Reikia išmanančio kompus pagalbos

Pradėjo paragraf 78, spalio 24, 2014, 21:21:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Žodžiu, parsisiunčiau oficialius kompo draiverius (kopas Toshiba, OS - Win 7), suinstaliavus juos, kompe vaizdas yra truputį išteptas vertikaliai.
Rezoliucija uždėt maksimali, tikrinant per windows managerį rodo kad atseit viskas ok.
Gal kas žinote kaip pataisyti?

Vytautas

Būna toks niuansas kad reik suinstaliuot du vaizdo kortos draiverius integruotos ir ne integruotos. Čia jei rimtesnis kompas. O bendrai tai pažaisti su skiriamąja geba. Tiesiog pasirinkti sau optimalų variantą. Jei ikonos per mažos tai pažaisti su ikonų dydžiu.

paragraf 78

Tai jau šitie pažaidimai buvo atlikti :) ten visko iš tos serijos pribandžiau, niekas nepadėjo
O kaip rasti vaizdo kortos draiverius?

Vytautas

#3
spalio 24, 2014, 22:09:51 Redagavimas: spalio 24, 2014, 22:15:29 by Vytautas
Atsiųsk tikslių modelio pavadinimą. Pagalvojau dar vienas variantas tiesiog įdiek visus win atnaujinimus. Kartais pasigauna.

paragraf 78

Toshiba Satellite C855-1UK
Serija: PSKCEE

Vytautas

win 32 ar 64 bitų ?

paragraf 78


Vytautas

#7
spalio 24, 2014, 22:24:44 Redagavimas: spalio 24, 2014, 22:30:26 by Vytautas
Ups ne tuos siunčiu. Bet būtent reik instaliuot abu draiverius. O kodėl nenaudoji gamyklinio atstatymo?
Šiaip tai ką aš čia siunčiu. Bus greičiau jei parsisiųsi pats. http://www.toshiba.co.uk/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=UK
ir ten pasirink kaip paveikslėlyje
Spaudi    Search  ir Display Driver

paragraf 78

Kažkaip apie tai nepagalvojau
Hmm, o kaip tą gamyklinį atstatymą padaryti?

Vytautas

Na jei pilnai ne suformatavai disko tai reik internete paieškoti ir manuale turėtų būti http://forums.toshiba.com/t5/System-Recovery-and-Recovery/Toshiba-Satellite-C855D-S5320-recovery-help/td-p/391163

paragraf 78

Na bandysiu dar kažką primaigyti.
Bet kuriuo atveju dėkui :)

Vytautas

Šiaip susiinstaliavus tuos abu draiverius neturėtų likti problemų. Bent man tai visuomet padeda. Nieko daugiau ypatingo daryti nereikia.  :)

a.t.sielis

Gal kas turi nereikalingą Windows 7 licencijos kodą?

klajunas

Turiu. Kažkada pirkau su nauju kompu. Jeigu Microsoft duomenų bazėje, nesurištas su mano kompu gali pabandyti naudoti.

a.t.sielis

o tu į windows 10 perėjai?

Aukštyn