Bitėnuose nufotografavau NSO?

Pradėjo Arvydas, rugpjūčio 05, 2015, 19:22:44

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: PHPSQL  rugpjūčio 07, 2015, 11:30:36
Galėjo būti vienas iš naujų Lietuvos KOP sraigtasparnių AS365N3+ „Dauphin"
https://www.youtube.com/watch?v=3GSPSMzRb98

:)

P.S naudojant JPEGsnoop programa, galima dešifruoti nuotraukos informacija.
Pavyzdžiui jei nuotrauka redaguota su PS, galima nesunkiai aptikti.
Pavyzdys:



Patikrinus:



Nuotrauka tikriausiai redaguota naudojant Digital Photo Professional
http://cpn.canon-europe.com/content/product/canon_software/inside_digital_photo_professional.do

Dešifravus informacija, įdomu dar viena faktą pavyko aptikt. Nuotrauka padaryta  2015-07-14 20:34:58 laikų, tokių laikų taip tamsų tikrai negalėjo būti.

Nuotraukos fakes.


Gaila jog Arvydo nebėra , galėtų pakomentuoti tavo prielaidas .

ryouku

Sveiki,
gal ir praėjo šiek tiek laiko, bet geriau vėliau nei - niekada.

Pateikiu šiek tiek paenhancintas nuotraukas su photoshopu. Daugiausiai padėjo "image adjustments -> levels".

Iš esmės trumpa mano analizė būtų tokia:
1. objektas kaip matyti iš invertintų spalvų ir pakrapščius kontrastą - ovalus, ne visiškai apvalus.
2. šviesa sklindanti iš objekto - netolygi, pulsuojanti
3. objekto šviesa atsispindi ant elektros stulpų ir atsispindi netolygiai
4. objekto pasislinkimo kampas atitinka "lens flare" poziciją objekto atžvilgiu. T.y. jis ten tikrai buvo (bent jau šviesos šaltinis).
5. dėl paros meto - visiškai tikiu. Pats turiu panašių kadrų kurie buvo daryti 60 - 75% dienos į pabaigą, o kadrai atrodo kaip daryti naktį, nors buvo dar šviesu pakankamai.


5. 

Linas Esu

Citata iš: ryouku  rugpjūčio 30, 2015, 22:15:17
Sveiki,
gal ir praėjo šiek tiek laiko, bet geriau vėliau nei - niekada.

Pateikiu šiek tiek paenhancintas nuotraukas su photoshopu. Daugiausiai padėjo "image adjustments -> levels".

Iš esmės trumpa mano analizė būtų tokia:
1. objektas kaip matyti iš invertintų spalvų ir pakrapščius kontrastą - ovalus, ne visiškai apvalus.
2. šviesa sklindanti iš objekto - netolygi, pulsuojanti
3. objekto šviesa atsispindi ant elektros stulpų ir atsispindi netolygiai
4. objekto pasislinkimo kampas atitinka "lens flare" poziciją objekto atžvilgiu. T.y. jis ten tikrai buvo (bent jau šviesos šaltinis).
5. dėl paros meto - visiškai tikiu. Pats turiu panašių kadrų kurie buvo daryti 60 - 75% dienos į pabaigą, o kadrai atrodo kaip daryti naktį, nors buvo dar šviesu pakankamai.


5.


Pagal nuotraukas aš manau jog ten didelis šviesos projektorius  , kuris guli ant žemės nukreiptas tiesiai į veidrodį , o veidrodis stačiu kampu nureiptas į dangų .

ryouku

Tik kad tamstos teorijai pagrysti - reikia kad ir danguj butu veidrodis ir daug maž aukštyje sulig stulpo viršumi.

Linas Esu

Citata iš: ryouku  rugpjūčio 30, 2015, 23:21:16
Tik kad tamstos teorijai pagrysti - reikia kad ir danguj butu veidrodis ir daug maž aukštyje sulig stulpo viršumi.


Paprasčiausiai reiktų tai išmėginti , bet gai galėsiu padaryti tik lapkričio pab , kai kaime būsiu . Įmesiu nuotrauka kaip gavosi . Aš gal per sunkiai nupasakojau arba jūs nesupratote . Veidrodis ant žemės pastatytas , nukreiptas statmenai kampu į dangų , o jį viename aukštyje švieti prožektoriumi tiesiai į veidrodį , manau dangule atsispingi dėl to didelio šviesos pojektoriaus šviesa , o gal ir mažas jis . Žodžiu , nežinau , padarysiu atsiųsiu foto Spalio pabaigoje

ryouku

Na variantas, aišku. Tik nelabai tikisi, kad žmogelis imtų specialiai iš niekur nieko darytų kažkokius prožektorių setupus.

Linas Esu

Na šiuo metu trys variantai
1. Neiškus švieos šaltinis ( kaip prožektorius ar pan )
2. Gerai padirbėta su foto , nes ankstesniuose komentaruose tam yra įrodymų , gaila jog pats nuotraukos komentatorius nekomentuoja apie nuotraukos laiką ir tai jog buvo dirbta su nuotraukų programomis.
3. NSO

Visažinis

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 31, 2015, 00:10:39Paprasčiausiai reiktų tai išmėginti , bet gai galėsiu padaryti tik lapkričio pab , kai kaime būsiu . Įmesiu nuotrauka kaip gavosi . Aš gal per sunkiai nupasakojau arba jūs nesupratote . Veidrodis ant žemės pastatytas , nukreiptas statmenai kampu į dangų , o jį viename aukštyje švieti prožektoriumi tiesiai į veidrodį , manau dangule atsispingi dėl to didelio šviesos pojektoriaus šviesa , o gal ir mažas jis . Žodžiu , nežinau , padarysiu atsiųsiu foto Spalio pabaigoje
Įdomu su kokiu prožektoriumi bandysi ta padaryti? Ar bent įsivaizduoji kokio galingumo jis turėtų būti?

paragraf 78

Na čia nereikia didelio galingumo. Didesnis prožektorius kokius galima senukuose nusipirkti duotų tokį efektą

Visažinis

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 04, 2015, 12:28:46Na čia nereikia didelio galingumo. Didesnis prožektorius kokius galima senukuose nusipirkti duotų tokį efektą
Lauksiu tokio efekto pakartojimo su prožektoriumi iš senukų.

paragraf 78

Citata iš: Visažinis  rugsėjo 04, 2015, 12:35:56Lauksiu tokio efekto pakartojimo su prožektoriumi iš senukų.
pabandyk jei netiki, aš tikrai 100 eurų neleisiu kad tau pademonstruočiau :)
beje kalbu ne apie tuos mažiukus, kur nuo vienos batareikos šviečia. Mano senelis turėjo tokį (būtent iš senukų) kol nesudaužė. Puikiai apšviesdavo viską 200 metrų atstumu.

ryouku

Citata iš: Visažinis  rugsėjo 04, 2015, 12:35:56
Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 04, 2015, 12:28:46Na čia nereikia didelio galingumo. Didesnis prožektorius kokius galima senukuose nusipirkti duotų tokį efektą
Lauksiu tokio efekto pakartojimo su prožektoriumi iš senukų.
Visiškai sutinku. Prožektoriaus skersmuo turėtų būti apie metrą, kad šviečiant dieną iš tokio aukščio ir fotografuojant iš telefono - aplinka atrodytų kaip naktį.

Beto, čia ne kaitrinė lemputė šviečia, halogenas ar koks 1000 liumenų kaip nieko...

paragraf 78

Kiek pamenu fotografas teigia kad tai padaryta 21 val. Ar ne?
Tam tikru kampu ar su tam tikrais filtrais fotografuojant galima ir su gana silpnu šviesos šaltiniu gauti tokį pat efektą kaip ir dieną.

ryouku

Na visų pirma jis ne fotografas, o panašu - elektrikas, aukštalipis (?) su paprastu tapšnokliu.
Su tokiom muilinėm kamerom galima bet ką išgauti - tiesa, šiuo atveju silpna kamera kiek ir "padėjo" ko gero išgauti pritemdytą vaizdą.

Bet klausykit, ar paprastas žmogus ims ir dės kažkokius linzės filtrus, kabins prožektorius ir dar kažkokius veidrodžius statys?

Ar čia susirinkome diskredituoti vieni kitus, ar gilintis ir ieškoti paaiškinimų? Gaila aišku, kad pačio autoriaus čia nei kvapo neliko, tad ko gero į klausimus atsakymų - nebus.

Linas Esu

Paprastas žmogus tikrai tokių dalykų nedarys . Bet yra visokių būtybių , kurioms tokie žaidimai patinka , internetas juk pilnas fake video ir foto , įvairių istorijų . Crazy žmonių yra ir Lietuvos žemėje .
Asmeniškai čia esu jog įdomi nuotrauka , norėjau užduoti klausimų autoriui - jis dingęs . O ir kiti susidomėję ar tai tikra foto ar ne , todėl pabandysiu pažaisti su prožektoriumi .

Aukštyn