Įspėjimas

Pradėjo Evaldas666, lapkričio 24, 2013, 16:39:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Evaldas66

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 25, 2013, 13:43:02
Aš jau nusiunčiau savo kontaktus į skype. Šį vakarą prisijunk ir mes pakalbėsime :)
Kaip busiu įsijungęs "skype" Parašyk . O , jai skype iš junktas rašyk į e-meila , pamatęs laišką įsijungsiu .

P.S. Ačiū , Admine už pagalbą . Gal dabar tas keistuolis atsiknis nuo mane .

paragraf 78

šiaip skype aš apsikeičiau su evaldas666, o ne su tavimi, tai tapatybę galėsiu nustatyti tik to asmens su kuriuo skype ir apsikeičiau

Iron Tara

Niekaip nesuprantu koks  tolkas kažkam kažkuo apsimetinėt forume :D

Asasinas

Na, žmonėm smagu paišdykaut. :)

Evaldas666

Profilyje esu įdėjęs savo fb  nuorodą , ten nuotrauką tikrai matysite .

Evaldas666

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 26, 2013, 15:03:14
šiaip skype aš apsikeičiau su evaldas666, o ne su tavimi, tai tapatybę galėsiu nustatyti tik to asmens su kuriuo skype ir apsikeičiau


Gali , mačiau , priėmiau . 

Evaldas666

#21
gruodžio 01, 2013, 20:54:12 Redagavimas: gruodžio 01, 2013, 21:08:28 by Evaldas666
Citata iš: paragraf 78  lapkričio 25, 2013, 13:43:02
Aš jau nusiunčiau savo kontaktus į skype. Šį vakarą prisijunk ir mes pakalbėsime :) Tame susitikime buvo du Gabrieliai :)


Taip du , visame susitikime dalyvavo . Aš kalbu apie tą su skrybėle  ;D ,  Veliau kaip musų kompaniją  inkognito , SaniL ir aš  sėdėjome Vokiečių gatvėje ir gėrėm alų , tą Gabrielių dar kartą sutikom . Jis ir Meškos ausyje parašęs ganų gerų straipsnių , man patiko su juo diskutuoti tiek forume tiek asmeniškai , tai yra gyvai  :)


Galit pažiūrėt į mano fb profilį .https://www.facebook.com/evaldas.milasevicius

Nuotrauką matysit ,nepažadu visų priimti į draugus  !!!!

P.S. Nedarysiu fb profilio viešo , bet adminą priimsiu jis matys . Retai bunu prie pc , bet nuo rytojaus vakarais primesiu akį .


Benamis

Evaldai, nerasyk keliu pranesimu is eiles. Tam skirtas mygtukas "Keisti".

Evaldas666

Sori taip gavosi , pavarges esu , maniau kad ištrinsiu  , bet nariui neleidžia  , dar kartą sori , jai gali pataisyk   :)

San IL

Evaldas666 (temą sukūręs) yra tikrasis Evaldas, aš jį pažystu ir galiu lengvai atskirti jų rašto braižą, juolab kad dar ankščiau ir buvau tarp ufologų internetinės "grafologijos" ekspertas :)

Kiti  - apsimeteliai, nusipelnę bano.

San IL

Beje, apsimeteliui Evaldui66 - kai sekantį kartą kopijuosi kitus - neužtenka kopijuoti neteisingą gramatiką. Reikia kopijuoti ir tam žmogui būdingą slengą ir išsireiškimus.

Adminai turėtų pasižymėti IP adresus tokių veikėjų, nes kažkaip tarp ufologų žiūriu jau populiaru darosi apsimėtinėti kitais, arba rašyti keliais nikais.

Benamis

Jau viskas isaiskinta su Evaldu, o apsimetelis uzbanintas :)

Aukštyn