Inkognito implantas

Pradėjo inkognito, lapkričio 29, 2013, 21:33:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Glow

Idomus video. Seip kas del rentgeno, tai ko gero is jo jokios naudos. Implantas (ar kas ten bebutu) yra per mazas, kad rentgenas fiksuotu jo forma ar kitus smulkius elementus. Reiketu sugalvoti daugiau budu juos patyrineti. Tarkim ar radijo imtuvas reaguoja i ji priartinus, kokia reakcija i karsti ar salti ir panasei.

inkognito

Citata iš: nereikalinga  lapkričio 30, 2013, 22:24:11
Jokiais būdais nemenkinamas.Ištikrūjų tai gan keistoka,nors ir įdomoka istorija.bet kuri,net tau pačiam dar nėra aiški.Tad sunkoka,bent jau man patikėti kažkuo tokiu.Ir tai yra normalu.

Taip bet blogiausia yra tai kad vietoje to kad kas nors padėtų iki galo suprasti visą šią raizgalynę,mane patį bando parodyti psichiniu ligoniu arba melagiu,- geriausiu atveju. Stebėtinas žmonių kvailumas. Juk tai ne man, o jiems patiems yra labai aktualu,nes bet kuris jų gali atsidurti tokioje situacijoje kaip kad buvau aš,ir likti visiškai vienišas. Niekas iš institucijų net piršto nepajudins kad padėti ištrūkti jam iš tokios padėties. Kad ir Karlos pavyzdys,jis veikė visiškai laisvai ir legaliai turėdamas kažkokį dosaaf sistemoje darbelį ir laisvai galėdamas disponuoti gana galingu šaunamuoju ginklu.O kiek ir dabar dingsta jaunų gražių žmonių Lietuvoje? Viskas verčiama nusikaltėliams,o gal ne jie veini dirba tokius darbus,dabar pats įkarštis mūsų platumose žmonių kūnų grobikams.

nereikalinga

O ar nebūtų papraščiau gyventi be to.Juk ir be to yra svarbių dalykų gyvenime,realesnių.Na gerai,lai būna tai,kas tavo manymu buvo,susitikimai su ateiviais.Nu ir viskas,tuo juk viskas baigėsi.O jei tai sakykim tiesa,tai ateis savas laikas tai ir sužinosi,kas tai.O gal to išvis nenutiks,tai gali būti beprasmis laiko švaistymas

_Anonimas_

Citata iš: inkognito  lapkričio 30, 2013, 22:04:44
Taip šitas inplanas geriausiai ir lengviausiai pastebimoje vietoj,dar vienas pastebimas yra burnos ertmėje po liežuviu žemiau dešinio žandikaulio,jis nematomas tačiau iš vidaus puikiai apčiuopiu jį liežuviu


O nebandei tikrinti, ar šis taip pat yra metalinis? Ar oro uoste pypsėjo ir ties burna? Nes jei taip, tuomet tikriausiai reiktų atmesti kitų primetamas teorijas apie tai, jog čia gali būti kokia skeveldra, nes vis dėl to, kaip toks daiktas galėtų įkristi ir užstrigti burnoje.

A.C.A.B

Man tai keista, jog kažkam užtenka pasakojimo, kelių nuotraukų ir video (realiai nieko neįrodančio) jog pasidaryti išvadą, kad ateiviai ne tik egzistuoja, bet ir lanko mūsų žemę bei grobia jos gyventojus....

Chebra, žinot pasakymą "Extraordinary claims require extraordinary proof"?

Šaunu, kad Incognito įkėlė šitą video, bet kol "implantas" nebus ištrauktas ir neištirtas tol čia galėsim rašinėt iki nukritimo ir vis tiek niekas nebus aišku  ;)

inkognito

Citata iš: A.C.A.B  gruodžio 01, 2013, 09:36:10
Man tai keista, jog kažkam užtenka pasakojimo, kelių nuotraukų ir video (realiai nieko neįrodančio) jog pasidaryti išvadą, kad ateiviai ne tik egzistuoja, bet ir lanko mūsų žemę bei grobia jos gyventojus....

Chebra, žinot pasakymą "Extraordinary claims require extraordinary proof"?

Šaunu, kad Incognito įkėlė šitą video, bet kol "implantas" nebus ištrauktas ir neištirtas tol čia galėsim rašinėt iki nukritimo ir vis tiek niekas nebus aišku  ;)


Man jūs panašūs į viščiukus, kuriuos laiko šeimininkas uždarytus vieliniame narve ir kas rytą išsitraukęs nukirsdina po vieną kepsniui. Likę viščiukai diskutuoja egzistuoja ar visai ar nėra to šeimininko,skeptikai iš jų kaltina tuos savo likimo draugus, kurie buvo iškepti kad neatsiunčia jokio atsakymo į jų klausimus... Šimtai tokių inplantų kaip mano  buvo jau "ištraukti" iš kitų žmonių kūnų, JAV netgi veikia toks muziejus,o jums VIŠČIUKAI vis vien niekas neįrodo, kad šeimininkas egzistuoja... Jūsų kvailii mokslininkai  neigia kad tie implantai nežemiškos kilmės,bet nepateikia jokių kitų jų atsiradimo įrodymų,ir to jums visiškai pakanka....Sėkmės ir toliau gyvenanti savo iliuzijose,kol ateis eilė būti iškeptiems....Naivuoliai

Asasinas

Ką daryti, kad ateiviai mane pagrobtų?

inkognito

Citata iš: Asasinas  gruodžio 01, 2013, 10:29:14
Ką daryti, kad ateiviai mane pagrobtų?

Pasistenk sutikti  savo gyvenimo kelyje asmenį analogišką Broniui Karlai.

nereikalinga

Tada siūlyčiau susisiekti su tais kuriems tai rūpi ( mokslininkams ),kuriems ši istorija ir jūsų implantai būtų tai ko jie ieškojo daug metų .Ir kad ištirtų jūsų "implantus".Atveskit jūs,mus tada į tuos protus,kad nebūtume tais viščiukais.

inkognito

Citata iš: nereikalinga  gruodžio 01, 2013, 10:40:00
Tada siūlyčiau susisiekti su tais kuriems tai rūpi ( mokslininkams ),kuriems ši istorija ir jūsų implantai būtų tai ko jie ieškojo daug metų .Ir kad ištirtų jūsų "implantus".Atveskit jūs,mus tada į tuos protus,kad nebūtume tais viščiukais.

Skęstančiūjų gelbėjimas yra  pačių skęstančiųjų reikalas,kaip kad  kad pasakė vienas įžymus Literatas,-neverskite savo problemų ant kitų žmonių pečių. Mokslininkams dabar terūpi tik jų scholastinės problemos kaip šviną  paversti auksu,arba kuo daugiau gauti babkių iš finansuotojų, kad nors tarnaujant ir pačiam velniui... Tokios problemos jiems nerūpi,juo labiau kad jiems ir mokama už tai kad jie jų nespręstų...O apdurnintų tuos išsišokėlius,- kurie jas iškelia viešumon.

Benamis

Zmones ir politiku kalbomis tiki ir religija ir benamiais prie parduotuviu kurie sako, jog uz 4 litus tikrai valgyt pirks, o ne alkoholi, tai man keista kodel kai kurie nariai stebisi tuo, jog yra zmoniu kurie ir inkognito tiki.

varpainis

Citata iš: inkognito  lapkričio 30, 2013, 22:04:44
Sugretinus šiuos faktus darau išvadą,  kad ir tam tikri skeptikai bandantys sumenkinti mano pasakojimo tikrumą pilnai gali būti inspiruoti tam tikrų spec,tarnybų,kurios turi savo agentus tokiuose jaunimo lankomuose forumuose,kas galėtų paneigti tokios galimybės realumą? Konspiracijos teorija,o kodel gi ir ne?

Sizofrenija baisi liga  ???

inkognito

Citata iš: varpainis  gruodžio 01, 2013, 16:10:55
Citata iš: inkognito  lapkričio 30, 2013, 22:04:44
Sugretinus šiuos faktus darau išvadą,  kad ir tam tikri skeptikai bandantys sumenkinti mano pasakojimo tikrumą pilnai gali būti inspiruoti tam tikrų spec,tarnybų,kurios turi savo agentus tokiuose jaunimo lankomuose forumuose,kas galėtų paneigti tokios galimybės realumą? Konspiracijos teorija,o kodel gi ir ne?

Sizofrenija baisi liga  ???

Beje moksliškai jau įrodyta kad tikrieji gyvenime šizofrenikai yra tie kurie leidžia sau šia diagnoze konstatuoti kitiems,- neturėdami nei reikiamo išsilavinimo toje srityje nei patyrimo.Tai kad mielas Varpaini kreipkis į medikus pagalbos,nes ankstyvoje stadijoje diagnozuota ši liga yra lengviau išgydoma.

Benamis

Baigiam asmeniskumus.

Raganius

Sveikas inkognitai aš labai atsiprašau dėl savo įkyrumo ir nekantrumo prašau atblokuokit(skype) mane tikrai taip nebesielgsiu ;) Žinau kad užnervinau jus kaip reikalas taigi labai atsiprašau :)

Aukštyn