Konferencijos "Para X" plakato konkursas

Pradėjo paragraf 78, vasario 28, 2014, 11:23:00

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Va pora mano plakatų:

Tas su skraidančia lėkšte šiaip geresnės kokybės būtų

Master

Man labiausiai atrodo, kad prie konferencijos limpa Paragrafo antrasis plakatas.
(galbūt dėl to, kad juo jau paskelbtas renginys internete)

do

man labiau pirmasis, nes antrasis orentuotas konkrečiai į objektą,o pirmasis-aplamai į nepažintą gyvenimą, įvykius,reiškinius,
nius,tokios asociacijos
nors pirmasis išreikštas paslaptį simbolizuojančia spalva,kiek bauginančia nežinomybe,antrasis viltinga, gyvybės spalva,ko iš skraidančio bliūdo sunku būtų tikėtis
tik tokia mano nuomonė

nereikalinga

Man antro nerodo kažkodėl

_Anonimas_

Na, nieko naujo beveik nenuveikiau, nes nei laiko daug turėjau visam tam, nei idėjų, nei įgūdžių. + dar elektra dingusi buvo daugiau nei 12 h  :D
Žodžiu, pakeičiau tik šriftą, mano manymu, į aiškesnį, šiek tiek pataisiau logotipus, įkėliau aukštesnės kokybės anomalija.lt logotipą, pridėjau nosinęs. Deja, paragrafo kolegos siūlytos idėjos man įgyvendinti neišėjo, nes kad ir kaip bandžiau įkomponuoti aš tą laivą į bokštą, tai arba laivo neatpažinsi, arba neatpažinsi, jog ten Vilniaus TV bokštas, kas ir būtų pagrindinė sąsaja su lietuviška paranormalių reiškinių konferencija.
Bet jei kas norite pasibandyti, paeksperimentuoti, esu įkėlęs taip pat ir GIMP failą, nes, manau, kad yra žmonių, sugebančių tikrai geriau dirbti su kompais ir dizainu nei aš :D Kol kas tiek :)

https://www.dropbox.com/sh/e5knx8wagtm0m0a/0Vj5jeJB4s

Sunshine

#35
kovo 16, 2014, 20:12:52 Redagavimas: kovo 16, 2014, 22:51:37 by Sunshine
Na štai pakoregavau savo paveiksliuką (1 pic), nes buvau užmiršusi vieną akcentą. :)

Citata iš: _Anonimas_  kovo 16, 2014, 15:10:11Bet jei kas norite pasibandyti, paeksperimentuoti, esu įkėlęs taip pat ir GIMP failą, nes, manau, kad yra žmonių, sugebančių tikrai geriau dirbti su kompais ir dizainu nei aš :D Kol kas tiek :)


Paeksperimentavau su tavo paveiksliuku (2 pic). :D Prireikė daug kantrybės, bet pabandžiau, gal vietomis per daug objektų (?), o šriftas man įskaitomas, todėl palikau tokį patį. :)

P.S. Visi pilno formato čia: https://www.dropbox.com/sh/c0y5aakqi93fvrm/CAd-2r01lC :)

paragraf 78

Gerai atrodo :)
Anonime, gal galėtum savo plakato variantą įkelti tiesiai į forumą?
Tada aiškiau matysime visi ir bus galima normaliai užsiseivinti

Sunshine

Citata iš: paragraf 78  kovo 16, 2014, 20:25:33
Gerai atrodo :)
Anonime, gal galėtum savo plakato variantą įkelti tiesiai į forumą?
Tada aiškiau matysime visi ir bus galima normaliai užsiseivinti

Padarysiu tokią "meškos paslaugą", įkelsiu jo plakatą, kadangi koregavau, tai teko atsisiųsti. :D :)

Anonimo plakatas:

_Anonimas_

Sunshine, neblogai neblogai :)
paragraf, būčiau iškart čia kėlęs, bet čia buvo ribojamas foto dydis, dėl to ir į dropboxą numečiau. Jei reikės, ten bus aukštos kokybės (virš 5 MB) :)

Sunshine

Citata iš: _Anonimas_  kovo 16, 2014, 20:38:39
Sunshine, neblogai neblogai :)

Dėkui, stengiausi. :)

do

pliusas už plakatą,bet atiteko susinei, todėl bus už įkėlimą, bet laurai-anonimui
geras plakatas

paragraf 78

Va kokį plakatą atsiuntė Nerijus. Ką manote?

Sunshine

#42
kovo 18, 2014, 12:45:02 Redagavimas: kovo 18, 2014, 14:15:34 by Sunshine
Manau, visi plakatai - geri ir savotiškai gražūs. :) Tik nuo jūsų priklausys, ką konkrečiai norėsite akcentuoti ir kokiu plakatu atkreipti publikos dėmesį į rengiamą konferenciją. :)

paragraf 78

Na taip, išties sunku bus išsirinkti :) balandžio pradžioje paaiškės kuriuos plakatus kabinsime

paragraf 78

Taigi šiandien su komanda buvome susirinkę ir rinkomės palaktą, atsižvelgdami į tai kuris geriausiai atrodo ant popieriaus. Mūsų nuomonė sutapo su faceebook Konferencija Para X puslapio narių nuomone. Tad bus kabinami du plakatai:





Taigi, prizas atitenka Nerijui.
Dėkui visiems dalyvavusiems :)

Aukštyn