Dvasinio pakilimo amžius

Pradėjo a.t.sielis, sausio 29, 2014, 16:22:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

puodukas

Bet kokį ryšį tai turi su dvasiniu pakilimu? Čia tiesiog išorinių sąlygų pasikeitimas ir tiek.

a.t.sielis

Kuria prasme išorinių? Materializmas iš kur atsiranda? Žmonės gyvena materialistiškai, taip jis ir atsiranda. Kai žmonės ims nuoširdžiai tikėti (kas yra grynai vidinis dalykas, dabar pvz. 80 proc. save priskiria kuriai nors tikybai, bet tai tik poza, o realiai gal 1 proc. kažką praktikuoja), pasikeis ir visuomenės gyvenimo vaizdas.

Marius

Kai žmonės pradės tikėt taip kaip tu isivaizduoji manai jiems nebereiks valgyt?būsto?ir kitų gyvenimą lengvinančių dalykų?juk jie materealizmas

puodukas

Citata iš: a.t.sielis  sausio 30, 2014, 12:04:35
Materializmas iš kur atsiranda? Žmonės gyvena materialistiškai, taip jis ir atsiranda.
Pats materializmas nėra nei gerai nei blogai. Blogai pasidaro, kai dėl daiktų atsiranda pavydas, apgaulės, visos mintys tik apie daiktus...

a.t.sielis

#19
sausio 30, 2014, 12:45:31 Redagavimas: sausio 30, 2014, 12:51:17 by a.t.sielis
Tą ir turėjau galvoje, kaip apibūdina Puodukas. Mariuk, Puodukas tau paaiškino, ką reiškia "materializmas". Na, bet mes čia jau į "technines" detales gilintis pradedam.

Geriau jau apie dvasinį sąjūdį, vilties ir tikėjimo metą.

Marius

seiliuk,kiekvienam materalizmo lygis ir supratimas yra skirtingas,kas tau materealizmas,kitam normalus pilnavertis gyvenimas.
Dvasinis sajudis?na kai stovėsi gatvėj su plakatu ''dvasinis sąjūdis'' tada apie tai ir pakalbėsim,nes dabar tik bereikšmis tusčiažodžiavimas.

a.t.sielis

Nieko tokio, gera tema aptarimui :D

Marius

O rimtai,kodėl tu tik tusčiažodžiauji,rašai beprasmes ''paklodes'' bet nieko konrečiai dėl to dvasinio pakilimo nedarai...ar pats supranti jog tai beprasmiai plepėjimai?pvz. kokie krišnaistai eina gatvėis,dainuoja savo hari hari,rama rama,kažkokia žinia skleidžia,buria bendruonenes,na bent kažką daro,o tu tik va forume sėdi ir tapatį per taptį rašinėji,bet tas konkrečių rezultatų neatneša..man labai keista,kai žmogus pasitenkina tik tokiais primytiviais pasisakymais forume,nors pagal jo žodžius turi bųti kažkokios revoliucijos ir perversmai ,ar tu čia tiesiog sėdi ir lauki kol už tave kažkas kažką padarys?o pačiam kažko imtis kinkos per skystos,nes pradėjus konkrečiai veikt susidursi su realiu pasauliu ir išsiskalaidys visos utopinės iliuzijos?bijai,kad tavo susikurta ideaologija gali neatsilaikyti prieš realų pasaulį ir jo dėsnius?bijai kad taip atsitikus iš tavo gyvenimo nieko nebeliks?nes dabar esi susikūręs kaipo ''tikslą'' kurio laikaisi tik dalinai,o jam žlugus,gyvenimas nebeteks prasmės ir teks gyvent ten,kur esi ištikro.

a.t.sielis

Tau tai atrodo niekai, o man - protinis darbas; pats šviečiuosi, ir su kitais pasidalinu.

Plius, tu gi nematai, ką aš dar veikiu :D Rašymas tik viena iš mano veiklos sferų.

puodukas

Citata iš: a.t.sielis  sausio 30, 2014, 12:45:31
Na, bet mes čia jau į "technines" detales gilintis pradedam.
Geriau jau apie dvasinį sąjūdį, vilties ir tikėjimo metą.
Kiek aš suprantu, tai tos "techninės" detalės ir yra religijos pagrindas, o tokie abstraktūs dalykai, kaip dvasinis sąjūdis nieko neduoda.

kiskis

#25
sausio 30, 2014, 13:28:25 Redagavimas: sausio 30, 2014, 13:31:02 by kiskis
Jo, cia tinkama vieta dalintis tokiom ziniom, nes renkasi zmones nepatenkinti, delfio ir tv info, teip  sakant su atviru protu :). (Kartais net perdaug atviru :D)

Vytautas

Citata iš: puodukas  sausio 30, 2014, 13:27:18
Kiek aš suprantu, tai tos "techninės" detalės ir yra religijos pagrindas, o tokie abstraktūs dalykai, kaip dvasinis sąjūdis nieko neduoda.

Šiaip ir religijos nieko neduoda kaip ir visokie dvasiniai sąjūdžiai :) Kaip esu minėjęs nieko čia mes gudraus nesugalvosim. Elementarus paprastas kasdienis gyvenimas naudojantis laisva valia ir tiek. Ne taip jau paprasta gyventi kai mano laisvė negali būti prievarta niekam kitam. Daugiau jokių reikalavimų nėra. Tiesiog kasdieniškai tobulėti šia linkme. O tam reikia priiminėti konkrečius sprendimus o ne "giliai mąstyti". Už priimtus blogus ar gerus sprendimus niekas neteis tik patys kai būsim anapus. Tiesiog kitą kartą kai įsikūnysim bandysim protingiau nugyventi gyvenimą. Nors niekas nespaudžia tobulėti.

puodukas

Citata iš: Vytautas  sausio 30, 2014, 13:58:09
Elementarus paprastas kasdienis gyvenimas naudojantis laisva valia ir tiek. Ne taip jau paprasta gyventi kai mano laisvė negali būti prievarta niekam kitam. Daugiau jokių reikalavimų nėra. Tiesiog kasdieniškai tobulėti šia linkme. O tam reikia priiminėti konkrečius sprendimus o ne "giliai mąstyti". Už priimtus blogus ar gerus sprendimus niekas neteis tik patys kai būsim anapus.
Beveik uždėčiau pliusuką, jei nebūtum paminėjęs, kad turėsim dar progų kituose gyvenimuose.
Nors gal ir per daug supaprastinai, bet, kad niekas tiesiogiai neteis aš ir taip įsivaizduoju, o tie geri-blogi sprendimai, čia kaip "treniruotė", ką anapus patys pasirinksim.

a.t.sielis

Klausimas skeptikams: Lietuvos Nepriklausomybės sąjūdis jums nieko nedavė?

Man tai davė, tiek dvasine, tiek materialia prasme.

Marius

Prie ko čia sąjudis?

Aukštyn