratau ką norėjote pasakyti
Viskas čia parašyta labai aiškiai, kas nori tas supranta ir be paaiškinimų. Tik noriu šiek tiek kitą aspektą akcentuoti: sena biografinė atmintis dažnai būna labai suspaustu pavidalu ir ją išskleidžiant ir detalizuojant savaime įsiterpia tam tikri kūrybiniai elementai. Jeigu tarp tokių atgaminimų dideli laiko tarpai, kai kurių vietų interpretacijos gali būti skirtingos. Tačiau tokie neatitikimai nėra joks paneigimas. Ir dar daugiau, jeigu atmintis slopinta arba specialiomis priemonėmis trinta, tai šis psichologinis procesas dar ryškesnis. Todėl kabinėjimasis prie nereikšmingų smulkmenų rodo tik lingvistikos ir psichologijos neišmanymą.

Linas Esu

Citata iš: klajunas  vasario 24, 2017, 09:18:34
Citata iš: Linas Esu  vasario 24, 2017, 07:12:12Kokia pagrindinė šito jūsų teksto mintis ? mintys ? nieko nesupratau ką norėjote pasakyti
Viskas čia parašyta labai aiškiai, kas nori tas supranta ir be paaiškinimų. Tik noriu šiek tiek kitą aspektą akcentuoti: sena biografinė atmintis dažnai būna labai suspaustu pavidalu ir ją išskleidžiant ir detalizuojant savaime įsiterpia tam tikri kūrybiniai elementai. Jeigu tarp tokių atgaminimų dideli laiko tarpai, kai kurių vietų interpretacijos gali būti skirtingos. Tačiau tokie neatitikimai nėra joks paneigimas. Ir dar daugiau, jeigu atmintis slopinta arba specialiomis priemonėmis trinta, tai šis psichologinis procesas dar ryškesnis. Todėl kabinėjimasis prie nereikšmingų smulkmenų rodo tik lingvistikos ir psichologijos neišmanymą.
Ir dabar nesupratau ką rašote , jūsų tekstai suprantami niekam tik jum pačiam .

Benamis

Citata iš: klajunas  vasario 24, 2017, 09:18:34Todėl kabinėjimasis prie nereikšmingų smulkmenų rodo tik lingvistikos ir psichologijos neišmanymą.
Prie smulkmenu niekas cia nesikabinejo. Cia labiau mus domina klausimas kodel zmogus, kuris 10 metu tvirtina, kad jo istorija tikra, isizeidzia kai juo kazkas netiki, staiga nusprendzia knyga leisti fantastiniu pavidalu?

Ar cia smulkmena? Cia juodai ant balto pateiktas atsakymas apie istorijos tikruma.

Aukštyn