Sveikiname su balandžio 1-ąja!

Pradėjo Anomalija, balandžio 01, 2014, 15:55:27

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

Ar užkibote ant kabliuko? :)


Linas

Ne. Buvau įsitikinęs, kad kažką panašaus darysit, tad neužkibau :/ Bet šaunuoliai, įdomiai sugalvojot.

nereikalinga


Teroras

O as rimtai galvojau bana ikale ;D Tik priezasti pamaniau pritempe :D

Benamis

Pagalvojau apie 2 variantus: baladzio pirmosios pokstas arba isivele klaida :)

Master

Ne, nu... Du kartus apgavote (per pirmąjį jau buvau besiunčianti žinutę ir pakeliui parduodanti sielą)...
:D Niekšai.
O jei rimtai super (y) patiko. Nors šiaip tai velniškai nemėgstu balandžio 1d. Tą dieną mano vienintelis punktas dienotvarkėje- "išgyvenk". (šiaip esu velniškai naivi ir dar užmarši...)

Kas dėl varpainio nuorodos, tai visiški lūzeriai yra tie, kurie DORAI nemoka papokštauti. Niekas nekaltas, kad neturite humoro jausmo :(. Kitu atveju faina, kai yra diena metuose kuomet galima kažką ekscentriško išbandyti praktikoje (:

Benamis

#7
balandžio 01, 2014, 16:12:18 Redagavimas: balandžio 01, 2014, 16:32:51 by Benamis
Citata iš: Master  balandžio 01, 2014, 16:08:01
Kas dėl varpainio nuorodos, tai visiški lūzeriai yra tie, kurie DORAI nemoka papokštauti. Niekas nekaltas, kad neturite humoro jausmo :(. Kitu atveju faina, kai yra diena metuose kuomet galima kažką ekscentriško išbandyti praktikoje (:


Pilnai sutinku. Autoriaus argumentai parasyti straipsnyje yra svelniai tariant apgailetini.

EDIT: Tik dabar pastebejau kas straipsnio autorius - ogi Uzkalnis ;D Komentaru kaip ir nereikia :D

Idomus straipsnis i tema: http://www.alfa.lt/straipsnis/15115310/zymiausi-melagiu-dienos-pokstai :)

Vytautas

Šaunuoliai apgavo   :) Bet prieš pora dienų taip buvo nutikę natūraliai tik be tokio perspėjimo.

varpainis

Tiems, kuriems cia uzsiputojo del to straipsnio turbut "Prajuokink mane", "Lietuvos komiku vakaras" su visais Bingeliais ir Silanskais patinka  ;D

Benamis

Kur mums iki tamstos Uzkalnio humoro supratimo... :) Visas pasaulis tokio humoro jausmo neturi koki turi Ponas Uzkalnis. Nei Google vadovai, nei CNN, BBC ziniasklaidos priemones... Visi dvasios ubagai kaip issireiske autorius. Tik zinoma ne jis :)

varpainis

Ne visi tokie. Bet, kad debilu ryskiai per daug pas mus tai faktas

Benamis

#12
balandžio 01, 2014, 17:10:45 Redagavimas: balandžio 01, 2014, 17:12:26 by Benamis
Jeigu ka nors laikai debilu tai dar nereikia galvoti, kad apie tave ta pati negalvoja :) Jautri tema, o ka norejai pasakyti numesdamas straipsnio nuoroda be jokiu komentaru as taip ir nesupratau.

idenmeyou

Šiandien visur kur tik lankausi tiklapiuose apgaudinėja, ne veltui melagių diena :D

varpainis

Citata iš: Benamis  balandžio 01, 2014, 17:10:45
Jeigu ka nors laikai debilu tai dar nereikia galvoti, kad apie tave ta pati negalvoja :) Jautri tema, o ka norejai pasakyti numesdamas straipsnio nuoroda be jokiu komentaru as taip ir nesupratau.

Tai nebesuk galvos tada, eik kokiu pokstu prikrest visiem, o vakare prie "ekstrasensu musio" pailsek  ;)

Aukštyn