Viena super valstybe!

Pradėjo Virus, balandžio 03, 2016, 23:13:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Virus

Taip, perskaitet teisingai nesenai jav su kanada ir kitom šalim pasiraše sutarti (slapta apie ja zino tik politikai keli) kad ju salis susijunge į sajunga tada tos salis kurios nepriklauso jokiom sajungom kaip matom puolamos valstybiu kurios turi sajungas ir tokios sajungos yra tris o veliau liks 2 taigi yra europos rusijos bei jav sajungosafrika bei australija irgi prijungtos į viena iš šiu sajungu tik slaptai kaip ir jav amerikiecem tai sukele dideli pasipiktinima tiesa per televizija nieko nebuvo sakoma. Zodziu kuriama super valstybe kurios paskirtis bus tarnauti bankui kuris salims skolina pinigus tarp kitko visos salis yra issiskoline tiek pinigu kad eimanoma ismoketi jau sis planas sukurti valstybe viko ankščiau deja lietuva ji sugriove iseidama is rusijos sajungos ir istojo i europos sajunga. Kaip manote norit į bendra valstybe?          PAŽIUREKIT NUO PRADŽIOS IKI GALO !!!!         https://m.youtube.com/watch?v=01v1rwFDKRs

Marius

:-D balandzio pirmoji jau praejo..paveluotas pokstas..

Virus

Citata iš: Marius  balandžio 04, 2016, 00:50:02:-D balandzio pirmoji jau praejo..paveluotas pokstas..
če ne pokštas ir aš rimtai ta nuoroda kuria ikeliau yra į lietuviu kalba išverstas filmas pradžioja šneka kaip atsirado krikscionybe is kokiu realigiju susiformavo o veliau apie korupcija zudimus centrini banka kuriamia ištikruju yra užstatytos visos šalis. Patariu kai rasi laisvo laiko paziurek.

puodukas

@Virus , kas gausis sumaišius 51% tiesos ir 49% spėlionių, prognozių ir sąmoningo melo- tiesa ar melas?

 p.s. apie ta filmuką jau ne kartą buvo diskutuota ir ne vienoj temoj.

klajunas

Citata iš: puodukas  balandžio 04, 2016, 14:18:20kas gausis sumaišius 51% tiesos ir 49% spėlionių, prognozių ir sąmoningo melo- tiesa ar melas?
Kas gausis priklauso nuo to, kas slepiasi už spėlionių, nes spėlionė nebūtinai lygu netiesa. Pavyzdžiui, spėju, kad turi vieną galvą, dvi ausis ir t.t. Pataisyk jeigu esu neteisus...  ;D

paragraf 78

Citata iš: klajunas  balandžio 04, 2016, 14:34:28Kas gausis priklauso nuo to, kas slepiasi už spėlionių, nes spėlionė nebūtinai lygu netiesa. Pavyzdžiui, spėju, kad turi vieną galvą, dvi ausis ir t.t. Pataisyk jeigu esu neteisus...  ;D
Jei jis kirposi pas vieną man žinomą kirpėją Kaune, tada spėjimas apie dvi ausis, gali būti ir klaidingas

TinSoldier

#6
balandžio 04, 2016, 14:56:17 Redagavimas: balandžio 04, 2016, 14:59:26 by TinSoldier
Be to, juk ir nuotraukoje matosi, jog puodukas turi vieną auselę.

EDIT: Oi, geras. 25 metus pragyvenau ir tik dabar sužinojau, kad puoduko tas dalykas vadinasi ne auselė, bet ąselė. Ši diena praėjo ne veltui.

puodukas

Citata iš: klajunas  balandžio 04, 2016, 14:34:28Kas gausis priklauso nuo to, kas slepiasi už spėlionių, nes
..."- kiek bus du kart du?
- o čia perkant ar parduodant?".

klajunas

Citata iš: puodukas  balandžio 04, 2016, 15:08:35..."- kiek bus du kart du?
- o čia perkant ar parduodant?".

Dovanojant, žmogau. Nereikia būti tokiu paranojiku. O darbą įvertinti ar ne - tavo reikalas. Be to dar apie spėjimus, anglų kalboje yra tokie spėjimai, vadinami "wild guess" ir "qualified guess"... Šiuo atveju mano buvo "qualified...". Qualified guess aišku turi didesnę vertę už wild guess, tad reikia mokėti ir atsirinkti.

Aukštyn