Dvasinis gyvenimas

Pradėjo NEXO, birželio 13, 2014, 16:16:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

NEXO

Sveiki kas norėtu gyventi dvasini gyvenimą nors tai yra nuobodu, bet aš norėčiau gyventi ar dvasių pvz. astralas OBE t.t. man asmeniškai man tas fizinis gyvenimas nuobodus pasidarė nors man ir 16m labiau noriu gyvenima tarp dvasiu ir fizinio gyvenimo ,nes matosi ,kad žmonės priklausomi nuo alhoholio ,žudimu svarbiausia dalykas pinigų gobšuoliai vagys negalintys gyventi be pinigų ir manantys ,kad pinigai yra tam ,kad išleistum pvz. žmogus užsidirba kokius 10k ir jis nebežino kur išleist tai kam leist jei gali į banka dėt arba uždirba kokius 2000 ir išleidžia gali taupyti jei neturi kur išleist o paskui sako ,kad pinigų nėr :DD žmonės tiek uždirbantys pasineria giliai į savo darba vien galvoja kur išleist ir kaip daugiau uzdirbt ir jie tampa prikausomi ,kad už kelis tuos šimtus gali nužudyt net žmogu o nepagalvoja apie aukštesnius dalykus žmogus atsibunda tada kai jis nieko nebeturi. Gal biški nukrypau nuo temos ,bet noriu paklaust ar norėtumėt gyventi harmoningai ir dvasini gyvenima gylioje ramybėje?

paragraf 78

Na jei jau sakai, kad dvasinis gyvenimas yra nuobodus, tai gal negyvenk jo :) arba pasigilink labiau, kaip ten yra iš tiesų. Iš asmeninės praktikos galiu pasakyti, kad jei ne dvaisnio gyvenimo įdomumas, jau seniai būčiau miręs iš nuobodulio, nes viskas buvo taip užknisę.
Šiaip dvasinis gyvenimas nereiškia, kad turėsi melstis visą laiką, anaiptol.
O tai ko nori tu, tai tėra to paties nuobodaus pasaulio troškimas, o būtent aštrių pojūčių troškimas ir tiek

TinSoldier

Citata iš: NEXO  birželio 13, 2014, 16:16:49
<...>man asmeniškai man tas fizinis gyvenimas nuobodus pasidarė<...>


http://i57.tinypic.com/zna4o4.jpg

NEXO

Citata iš: paragraf 78  birželio 13, 2014, 16:21:49
Na jei jau sakai, kad dvasinis gyvenimas yra nuobodus, tai gal negyvenk jo :) arba pasigilink labiau, kaip ten yra iš tiesų. Iš asmeninės praktikos galiu pasakyti, kad jei ne dvaisnio gyvenimo įdomumas, jau seniai būčiau miręs iš nuobodulio, nes viskas buvo taip užknisę.
Šiaip dvasinis gyvenimas nereiškia, kad turėsi melstis visą laiką, anaiptol.
O tai ko nori tu, tai tėra to paties nuobodaus pasaulio troškimas, o būtent aštrių pojūčių troškimas ir tiek
nesakau ,kad man ten neidomu tiesiog atsibodo matyt tuos žmones priklausomybe nuo pinigu ir t.t. bet mane tas stabdo ta daryti tai ,kad man nėra 40metu tai nežinau kas manes lauks ateiti todėl ir nekeliaujiu ten kur mirtingisiem nelabai leidžia

NEXO

Citata iš: TinSoldier  birželio 13, 2014, 17:08:40
Citata iš: NEXO  birželio 13, 2014, 16:16:49
<...>man asmeniškai man tas fizinis gyvenimas nuobodus pasidarė<...>


http://i57.tinypic.com/zna4o4.jpg
o tu visai ne į tema čia ne apie kompiuterio priklausomybe kalbam o kai ką daugiau...

TinSoldier

Paveiksliukas irgi ne apie priklausomybę nuo kompiuterio :)

Pats žmogus renkasi, pagal ką vertinti pasaulį, ir pats renkasi nematyti daugybės galimybių.

crystal

Įdomi priežastis pradėti gyventi dvasinį gyvenimą. Tiesiog iš "fizinio gyvenimo" nuobodumo, tiesiog tarsi iš neturėjimo ką veikti.. Lyg visos veiklos, galinčios nuspalvinti gyvenimą jau buvo išbandytos, lyg niekas kitas nedomintų ir nebūtų jokio harmoningumo gyvenimui suteikiančio užsiėmimo apart užsidarius kambaryje puoselėti kažką „aukščiau", „gyventi tarp dvasių" ir bandyti brautis ten kur „mirtingiesiems nelabai leidžia"..

paragraf 78

@NEXO dar kartą primenu, kad nerašytum dviejų pranešimų vienas paskui kitą, jei nori ką nors papildyti, naudok mygtuką "keisti".
Ir siūlau persiskaityti forumo taisykles
dėkui

TinSoldier

Citata iš: crystal  birželio 13, 2014, 17:56:50
Įdomi priežastis pradėti gyventi dvasinį gyvenimą. Tiesiog iš "fizinio gyvenimo" nuobodumo, tiesiog tarsi iš neturėjimo ką veikti.. Lyg visos veiklos, galinčios nuspalvinti gyvenimą jau buvo išbandytos, lyg niekas kitas nedomintų ir nebūtų jokio harmoningumo gyvenimui suteikiančio užsiėmimo apart užsidarius kambaryje puoselėti kažką „aukščiau", „gyventi tarp dvasių" ir bandyti brautis ten kur „mirtingiesiems nelabai leidžia"..


Kai pagalvoji, ar tai ir nebūna beveik visiems pagrindinė priežastis įtikėti visokiais naujojo amžiaus dvasingumais, OBE'mis, astralais, telekinezėmis ir pan.?

Tiesiog norisi įspūdžių, norisi adrenalino, pažinimo, atradimo jaudulio ir t.t. Kažko, ko kitas žmogus neatrado, norisi ypatingumo jausmo.

Dar tradicines religijas žmonės kartais kažkaip renkasi iš subtilesnių paskatų.

Bet tie visi naujojo amžiaus metafiziniai dalykai - juk iš nuobodulio gyvenimui.. Argi ne taip?

paragraf 78

Pritariu, ezotriniais dalykeliais dažnai žmonės susidomi dėl tavo išvardintų dalykų ir dar dėl siūlomos galios ir visokių gėrybių. Tik tiek kad praktika rodo jog tie žmonės galų gale lieka prie sudužusios geldos, sužalota psichika ir gyvenimu

Aukštyn