Horoskopai

Pradėjo unco, sausio 25, 2012, 00:06:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

BloodyMary

Niekada jais netikėjau ir netikėsiu

Smygolas

Citata iš: paragraf 78  vasario 02, 2012, 11:30:21
Buvau tokio astronomo profesoriaus Kamuntavičiaus paskaitoje kur jis kalbėjo apie astrologijos nemoksliškumą ir nepagrįstumą.
Vienas iš jo pastebėjimų buvo zodiako žvaigždynų neatitikimas realiame danguje. Tie dvylika žvaigždynų kuriuos naudoja astrologija, jau keli šimtai metų yra pakeitę savo padėtis, matosi visai ne tuo metu kuriam priskiriami, o be to prisidėjo dar vienas. Tačiau astrologai vis dar naudojasi pasenusiomis žvaigždynų padėtimis. Kiek profesorius tyrinėjo astrologų programas pagal kurias jie nustatineja žvaigždžių padėtis, nei viena neatitiko realios.
Taigi:

Ožiaragis Sausio 20 - vasario 16
Vandenis vasario 16 - kovo 11
Zuvys kovo 11 - balandzio 18
Avinas Balandzio 18 - geguzes 13
Jautis geguzes 13 - birzelio 21
Dvyniai birzelio 21 - liepos 20
Vezys liepos 20 - rugpjucio 10
Liutas rugpjucio 10 - rugsejo 16
Mergele Rugsejo 16 - spalio 30
Svarstykles spalio 30 - lapkricio 23
Skorpionas lapkricio 23 - lapkricio 29
Orfejas Lapkricio 29 - gruodzio 17
Saulys gruodzio 17 - sausio 20

Taigi ką jūs manote apie tokį klaikų neatitikimą tarp realaus dangaus žvaigždynų padėtis ir to ką pateikia astrologai?


Jie pateikia visišką nesąmonę. Tarkim: šiandien tau bus daug džiaugsmo kupina diena, o žmogus liūdi. Zodiako ženklai gal kas kita, nes aš pvz esu dvyniai, daug kas atitinka, bet gali būti ir sutapimas. Only God knows :)

OKULTISTE

Na jau insomnia - paragraf 78 (ech, kaip man nepatinka, kad pasikeitė) daug rašė, tai nėra ko kartoti. Visi tie šakar makar - pudrinimas...

indigo

Citata iš: paragraf 78  vasario 02, 2012, 11:30:21
Buvau tokio astronomo profesoriaus Kamuntavičiaus paskaitoje kur jis kalbėjo apie astrologijos nemoksliškumą ir nepagrįstumą.
Vienas iš jo pastebėjimų buvo zodiako žvaigždynų neatitikimas realiame danguje. Tie dvylika žvaigždynų kuriuos naudoja astrologija, jau keli šimtai metų yra pakeitę savo padėtis, matosi visai ne tuo metu kuriam priskiriami, o be to prisidėjo dar vienas. Tačiau astrologai vis dar naudojasi pasenusiomis žvaigždynų padėtimis. Kiek profesorius tyrinėjo astrologų programas pagal kurias jie nustatineja žvaigždžių padėtis, nei viena neatitiko realios.
Taigi:

Ožiaragis Sausio 20 - vasario 16
Vandenis vasario 16 - kovo 11
Zuvys kovo 11 - balandzio 18
Avinas Balandzio 18 - geguzes 13
Jautis geguzes 13 - birzelio 21
Dvyniai birzelio 21 - liepos 20
Vezys liepos 20 - rugpjucio 10
Liutas rugpjucio 10 - rugsejo 16
Mergele Rugsejo 16 - spalio 30
Svarstykles spalio 30 - lapkricio 23
Skorpionas lapkricio 23 - lapkricio 29
Orfejas Lapkricio 29 - gruodzio 17
Saulys gruodzio 17 - sausio 20

Taigi ką jūs manote apie tokį klaikų neatitikimą tarp realaus dangaus žvaigždynų padėtis ir to ką pateikia astrologai?

paragraf kazka primaisei :D as dvynys ir gimes 19 o pagal tavo teorija as jautis :D

Kaul

Man ir akys vos neišlipo kai paskaičiau paragraf78 žinutę apie pakeistus zodiako ženklus. Pagal jį, gaunas, kad aš žuvis, bet tai, kad iš charakterio labiau į avinę panaši...
Nors koks skirtumas, vistiek, visi tie horoskopai tik apgaulė - rašo tai, ką žmonės nori/norėtų skaityti/girdėti. Bet tuo pat metu, galvoju, jog horoskopai yra gerai - pasiskaitai, kad šiandien tavęs laukia gera diena ir vaikštai laimingas (na, čia tiems, kurie tiki, o kurie netiki ir taip laimingi). Nors tie patys "nekalti" horoskopai gali sugadinti viską - pasiskaitai, kad bus blogai tai taip ir bus. Nors čia su viskuo taip...

astropasaulis

Siaip esu vezys, o pagal si - dvynys.  Domiuosi astrologija, neturiu jokiu dvyniams budingu savybiu, o viskas atitinka, ka skaitau apie vezi. Kas del tu kas dieniniu horoskopu, juk zmogus tai daugeliu zenklu savybiu turinti butybe. Reikia pasidaryti ,,birth chart", o ne atsiriboti tik saules zenklu.

Asasinas

Tiek pagal seną, tiek pagal tą tipo naują - šaulys su lanku...

Beelzebub

Aš šiaip jautis, bet pagal tas naujas datas būčiau avinas, man daugmaž panašūs tie ženklai, turiu ir jaučio ir avino savybių.

Anonymous

savaitiniai horoskopai visiems gal ir neatitinka, bet kur rimti astrologai sudarinėja asmeninius tie tai 70-80proc. atitinka :)

Beelzebub

Aš pvz savaitinių niekada neskaitau, nes ten visiška nesąmonė. Mėgstu tik bendrus aprašymus visų horoskopo ženklų peržvelkt. Tikiu tai nelabai, bet šiaip mėgstu paskaitinėt kokia veikla kokiam zodiako ženklui tinka, apie dovanas ir panašius dalykus, nors dažnai neatitinka. :-\

Anonymous

man mano zenklas tinka, i dekanas tinka 90proc galima sakyt, bet pagal senaji, ne pagal tą kuri pateikė šioje temoje.

Gabrielius

Netikiu i laikrascius,bet susiveda nuosava steriotipu sistema,kadangi susiveda panasumai tarp  zmoniu su tais paciais zenklais.

Supernatural

As avinas, grynas avinas, is esmes didele dalis bendrinio aprasymo atitinka, net isvaizda kur apraso, esu mazas aviniskas standartas atitinkantis avinologijos principines normas

paragraf 78

Aš tai pagal horoskopą esu tiranozauras

xsistemax

Pagal abu horoskopus esu žuvys.Bet pagal natūrą-nelabai.
Žodžiu,tikėjimas man svetimas,horoskopais-irgi. :)

Aukštyn