Kas yra žvėries ženklas (666)?

Pradėjo Steiblys, lapkričio 24, 2015, 11:36:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Nightcrawler

Citata iš: Visažinis  lapkričio 24, 2015, 20:22:33
Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 24, 2015, 20:20:24Tai va, kad tik nuogirdos. Nugirst visko galima. Marazmai.
Čia sąmokslų teorijų skiltis. Ko tu nori? Obamos oficialaus patvirtinimo?
Nesupratai, ką parašiau. Aš sakau, bent jau mano žiniai, satanistai su klajūno apibūdintu marazmu nieko bendro neturi. Satanizmas yra koncepcija trolinti krikščionims, ir satanistai kuria muziką, o ne užsiima sąmokslo teorijom.

Nightcrawler

Citata iš: Visažinis  lapkričio 24, 2015, 20:22:33
Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 24, 2015, 20:20:24Tai va, kad tik nuogirdos. Nugirst visko galima. Marazmai.
Čia sąmokslų teorijų skiltis. Ko tu nori? Obamos oficialaus patvirtinimo?
Kam tos nuogirdos įdomios? IŠ serijos "viena bobutė nugirdo..."

Visažinis

Vienas iš 2-ų - arba aš nesupratau, arba parašei, kad neįmanoma buvo suprasti.

Kaip ten bebūtų, satanizmo atšakų yra įvairių. Todėl tavo pateikta versija (jeigu ją galima taip pavadinti), yra toli gražu ne galutinė o tuo labiau teisinga.

Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 24, 2015, 20:28:52Kam tos nuogirdos įdomios? IŠ serijos "viena bobutė nugirdo..."
Nespręsk apie visus pagal save. Patarimas kuris gali praversti asmeniniame gyvenime.

Jeigu pats mėšlų tepliojiesi, nereiškia, kad ir kitiems tai patinka.

klajunas

Dar apie satanizmą mokyklose.

http://metro.co.uk/2015/01/20/florida-schools-hand-out-satanic-colouring-books-to-children-5028532/

Muzika skirta propagandai, o visos propagandos skleidžiamos dėl valdžios. Ir pradeda nuo vaikų ir jaunimo. O paskui ateina ir technologijos, asmens kodai su žvėries ženklu, mikroschemos ir t.t.

Nightcrawler

#34
lapkričio 24, 2015, 20:38:47 Redagavimas: lapkričio 24, 2015, 20:40:47 by Nightcrawler
CitataNespręsk apie visus pagal save. Patarimas kuris gali praversti asmeniniame gyvenime.
Jeigu nuogirdos įdomios, tai eik kur nors daugiabučio kieme prie bobučių ant suoliuko jų pasiklausyt. Rimtam forume toks mėšlas neturėtų būti diskuotuojamas.

CitataJeigu pats mėšlų tepliojiesi, nereiškia, kad ir kitiems tai patinka.
Čia kaip suprast???

klajūne, ta muzika neturi nieko bendro su propaganda

Visažinis

Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 24, 2015, 20:38:47Čia kaip suprast???
Nespręsk apie visus pagal save, taip ir suprast. O čia buvo gražus mano patarimo pavyzdys: jeigu pats mėšlų tepliojiesi prieš miegą, nereiškia, kad ir kitiems tai patinka.

Citata iš: Nightcrawler  lapkričio 24, 2015, 20:38:47Rimtam forume toks mėšlas neturėtų būti diskuotuojamas.
Dar kartą sakau: jeigu tau vienas dalykas nepatinka ar nėra įdomus, tai nereiškia, kad jis ir kitiems neįdomus. Įsikalk į savo makaulę tai.

Nightcrawler

#36
lapkričio 24, 2015, 20:57:26 Redagavimas: lapkričio 24, 2015, 20:59:33 by Nightcrawler
Aš sakau, kad nereikėtų per daug rimtai žiūrėti į visokiais nuogirdas. Daug visko nugirstame, ir ką? Kažkoks neišmanėlis kažką kažkur pasako/parašo, ir tai jau tampa diskusijų tema?

Visažinis

Jeigu kažkas nepatinka ar neįdomu eini į kitą temą. Kame problemos?

.L.U.T.H.O.R.

#38
lapkričio 24, 2015, 21:04:35 Redagavimas: lapkričio 24, 2015, 21:09:02 by Legionas
Baigiam asmeniškumus ir oftopic, Nightcrawler, tavo satanistų nupasakojimas, dar lempesnis nei klajūno. Gal ir kuria koks satanistas muziką, bet tikrai ne visi, ir satanizmas, ne krikščionių trolinimui sukurtas :)
Klajunas, tu ta straipsni bent skaitei, apie tas knygutes mokyklose? Nes esmes nepagavai man rodos.

Nightcrawler

Citata iš: Legionas  lapkričio 24, 2015, 21:04:35Baigiam asmeniškumus ir oftopic, Nightcrawler, tavo satanistų nupasakojimas, dar lempesnis nei klajūno. Gal ir kuria koks satanistas muziką, bet tikrai ne visi, ir satanizmas, ne krikščionių trolinimui sukurtas :)
tai apšviesk mane :)

klajunas

Matosi, kad diskusija tarp "jaunesniųjų narių", nes panašu nei kad skaityti nemoka, suprasti mintį to kas parašyta ir visiškai nėra noro ar gebėjimo diskutuoti, tik kažkokių savo idiotiškų įsivaizdavimų projekcijos į nelabai suprantamą dirgiklį, kuriuo yra sakiniai.

.L.U.T.H.O.R.

Tai kad dede klajune, jūsų žodžiai visiškai nesisieji su tuo į ką nuorodas duodate.

klajunas

Citata iš: Legionas  lapkričio 24, 2015, 22:06:57Tai kad dede klajune, jūsų žodžiai visiškai nesisieji su tuo į ką nuorodas duodate.
Moderatorius - provokatorius. Ar čia ir taip leidžiama??

.L.U.T.H.O.R.

Nenukreipinėkit temos :) Apsijuokėte su savo pasauline satanistų sektos sąmokslo teorija ir tiek :) Galite tęsti apie žvėris toliau.

klajunas

O tu bent pažiūrėjai kas šitą temą pradėjo? Toks veikėjas @Steiblys.

Taip kad apsijuokiau ne aš.  :D

Aukštyn